презерватива се скъса какво да правя?

  • 9 406
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
еми направих си два теста вече и двата са негативни ама съм притеснена защото гърдите ми не са били никога токова болезнени и уголемени


Този път ти се е разминало!
Щом тестовете са отрицателни, а и пича не е свършил, спокойно, ще ти дойде!

# 16
  • Мнения: 5 370
еми направих си два теста вече и двата са негативни ама съм притеснена защото гърдите ми не са били никога токова болезнени и уголемени


Този път ти се е разминало!
Щом тестовете са отрицателни, а и пича не е свършил, спокойно, ще ти дойде!
Аз бих предложила да си направи още един -два, при положение, че и закъснее.
Ама дано да не де-стискам палци.

# 17
еми направих си два теста вече и двата са негативни ама съм притеснена защото гърдите ми не са били никога токова болезнени и уголемени


Този път ти се е разминало!
Щом тестовете са отрицателни, а и пича не е свършил, спокойно, ще ти дойде!

БЛАГОДАРЯ ТОВА МЕ УСПОКОЯВА МАЛКО  Confused Simple Smile

ДАНО ДА Е ТАКА ...

# 18
  • Мнения: 193
Изчакай ден-два-три и тогава прави тестове и се панирай! Сега удари един коктейл и се успокой Blush

# 19
  • Мнения: 3 423
Туй пълните членове са ацка работа,
почти като презервативите. Не си
харчи парите залудо, карай без,
тогава няма да се косиш за глупости,
а ще си знаеш отговора сама.
Или си стискай краката, ама здраво.

# 20
  • Мнения: 6 417
Офффффффф Joro1 пак прописа...Следващия път слагайте по 2 презерватива.  Mr. Green

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

# 22
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Ами почвай да купуваш деЦки дрешки.
newsm10

# 23
  • Мнения: 1 671
Ейй, ма как я погнахте Mr. Green
Ми може наистина да е на зор момичето, пък това за пълните и кратките членове  е като онова за дългите и късите - пука й Mr. Green

# 24
  • Мнения: 677
на опашка в аптека един човек си купувал презервативи..аптекарката му подала някакви,а той и казал-"не,не от тези,че се късат..",а зад него един друг подвикнал-"и се огъват и се огъват!"

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не разбирам защо се бъзикате така, като момичето е написало 'ацки' вместо 'адски'  ???

Това все пак не е изпит по езикова култура.

И аз отчитам, когато някой не е сложил запетая там, където трябва; или някаква правописна грешка, ама какво толкова, не значи, че трябва да се отнасяме така, нали?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.

# 27
  • Мнения: 1 462
Добре, събуй се.

# 28
# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.
Знаеш ли какво може да стане, ако реши да се научи как се ползват два презерватива един в друг?

Общи условия

Активация на акаунт