Дългото чакане след трансфер-Тема 84

  • 47 886
  • 716
  •   1
Отговори
# 45
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Кариотип може би като начало?Докторите не ви ли насочиха на някъде?

# 46
  • Мнения: 24
Здравейте дами, тази сутрин си направих тест за бременност и е положителен.(5дена преди Ц)  На 22.06 имах поставена инжекция Хориомон 5000, според вас дали е реален резултата дали се е изчистил ,или е повлиян от Хориомона.

# 47
  • Мнения: X
Честито Simple Smile. Кръвен тест ли си прави?

# 48
  • Мнения: 24
Честито Simple Smile. Кръвен тест ли си прави?
Благодаря, но все още не смея да се зарадвам, не направих си тест

# 49
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Мина и моят трансфер.Сега почва най-дългата седмица... Всичко бе наред.Ембриончето ми се справя засега перфектно...

# 50
  • Мнения: 1 751
Все така перфектно до края да е! Успех!

# 51
  • Мнения: 310
Успех, Елислава! Hug

# 52
  • Мнения: 28
Елислава, успех! Перфектно ембрионче за перфектно бебе! Simple Smile
Доктора ме насочи какво да подготвя документално за втори опит през фонда и кога да отида за преглед. Имам чувството, че ако не поема инициатива за допълнителни изследвания и техники, ще повторим същата процедура със същия разочароващ резултат. Ще говоря с нея за друга стратегия. Чудя се дали съм подходяща за опит на ЕЦ, на 38г съм. Кариотип ще направим, мерси за насоката.

# 53
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз съм на 37 и опита ми сега е ЗЕТ на ЕЦ.Но стимулация на ЕЦ не знам дали бих направила.Повечето лекари са така-не много по обясненията.А ти прави ли муко- и уреаплазми и хламидиите?Това са изследвания ,които и двамата трябва да направите...

# 54
  • Мнения: 72
Мили дами и бъдещи мами😊🤗
Някоя от ва с положителните тестове мерила ли си е базалната темп.
И някоя знае ли овитрела действа ли на кръвен тест и колко време му е действието евентуално??

# 55
  • Мнения: X
Аз исках да попитам момичетата, които си поставят утрогестан вагинално имали ли сте момент с кървави нишки и как продължихте приема му?

# 56
  • Мнения: 1 659
Мина и моят трансфер.Сега почва най-дългата седмица... Всичко бе наред.Ембриончето ми се справя засега перфектно...
Спокойствие и успех!
Момичета?!? Мара - нетърпеливата.... 01.07 ЧХГ 3,86
                                   03.07 ЧХГ 44,45
Да плача ли , да се смея ли.... по калкулатор се удвоява на 12,5 ч?!?! Което е... лошо?! ... хубаво..?!? Може ли двете да са ми “ загнездили”?!?

Супер е резултатът. Ако е на 5 дневен ембрион вероятно е едно, ако на 3-4 дневен може и две да са. При някой жени хормонът расте много и бързичко.

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 13:10 от AnMary

# 57
  • Мнения: 72
Здравейте момичета
Днес ми е 9-ти ден от трансфера на 2 двудневни точици
От вчера получавам бледо кафеникаво доста воднисто течение и много се притеснявам,а БТ от деня на трансфера ми е 37.10,37.20,а днес реално ми е втори ден от закъснението на МЦ
Моля някоя  да ми каже това нормално ли е или да очаквам неуспеха

# 58
  • Мнения: 138
Ели, стиснати палчета от мен!!!
Бети, аз имах 2 пъти Хориомон 5000, в деня на трансфера, и на 25ти юни. На 29ти юни, 10ти ден от трансфера, положителен кръвен тест. 2 дена по-късно разултат беше удвоен. За мое спокойствие и по съвет на момичетата от темите, правих 2 теста. Успех и положителни новини!!!

# 59
  • Мнения: 24
Ели, стиснати палчета от мен!!!
Бети, аз имах 2 пъти Хориомон 5000, в деня на трансфера, и на 25ти юни. На 29ти юни, 10ти ден от трансфера, положителен кръвен тест. 2 дена по-късно разултат беше удвоен. За мое спокойствие и по съвет на момичетата от темите, правих 2 теста. Успех и положителни новини!!!
Благодаря дано. Днес направих още един тест, също е положителен. Мисля да пусна и кръвен утре.

Общи условия

Активация на акаунт