На пазар във Варна - тема 58

  • 25 401
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Иламг, имам читав майстор ама за дизели. Тук съм пас Simple Smile

# 481
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
През лятото възможно ли е да намеря мандарини някъде? За една бременна питам Grinning

Лидл и Кауфланд - 5 лева кг.  от Южна Испания  и Израел.  

  Гръцки и турски цитруси от средиземноморската част няма през август - тъй като тъкмо почват да зреят.

Има в момента по всички големи вериги Кумкуат  от южна Испания - Израел - Корфу - Ю.Италия....
уникален плод комбинация между портокал и лимон.

Последна редакция: нд, 09 авг 2020, 12:59 от Варненец

# 482
  • Мнения: 15 356
От къде да си купя сак,голям и здрав,да не се разпатчети след пране в пералня?

# 483
  • Мнения: 1 124
От къде да си купя сак,голям и здрав,да не се разпатчети след пране в пералня?
Преди години си взех от Спорт депо на Адидас, когато имаше намаления. Ползвам го за фитнес и за пътувания, прала съм го в пералнята на програма за спортни дрехи, не е мръднал. =)

# 484
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Алпинист ми трябва спешно, да лакира обшивката на покрива.

# 485
  • Мнения: 2 577
Влизам с оплакване. Нахвалихме борсичката да зеленчуци и те взеха, че я затвориха. Някой знае ли какво става, Хай? Затворена ли е или се е преместила.
Имаше бележки на прозорците, но бях с колата и не ми се слизаше да чета.

# 486
  • Варна
  • Мнения: 36 473
До 16.08 са в отпуска явно. Или нещо друго е станало, не знам. Пише, че след 16-ти ще работят.

# 487
  • Мнения: 15 356
Къде да търся официална бебешка рокля?В Окаиди не съм ходила само,Майорал имаха доста шарени ,а което ми хареса беше все голямо.Искам два броя официални роклички,без шарении,принцеси,китки и тем подобни,нещо изчистено .

# 488
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Къде да търся официална бебешка рокля?В Окаиди не съм ходила само,Майорал имаха доста шарени ,а което ми хареса беше все голямо.Искам два броя официални роклички,без шарении,принцеси,китки и тем подобни,нещо изчистено .
вижте в окайди какво има в сайта им, за да не се разхожзате напразно Simple Smile
https://okaidi.bg/products/bebe-momiche/rokli-i-poli

# 489
  • Мнения: 13 668
Къде да търся официална бебешка рокля?В Окаиди не съм ходила само,Майорал имаха доста шарени ,а което ми хареса беше все голямо.Искам два броя официални роклички,без шарении,принцеси,китки и тем подобни,нещо изчистено .

Съвсем наскоро попаднах на това, но май са за 12 месеца и нагоре

https://dreamandshop.net/art.php?id=48

# 490
  • Мнения: 15 356
Особено "В небето" много ми хареса,ама са големи.Ще търся,имам още двайсетина дни.
Благодаря re_ge!

# 491
  • Мнения: 1 359
Къде да търся официална бебешка рокля?В Окаиди не съм ходила само,Майорал имаха доста шарени ,а което ми хареса беше все голямо.Искам два броя официални роклички,без шарении,принцеси,китки и тем подобни,нещо изчистено .
Преди седмица и нещо имаше една страхотна в Пепко. Същия ден мернах хубава и в магазин Фемили. И двете и бяха големи на моята, но на вас може да ви станат. Ако не търсиш някакво уау качество може дя ти свършат работа.

# 492
  • Мнения: 15 356
По принцип не търся уау качество за дрехи,само за обувки.За детето търся просто памучни дрешки,но повода е много специален и предпочитам уау.

# 493
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Некст може да е опция, ФД също.

# 494
  • Мнения: 15 356
Некст може да е опция, ФД също.
Ей за тия пък не бях се сещала!Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт