Образователен Говорилник - Виртуално бистро, Том VI

  • 15 524
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 822
Е как можахте!?! Някой със скрийншот? Simple Smile

# 31
  • Мнения: 6 269
От никакви села не произлиза, а точно от морската столица. Израснал съм във Варна и всички си говорехме на "ве". "А ве чакай сега да ти кажа, ве"..."аве я се разкарай ве"...и така нататък.
Сега, в интерес на истината, не знам дали това е типично варненско, но всички, и най-големите отличници даже, си говорехме на "ве". Е, за клиентите на Британика сигурно това е нещо невъобразимо.

# 32
  • София
  • Мнения: 16 105
Амели тъкмо ти даде скриншот...

Аз бачкам Sad((.

# 33
  • софия
  • Мнения: 4 974
Мецааааааааааан!!!! Аве днеска стават чудесааааа!
Много съм хепи!

Знам, Мецане, знам! Heart

# 34
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 286
От никакви села не произлиза, а точно от морската столица. Израснал съм във Варна и всички си говорехме на "ве". "А ве чакай сега да ти кажа, ве"..."аве я се разкарай ве"...и така нататък.
Сега, в интерес на истината, не знам дали това е типично варненско, но всички, и най-големите отличници даже, си говорехме на "ве". Е, за клиентите на Британика сигурно това е нещо невъобразимо.

Оо, ти се появи:) Остава  и Ежко да се включи, за да има все пак малко цвят в темата.

# 35
  • София
  • Мнения: 16 105
Всъщност 50% от майтапа е, че "ве" саркастично беше "набутано" от майна Simple Smile. Аз съм другата майна.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 748
МЕЦАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
МЕЦАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
УРААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ама 'ку знаех, че едно "ве" ще върне Мецан, дося всяка тема щях да изблеявам с хиляди "вееее" Laughing

Аз нали съм помияр, живял къде ли не, не се бях замисляла сега дали е наследство от най-хубавите детски лета във Варна или едни други 4 младежки години там, но може да е с натрупване. Ето, как неусетно придадохме и етимологично-атропологичен привкус на "Бистрото, ве!" Simple Smile)))

Sharky, наистина основно съм майна, но както споменах заради периоди на живеене ту тук, ту там, особено речта ми е помиярски сбиротак. Simple Smile

# 37
  • софия
  • Мнения: 4 974
МЕЦАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
МЕЦАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
УРААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ама 'ку знаех, че едно "ве" ще върне Мецан, дося всяка тема щях да изблеявам с хиляди "вееее" Laughing

Аз нали съм помияр, живял къде ли не, не се бях замисляла сега дали е наследство от най-хубавите детски лета във Варна или едни други 4 младежки години там, но може да е с натрупване. Ето, как неусетно придадохме и етимологично-атропологичен привкус на "Бистрото, ве!" Simple Smile)))

Sharky, наистина основно съм майна, но както споменах заради периоди на живеене ту тук, ту там, особено речта ми е помиярски сбиротак. Simple Smile

Чакай сега, да си кажа, ти нали разбра, че цитирам?
(за всички други обърквания не ми дреме особено...)

И аз това си помислих - едно "ве" се оказа цената да си върнем Мецан Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 7 276
Като ще възпроизвеждаме, и на Нот включването с Хасковските села беше много яко Simple Smile Уаааа, и завършващо на Каун JoyJoyJoy

Сега Садлейди трябва да съжали (т.е. да се извини) и да ме поправи на Каунь Joy

Мецане, здравей! Къде се губиш? Rage Писна ми да върша мъжката работа - чак и стихотворение написах вместо теб. Rage

Оф, едит: нимоа - в седмокласната тема се прокрадва съмнение, че тази година и през 2018 в СС предварително са знаели задачите за изпита Scream

# 39
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Еееееее какъв ден!!!!
Мецане welcome back!!!!
Може ли есенция на лични, Ша сЪ пръсна ‘начи

# 40
  • София
  • Мнения: 1 748
Амели, естествено, че разбрах! Simple Smile
Ох, шсъ пръсна от кеф - духът на темата из бек. Глей начи едно Бистро и едно "ве" кво правят Bowtie

# 41
  • софия
  • Мнения: 4 974
Скрит текст:
Като ще възпроизвеждаме, и на Нот включването с Хасковските села беше много яко Simple Smile Уаааа, и завършващо на Каун JoyJoyJoy

Сега Садлейди трябва да съжали (т.е. да се извини) и да ме поправи на Каунь Joy

Мецане, здравей! Къде се губиш? Rage Писна ми да върша мъжката работа - чак и стихотворение написах вместо теб. Rage
Оф, едит: нимоа - в седмокласната тема се прокрадва съмнение, че тази година и през 2018 в СС предварително са знаели задачите за изпита Scream

ай дано ги знаят и на вас кат' ви потрябва Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 11 860

Оф, едит: нимоа - в седмокласната тема се прокрадва съмнение, че тази година и през 2018 в СС предварително са знаели задачите за изпита Scream
Даам, вероятно бая тъп випуск ще да са били 2018 в СС, защото хем са им казали задачата с допълнителното построение, хем масово не успяха да я решат. Joy

# 43
  • Мнения: 6 269
Много сте мили, хора, благодаря ви!
То в тези жеги как да пише човек, размекнал ми се е мозъкът направо...

Обаче ето на, че съгласно данните от сайта на Данибон КО си е третото училище в Светата троица. И като се има предвид, че то няма подбор - особено за сегашните седмокласници въобще не е имало - значи, че учебният процес е със същото качество като на двете топ-училища. Те поради подбора и поради имиджа си така или иначе събират най-способните деца, а КО с по-скромен подбор и смея да кажа, и с по-лежерно отношение, има почти същия резултат - разликата е няколко точки.

Докато БШ с техните точки наистина не би следвало да се хвалят. А колкото до Британика, явно шефът им е от същата кръвна група както клиента си, дето не е чувал за "ве"-то, та паснали са си Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 7 276
Скрит текст:
Като ще възпроизвеждаме, и на Нот включването с Хасковските села беше много яко Simple Smile Уаааа, и завършващо на Каун JoyJoyJoy

Сега Садлейди трябва да съжали (т.е. да се извини) и да ме поправи на Каунь Joy

Мецане, здравей! Къде се губиш? Rage Писна ми да върша мъжката работа - чак и стихотворение написах вместо теб. Rage
Оф, едит: нимоа - в седмокласната тема се прокрадва съмнение, че тази година и през 2018 в СС предварително са знаели задачите за изпита Scream

ай дано ги знаят и на вас кат' ви потрябва Laughing
Confused Няма - изтичат през две години на четна. Ние ще сме 7 клас в нечетна Frowning1

Общи условия

Активация на акаунт