На пазар във Варна - тема 58

  • 25 519
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
За зеленчуковата борсипка и аз видях в събота, че е затворена и щях да пиша, но забравих. Миналата година целия август почива ха, тази година само две седмици, което си е супер.

# 496
  • Мнения: 1 359
Момичета, пропуснала съм хвалбите за борсичката. Ще кажете ли моля пак, сори за дубъла Confused

# 497
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Некст за рокличка. Нямам девойка, но съм виждала страхотни при тях.
Фен съм на марката, от там обличам и качеството им е добро.

Момичета, внимавайте къде паркирате.
Днес на място, на което паркирам всяка седмица от 3 години насам изгорях с 96лв (45 репатриране, 20 минути престой и 50лв акт от общинска)
Попитах как за 3 години проблем не е имало, а сега вече има и отговорът, който получих е, че общината си е купила още паяци и назначила още служители в общинска полиция.
С мен на наказателния имаше и едно момче, което питаше защо е вдигнат от пред блока си. Отговорът за него беше - това се води тротоар и това, че до сега е било паркинг на блока ви не означава, че е редно.

Жената на касата сама си каза-паркиране във Варна извън синя зона вече е повече от трудно.

# 498
  • Мнения: 10 704
Усещам, че е въпрос на време да им прекипи на хората от това. Общината не е създала достатъчно паркинги и места за паркиране и с това попада под ударите на закона. Но има време да се усетят хората.
Къде в града може да се купи хубав бекон и салам? Колбасите на които попадам не стават, а още е топло за самоделни деликатеси.

# 499
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Лане, моя приятелка каза, че е купувала хубави колбаси от фирмен магазин на МесКо. Виж в нета къде има такива, тя ми каза за някакъв в Младост, не знам дали ще ти е удобен.

# 500
  • Мнения: 384
Здравейте! До колко часа работи Кауфланд? Благодаря!

# 501
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Май вече е до 21,00, а в неделя до 20,00. Но не съм на 100% сигурна.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 4 924
За колбаси много хвалят "clean label" на Лидл, но още не съм им се доверила да ги пробвам.

# 503
  • Мнения: 13 809
Особено "В небето" много ми хареса,ама са големи.Ще търся,имам още двайсетина дни.
Благодаря re_ge!
И на мен много ми допадна именно "в небето"  , чак цъкнах на снимката отблизо и едва тогава разбрах че е цветен плат зашит отгоре ръчно. Отначало мислехе са рисунка върху тъкан.

# 504
  • Мнения: 15 356
Ще имам в предвид за догодина тези роклета!

# 505
  • Varna
  • Мнения: 288
Някой знае ли откъде мога да купя маска за сън?Искам да е от  физически магазин....за да мога да видя материята каква е.Гледах в Джъмбо и Ню Йоркър , но са само момичешки , а на мен ми трябва за момче.

# 506
  • Мнения: 1 146
От ДМ съм купувала такава маска чисто черна, понеже и аз търсих да е семпла. Мисля, че беше 5 лева.

# 507
  • Varna
  • Мнения: 288
Благодаря,ще погледна и там.

# 508
  • Мнения: 3 971
Палатков лагер *Общината* отново отвори врати!
Моля, използвайте обходни маршрути Wink

# 509
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
На самото кръстовище ли са отново палатките?

Общи условия

Активация на акаунт