На пазар във Варна - тема 58

  • 25 511
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Снощи минах през Златни Пясъци - по крайбрежната гъмжи от магазини със стоки на Найк - Адидас и Томи Хилфигър с убийствени цени - накупих си много тениски по 20 лева и маратонки Найк от 50 лв....и то червени - които са трудно откриваеми за мъжки.


Иначе пазаря от един сайт Найк маратонки и анцузи.

# 466
  • Мнения: 8 759
Е, по Крайбрежната са от Али Експрес нали се досещаш ........

# 467
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
От Турция са.
 Ползвам ги от 5 години и качествето е много добро вече спрямо Адидас от Китай и Найк от Виетнам и Индия - където са фабриките на оригиналите от 2011 г.




# 468
  • Мнения: 15 356
Найк еър макс и Ню баланс са най-удобните маратонки,но за 50 лв няма как да е същото,освен табелата,а тя за мен не е важна.Важното е да ми е удобно ,години си нося маратонките ,мия ги на дворната мивка,после в пералня и нищо им няма.

# 469
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Официално Найк може е да няма, но винаги ще има вносители.

# 470
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Бихте ли ми препоръчали читав сервиз в града.Към 3000лева платихме за ремонт и консумативи предният месец и днес пак закъса мъжа ми на пътя.

# 471
  • Варна
  • Мнения: 36 606
За какво? Дизел, бензин? После някои са специалисти в двигатели, други по ел системи, ходова част... Рядко се намира някой, който да разбира от всичко.

# 472
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Правиха ремонт по двигателя в сервиза на Мимо.Хюндай Санта Фе,газова.Кофти впечатление тогава ми направи,че тогава подава противоречива информация за повредени елементи,които след подмяната им се оказаха здрави.

# 473
  • Варна
  • Мнения: 728
Здравейте, моля да ми препоръчате адвокат по имотни въпроси.

# 474
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Адвокат Валентин Василев. Специалността му е с вещо право. Ще Ви консултира коректно.

# 475
  • Варна
  • Мнения: 556
През лятото възможно ли е да намеря мандарини някъде? За една бременна питам Grinning

# 476
# 477
  • Варна
  • Мнения: 556
Благодаря Hug

# 478
  • Мнения: 3 124
Случайно ги загледах тази вечер, хихи, познато ми е, последните месеци хапвах по 2кг сигурно дневно мандаринки😁😁😁

# 479
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Бихте ли ми препоръчали читав сервиз в града.Към 3000лева платихме за ремонт и консумативи предният месец и днес пак закъса мъжа ми на пътя.

Косев.
Години на него разчитам и винаги всичко е било точно.

Общи условия

Активация на акаунт