На пазар във Варна - тема 58

  • 25 462
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 902
Някой с римски щори?  Коя фирма бихте ми препоръчали?

# 451
  • Мнения: 1 471
Някой с римски щори?  Коя фирма бихте ми препоръчали?
По - назад в темата съм писала. Моите са правени от Алекс М. И на друго място правихме пак с тях.

# 452
  • Варна
  • Мнения: 1 745
Някой с римски щори?  Коя фирма бихте ми препоръчали?
Ние сме с римски в едната стая, правиха ги Лено бг на ул. "Бенковски", НЕ ги препоръчвам обаче. Ушиха ги зле, платът стои набран на много места, изобщо не са го изпънали добре като са го шили. А колко се хвалеха преди да ги поръчаме, колко доволни клиенти имали, как се връщали при тях...

# 453
  • Варна
  • Мнения: 4 916
Бързо хубавата новина!
Палатките са в историята!
Кръстовището на общината е отворено!

# 454
  • Мнения: 3 970
Свикнах с тишината от затворения булевард Joy
Защо им разтуриха къмпинга на хората. Смятах и аз да разпъвам палатката пред блока, че тая година още на почивка не съм била  🤪

# 455
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Бързо хубавата новина!
Палатките са в историята!
Кръстовището на общината е отворено!
Много хубава новина! Пуснаха любимата Лилана под домашен арест, сега и на платеца на палаткаджиите Божков ще направят някоя друга отстъпка/банков превод и ще се успокоят “будните” граждани.

# 456
  • Варна
  • Мнения: 36 580
Трябва да купувам акумулатор за колата. Днес. Някакви съвети?

# 457
  • Мнения: 8 755
Момичета , имате ли информация дали Найк са пуснали намаления - всъщност само в моловете ли имат магазини ? .
Разбрах, че се изтеглят от България .....

# 458
  • Варна
  • Мнения: 846
Трябва да купувам акумулатор за колата. Днес. Някакви съвети?
В Метро има промоция.

# 459
  • Мнения: 15 356
Момичета , имате ли информация дали Найк са пуснали намаления - всъщност само в моловете ли имат магазини ? .
Разбрах, че се изтеглят от България .....
В Гранда имаше намалени модели в дъ Бъз и в Спорт вижън,в магазина на нулата не влизам,персонала много ме дразни.Намалени маратонки съм си купувала пак на Найк от dress4less на Владислав и от обувки.бг.
Само маратонки казвам,понеже само това нося и не гледам спортните дрехи.Май само в мола имат магазин.
Едит-в Спорт вижън при плащане с карта на ДСК има намаление 20%,на ненамаленото.

# 460
  • Мнения: 13 772
Вчера в лидл купих от тяхните торбички - три броя за 4 лева, една доста голяма и две по-малки, имаше и черни и бели комплекти . До сега съм купувала от шихо и един магазин дет се води всичко на ниски цени по чаталжда след цветните бараки но от другата страна. И от двете места торбичките изискваха подкрепа на шевовете и стопиране на циповете. А тези на лидл мога да похваля , доста добра изработка. Само дето до сега съм нямала такива цилиндрични. Може пък да са по-удобни.

# 461
  • Мнения: 1 359
Трябва да купувам акумулатор за колата. Днес. Някакви съвети?
Има голям магазин за акумулатори точно преди паркинга на Военна болница, на самото околовръстно, ще го видиш, движейки се посока болницата се пада точно преди нея. Ох... дали някой ме разбра....

# 462
  • Варна
  • Мнения: 36 580
Разбрах. Ще намина да ги видя, аз джуркам с мотора днес, добре поне, че ми се намира и второ МПС Simple Smile Обаче трябва да видя и някой, който да дойде на място да го сложи, защото той е захванат отдолу на една планка с болтове, за да се краде трудно. Уж. Аз нямам инструменти да бръкна, а колата няма как да я закарам. Тя не е една...

# 463
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Точно до стария светофар/че вече са три/ до Военна болница до пътя е магазина за акумулатори до вулканизатора

- има много евтини и по-скъпи....и върни стария!
 - навсякъде дават отстъпка и в Метро  от поне 12-14 лв. при връщането на стар акумулатор.

# 464
  • Мнения: 298
Момичета , имате ли информация дали Найк са пуснали намаления - всъщност само в моловете ли имат магазини ? .
Разбрах, че се изтеглят от България .....

Имат аутлет Найк в Паркмат- обикновено е добре зареден и има неща на добри цени.

Общи условия

Активация на акаунт