За врачките,гадателките и екстрасенсите???????

  • 8 615
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
Не вярвам и не ходя Peace

# 16
  • Мнения: 1 416
Абсолютно им вярвам!  Peace Не на всички, разбира се...
По принцип подхождам суеверно и резервирано към гадателството и по своя инициатива не съм ходила и нямам желание да го правя.
Майка ми обаче често е посещавала, покрай работата си основно, доста добри познанства е завързала с подобни хора, та са ни се сбъднали хиляди пророчества - от невероятни по-невероятни...  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 214
Цитат
Аз не ходя, не защото не вярвам, а по-скоро защото ме е страх от бъдещето.


И аз Peace

# 18
  • Мнения: 1 858
Не ходя и НЕ вярвам. Отвращават ме тия хора.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Склонна съм да вярвам повече в астрологията, но съм ходила един път и при врачка, досега не се е сбъднало нищо от това, което ми каза.

# 20
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
На кого какво му се е сбъднало? Нещо невероятно? newsm78

# 21
  • Мнения: 86
Не съм ходила.Дори и да има такава която ще ми каже всичко не бих отишла, защото не желая да знам бъдещето си  Peace
[/quo
По някой път се изкушавам, но знаеш ли на кой ще попаднеш?
Досега са ми предсказвали само на кафе и колкото и невероятно да зву4и са познавали. Съседката ни гледа на кафе и предсказа 4е ще срещна настоящия си мъж и даже ми беше описала и някои външни характеристики. За момента ми се стори пълен абсурд, но се оказа факт...

# 22
Е може ли да се вярва на човек, който гледа в празното пространство и си "смуче" думите от някъде си.... Вярвам в свръхестественото, но не и от всички шарлатани.

По настояване на родителите ми ходих веднъж преди години.... Той заяви, че съм имала психични отклонения........ т.е. че съм луда!??!

Заяви, че нямам шанс за семейно огнище с настоящия ми мъж, а ние дори живеем заедно повече от година.... Щяла съм да се омъжа за друг през 2006....А то не стана...

Ще кажете, че съм паднала на шарлатан, но дори и да усмеем да отсеем плявата, то защо ни е да знаем бъдещето.... Ако трябваше да го познаваме, то щяхме да бъдем устроени иначе,нали? newsm78

# 23
   Като малка  - 14 годишна, родителите ми ме заведоха при един екстрасенс, който при тяхното посещение пожелал да говори с мен! Отидох с голямо нежелание, защото за мен това бяха пълни щуротии! Той ми говори много и ми каза: " Сега не ми вярваш, но след време сама ще ме търсиш!". Всяка дума която каза се сбъдна и след години наистина го потърсих сама!
   Най-странното беше, че не взимаше пари, а кой каквото му остави! Казваше, че  дарбата му е от Бог и ако започне да взима пари, това значи да се предаде на дявола и няма да може вече да лекува и " вижда "! Иначе беше строител човека и с ремонти се прехранваше! От познати разбрах, че откак се разболял /като лекува, част от болеста на човека се прехвърля върху лечителя/ започнал да се прехранва с дарбата си и сега всички казват, че е измамник, защото вече нито може да лекува, нито да познава в предсказанията си!
   Жалко е ,че така те е заблудил въпросния екстрасенс. Дарбата му не е била от Бога и самия факт ,че се е разболял ,като лекува хората го доказва.
Няма човек, който като лекува с божията сила някога да се е разболял от това!!!Защото не човека лекува, а Бог , а той е само проводник на тази сила.
  Освен това не е нужно да ходите при екстрасенси за да се лекувате.Мен Бог ме изцели/за миг/ от 7 годишната мигрена , като се молих сама преди повече от 10 години.Бог спаси 8 мес. ми дъщеря от смърт, която беше със счупен череп и отчасти премазан мозък .И днес тя е абсолютно нормално дете, та хирурга се чуди как е възможно.Но не екстрасенс, а молитвата на много вярващи хора тогава задвижи божията ръка!!!
  Дявола е най-големия имитатор в света и той знае как да измами хората, които не са наясно с тая материя.Както лекуващите, така и пациентите.Икони, свещи, библии и  невзимане на пари нищо не доказват.Те са само средство да заблудят наивните хора.Душата ни е най-ценното ,което притежаваме и битката ,която се води в духовния свят е за нея.
  Разберете едно- Няма значение колко комфортно ще пътувате с даден самолет, важното е накрая той да не се взриви докато каца!!!
  Може да сте посетили много даровити врачки и екстрасенси и те да са ви помогнали, но ако на финала сте без БОГ, то вие сте в разбития самолет.Изгубили сте душата си."Какво ползва човека, ако спечели целия свят, а изгуби душата си?"
   Аз вярвам в Бога и на мен такива омаятели не могат да ми въздействат, просто ги моря тотално Joy
   В Сливен има един невероятен човек, който лекува с Божията сила.Казва се Илия Миланов и чрез него Бог върши невероятни чудеса по целия свят.Той е истински отдаден на Бога християнин и освен ,че ще се помоли за болката ви , ще ви говори и за Бог, дори първо това.Аз съм била свидетел как хора си тръгват изцелени , когато той говори.
   

# 24
  • Мнения: 240
Аз вярвам, че има и такива хора с дарба, но не съм попадала май на такива. При една жена ходихме веднъж с майка ми, лошо ми стана вътре и щях да припадна...но някои неща не ги позна, както и да е дори Астрологията не може да помогне и да предвещае със точност, има елемент на личен избор във всяка ситуаця...
Във връзка с предния пост, ще ни кажеш ли повече за този Илия Миланов? Той само лекува ли???

# 25
  • Мнения: 242
Не посещавам!  Naughty За какво ми, май няма да ми е интересно да зная какво ще ми се случи утре.

# 26
  • Мнения: 565
Не вярвам на никакви врачки. Вярвам само в Бог.

# 27
   Ohlalaa, Илия Миланов не лекува.Не е екстрасенс, баяч или гледач - това държа да подчертая!
Той има изцелителна (и не само) дарба. Моли се и човека получава изцеление, но това не зависи от него, а от Бог и от вярата на човека.Защото ако се съмняваш в божията намеса Бог няма как да те изцели.
Той има много интересна житейска история.Скоро беше в наща църква, но заради малката не можах да чуя много, че все ме дърпаше навън.На около 50 години е.Родителите му са обикновени хорица.Учил е висше някъде в Европа навремето.Много интелигентен мъж.             Незнам как попада при някакъв арабски шейх, който го осиновява и иска да му препише куп палати, но Илия отказва.Но дали все пак му преписва нещо незнам.
    В определен момент от живота си Илия повярвал в Бога и оттогава живота си е посветил на Него.Обикаля БГ и света като евангелизатор и създава църкви в най-размирните райони в бившите съветски републики.Чрез него са станали безброй чудеса.Бог го помазва да говори на височайши особи, сред които много кръвожадни атамани, войнствени казаци, министри и всякакви величия.Освен това проповядва из затворите в Русия и там се спасяват хора и след излизането си основават големи християнски църкви.Според мен Русия е мястото, където Бог го е поставил да служи най-вече.Ама такива неща разказа, яд ме е че не мога сега да ги предам.Да ти настръхне косата.
  И пак казвам, тий е само инструмент в божията ръка.Не зависи от него, а от Бог, какъв отговор на нуждата ще ти даде.Това не е мистика, а реалност.

  Относно ЕКСТРАСЕНСИТЕ искам да добавя, че когато ги допускате да ви лекуват вие отваряте съзнанието си за да ровят вътре.То е като да пуснеш непознат човек в дома си и да излезеш.Той може да го подреди апартамента ви и да счупи или открадне нещо, а ти може и да не разбереш.Ще видиш само подреденото и то ще те впечатли. А когато разбереш за откраднатото ще е късно .
   Защото тези хора са канал за демони, които влизат в хората и си правят каквото им хрумне, а човека страда и не разбира защо.И пак ги търси, а тогава влизат и още ,и още...Докато в даден момент се развихрят.
   От много години наблюдавам една приятелка със същия проблем.Било и е въздействано, тъй че личния и живот да бъде тотално унищожен.Тя е ходила по ходжи и врачки.Олекне и за месец и после пак, още по-зле и стане.Така се запознах с нея.Заведох я в църква и се молихме, но тя не може да реши дали да приеме Бога.А без това решение и без водно кръщене и кръщене със Святия Дух не може да се направи нищо повече.В момента тя не принадлежи на Бог и дявола управлява живота и.Жалко е как една млада ,талантлива дизайнерка се проваля в личен план и в кариерета си.Защото вече и до там опря.В момента е в затишие, защото я крепим с молитви.Но ако тя не се отрече от това си положение и не приеме Исус Христос, изход няма и скоро пак ще стане зле.
   Затова не се лъжете по тия даровити личности, а търсете Бога, защото в Него е спасението и мъдростта и силата.

# 28
  • Мнения: 8 917
Вярвате ли в такива неща и ходили ли сте някога при тях???
Като ученички ходихме с една приятелка - пълна глупост Mr. Green

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не вярвам и съответно не се ползвам от "услугите" им.
Наш много близък приятел щеше да превърти заради такива. Беше скъсал с приятелката си, но след време осъзна, че много я обича, усети, че и на нея не й е безразлично, но не можеше да преглътне гордостта си да я потърси да поговорят. Говорихме му много, но не. Започна да ходи по гледачки, потроши много пари и нерви и навсякъде(явно повлияни от предварителния му разказ, защото знам, че е имало такъв) го съветваха да не я търси и да я забрави за нея, че тя не е подходяща, че била зла и т.н.
Миналата година на Коледа, съвсем случайно се срещнаха(след 2годишна раздяла), седнаха на кафе и от тогава са заедно. Ние дори се шегувахме с него, че на Коледа наистина стават чудеса. Сега си живеят заедно, но без брак.

Общи условия

Активация на акаунт