На пазар във Варна - тема 58

  • 25 617
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 4 948
Cve7i, мога да ти препоръчам дърводелец правил ни 5 кухни и обзавел изцяло 2 апартамента.
089 784 7768-Станимир.

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 08:26 от bubanka

# 406
  • Мнения: 1 474
😀 Магазин за спортно-елегантни  ежедневни рокли издирвам, не ми трябват официални или  тип офис визия

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 08:26 от bubanka

# 407
  • Варна
  • Мнения: 10 629
Повлияна от коментарите ви за Sweet art опитах трюфел и мъфин.
Трюфелът - Да
Мъфинът - Голямо Не! Беше много сух! Количеството на сметаната беше два пъти повече от кексчето, а то едно мъничко, сухичко...

# 408
  • Мнения: 15 356

А дали можете да ми препоръчате магазин за качествени перилни препарати?
Born на Бенковска,имат и парко място за клиенти  ,има много голям избор на всякакви препарати.

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 08:26 от bubanka

# 409
  • Мнения: 3 124
Да попитам майките, които са ходили до МЦ За детето , има ли паркинг там?

# 410
  • Мнения: 1 359
.....
**************
А дали можете да ми препоръчате магазин за качествени перилни препарати?
Born на Бенковска,имат и парко място за клиенти  ,има много голям избор на всякакви препарати.
И аз щях да питам за изпитан магазин за перилни и почистващи препарати, НО Борна ми е много скъп. Ок съм с по- скъпите марки, но чак двоен размер, не разбирам на какво отгоре, щом в Германия са дори по- евтини и от тук.
А магазин за паралелен внос друг, освен Борн , да знаете?

# 411
  • Варна
  • Мнения: 855
Да попитам майките, които са ходили до МЦ За детето , има ли паркинг там?
Ние поне не видяхме. Паркирахме из уличките. При второто ни ходене имаше свободно място точно пред МЦ.

# 412
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Къде мога да намеря евтини мрежички за пране? В елитиса на Чаталджа има от 5 лв нагоре.. Преди от там съм влизала по лев.. В  Шихото дали се намират?

# 413
  • Варна
  • Мнения: 868
Къде мога да намеря евтини мрежички за пране? В елитиса на Чаталджа има от 5 лв нагоре.. Преди от там съм влизала по лев.. В  Шихото дали се намират?
Джъмбо

# 414
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Малееее, то ако трябва до Джъмбо да ходя за мрежичка, ще ми излезе по-скъпо от петорката в Елитис! Ега ти изпразни портфейла, дето е тоя Джъмбо!

Това в сферата на майтапа, но ще трябва и аз да намина. Я кажете, малко встрани от темата, втори клас пак ли продължават с тетрадки по 20 листа или вече мога да взема по 40? Тия по 20 вървяха на конвейер.

# 415
  • Варна
  • Мнения: 1 759
В Пепко има мрежички, в комплекти различини размери. Цена не помня, може би по лев и нещо-два излиза бройката. В Юск също. В левчета се намират единични по лев и нещо (My best) например.

# 416
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Мерсаж за инфото! И да, в Джъмбо се губя и .. ще пробвам майбест.

# 417
  • Варна
  • Мнения: 634
Преди два дни мрежички за пране имаше в Лидл окръжна болница.

# 418
  • Мнения: 1 359
Мрежички има в Шихо, вчера им се чудих, ама кой размер в кой магазин го има..... темна е мъгла...

И да кажа, нищо ще не е темата, ама понеже бая бях досадна с моя моп... от Шихо, син микрофибърен моп за паркет за 5 лева.... чудесия Hands Clap

# 419
  • Варна
  • Мнения: 10 807

Добавям и магазин Фемили на ул. Железкова, в партера на новата сграда на ъгъла срещу ОМВ. Мисля си, не знам защо реших така, че са едно с Мадара, етикети, стоки... всичко си прилича.

А какво друго се продава в този магазин?

Общи условия

Активация на акаунт