презерватива се скъса какво да правя?

  • 9 427
  • 52
  •   1
Отговори
Правих секс преди две седмици
но по едно време констатирахме че презерватива се е скъсал Shocked
той още не беше свършил

тия дни трябва да ми дойде мензиса ама вече от няколко дни гърдите ми са ацки чувствителни
възможно ли е да съм бременна? newsm78

помогнете ми моля

# 1
  • Мнения: X
За най-сигурно си вземи тест за бременност от аптеката и ще разбереш веднага.

# 2
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Научи се да пишеш и тогава прави секс!
пише се аДСки от ад

# 3
  • Мнения: 193
И преди цикъл гърдите стават чувствителни! Споко! Ако ти закъснее ще си направиш тест. По въпроса за скъсания презерватив нищо не може да се направи-минало е много време! Има едни хапчета постинор-дуо, които се пият до 72часа след рисков полов акт, но тази инф. ще ти е за другия път! Peace

# 4
  • Мнения: 3 611
Правих секс преди две седмици
но по едно време констатирахме че презерватива се е скъсал Shocked
той още не беше свършил


тия дни трябва да ми дойде мензиса ама вече от няколко дни гърдите ми са ацки чувствителни
възможно ли е да съм бременна? newsm78

помогнете ми моля

Съмнява ме да си. Споко.

Бтв по-долу има една опция проверка правопис. Не е лошо да я погледнеш  Wink

# 5
  • Мнения: 5 577
Доста време е минало, не можеш да направиш много неща вече.

Дано всичко е наред, и другия път по-внимателно.  Wink

# 6
благодаря

по принцип не ми е ясно
тъй като той не свърши не е възможно да е станало каквото и да било нали?

# 7
  • Мнения: 4 371
абе хора, защо се връзвате на тъпотии?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Напротив възможно е т.к. преди самата еякулация,изтича прозрачна течност,в която има също сперматозоиди.

# 9
  • Мнения: 695
благодаря

по принцип не ми е ясно
тъй като той не свърши не е възможно да е станало каквото и да било нали?
естествено,че е възможно.ти изобщо май не си наясно с контрацептивите.има много теми тук поразрови се малко.а и има хапчета които се взимат както вече са ти казали до 72ч. след акта,но ти доста късничко питаш.дано всичко да е наред. Peace

# 10
  • Мнения: 920
Ами почвай да купуваш деЦки дрешки.

# 11
еми направих си два теста вече и двата са негативни ама съм притеснена защото гърдите ми не са били никога токова болезнени и уголемени

по принцип винаги са ми малко напрегнати преди да ми дойде ама тоя път  Shocked

пък и не ме боли корема още  Cry

не знам
имам чувството че ще полудея

# 12
  • Мнения: 193
 С колко ти закъснява?

# 13
еми трябва да ми дойде на 28 утре  Praynig

ама то вече се притесних здравата и незнам как да се успокоя,
далече съм от Бг и ако се е случило нещо незнам какво да правя

# 14
  • Мнения: 2 952
абе хора, защо се връзвате на тъпотии?
Grinning

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
еми направих си два теста вече и двата са негативни ама съм притеснена защото гърдите ми не са били никога токова болезнени и уголемени


Този път ти се е разминало!
Щом тестовете са отрицателни, а и пича не е свършил, спокойно, ще ти дойде!

# 16
  • Мнения: 5 370
еми направих си два теста вече и двата са негативни ама съм притеснена защото гърдите ми не са били никога токова болезнени и уголемени


Този път ти се е разминало!
Щом тестовете са отрицателни, а и пича не е свършил, спокойно, ще ти дойде!
Аз бих предложила да си направи още един -два, при положение, че и закъснее.
Ама дано да не де-стискам палци.

# 17
еми направих си два теста вече и двата са негативни ама съм притеснена защото гърдите ми не са били никога токова болезнени и уголемени


Този път ти се е разминало!
Щом тестовете са отрицателни, а и пича не е свършил, спокойно, ще ти дойде!

БЛАГОДАРЯ ТОВА МЕ УСПОКОЯВА МАЛКО  Confused Simple Smile

ДАНО ДА Е ТАКА ...

# 18
  • Мнения: 193
Изчакай ден-два-три и тогава прави тестове и се панирай! Сега удари един коктейл и се успокой Blush

# 19
  • Мнения: 3 423
Туй пълните членове са ацка работа,
почти като презервативите. Не си
харчи парите залудо, карай без,
тогава няма да се косиш за глупости,
а ще си знаеш отговора сама.
Или си стискай краката, ама здраво.

# 20
  • Мнения: 6 417
Офффффффф Joro1 пак прописа...Следващия път слагайте по 2 презерватива.  Mr. Green

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

# 22
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Ами почвай да купуваш деЦки дрешки.
newsm10

# 23
  • Мнения: 1 671
Ейй, ма как я погнахте Mr. Green
Ми може наистина да е на зор момичето, пък това за пълните и кратките членове  е като онова за дългите и късите - пука й Mr. Green

# 24
  • Мнения: 677
на опашка в аптека един човек си купувал презервативи..аптекарката му подала някакви,а той и казал-"не,не от тези,че се късат..",а зад него един друг подвикнал-"и се огъват и се огъват!"

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не разбирам защо се бъзикате така, като момичето е написало 'ацки' вместо 'адски'  ???

Това все пак не е изпит по езикова култура.

И аз отчитам, когато някой не е сложил запетая там, където трябва; или някаква правописна грешка, ама какво толкова, не значи, че трябва да се отнасяме така, нали?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.

# 27
  • Мнения: 1 462
Добре, събуй се.

# 28
# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.
Знаеш ли какво може да стане, ако реши да се научи как се ползват два презерватива един в друг?

# 30
Прочети по-подробно и с цел повишаване на сексуалната култура многото инфо, която има в различните форуми около забременяването и контрацептивите, за да не се случва, когато е нежелано.Най-елементарно е да се консутираш с личния гинеколог и винаги имаш хапче за след полов акт, като знаеш, че и с тях не трябва да се злоупотребява. Надявам се всичко това да ти помогне и планираш успешно бременността си някой ден.

# 31
  • Мнения: 181
кажи, кажи за двата презерватива, че не съм наясно - предполагам, че от тласъците се създава голямо налягане и накрая експлоадирват? Misc Bomb

# 32
  • Мнения: 490
кажи, кажи за двата презерватива, че не съм наясно - предполагам, че от тласъците се създава голямо налягане и накрая експлоадирват? Misc Bomb


 hahaha hahaha hahaha  да, и има много жертви... Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 2 901
 Joy Joy Joy

Спрееетеее! Смятах сериозно да пиша, а вече от смях в смях преминавам!

На авторката - гърдите този път са ти по-чувствителни, може би и защото си по-напрегната емоционално! Е, и ако имаш гърди, де!  Joy

Нищо ти няма, ама пак си направи 1 тест след 2 дни.

# 34
  • Мнения: 677
е някой може ли да е толкова тъп,че да слага два..не мисля..

# 35
  • София
  • Мнения: 1 105
два теста - негативни

Направи трети и ако е позитивен оди на лекар.

п.с. На колко годинки си?

# 36
  • Мнения: 3 268
Е няма такъв виц бе момиче убаво.Де си чула и видела някой да забременее без сперма?Нали не бил свършил,как ще стане работата!Не знам на колко си години,но тия въпроси се задават само ако си под 12.В биологията за 8 кл. всичко е обяснено или не си била в час тогава? #Crazy

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
е някой може ли да е толкова тъп,че да слага два..не мисля..

О, имаше такава тема - една мама се оплакваше, че много се късали, те слагали по два, но пак се късали  hahaha

# 38
  • Мнения: 6 918
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.
Какво значение има на колко е? Като е решила, че ще прави секс е трябвало да се информира просто.
И относно момичето не мисля, че е бременна.

# 39
  • Мнения: 695
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.
Какво значение има на колко е? Като е решила, че ще прави секс е трябвало да се информира просто.
и аз така мисля,щом си решил да водиш полов живот трябва да имаш поне елементарна сексуална култура Naughty

а това за двата презерватива направо ме просълзи   Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 3 421
а това за двата презерватива направо ме просълзи   Joy

Може да е гледало "Американски пай" момичето, бе там нали едната мацка(флейтистката) накара онзи загубеният да си сложи два презерватива, че много бързо свършвал hahaha hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 2 657
Ох,каква хубава пързалка Whistling

# 42
Веднага вземи хапчета ПОСТИНОР ДУО от аптеката.Мисбя, че бяха 2 в кутийката, вземаш веднага едното след 12 часа и другото.Но все пак за по-голяма сигурност се посъветвай с личния си лекар и прочети внимателно указанието.

# 43
  • Мнения: 695
Веднага вземи хапчета ПОСТИНОР ДУО от аптеката.Мисбя, че бяха 2 в кутийката, вземаш веднага едното след 12 часа и другото.Но все пак за по-голяма сигурност се посъветвай с личния си лекар и прочети внимателно указанието.
това й го казаха вече,ама все пак тя пита 2 седмици след случката Peace

# 44
# 45
  • Мнения: 412
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.
Какво значение има на колко е? Като е решила, че ще прави секс е трябвало да се информира просто.
и аз така мисля,щом си решил да водиш полов живот трябва да имаш поне елементарна сексуална култура Naughty

а това за двата презерватива направо ме просълзи   Joy
за каква сексуална култура говорим?
аз да ви разкажа една случка с моя позната
абе,знаех,че е много ограничена,но въпреки всичко мислех,че е в границите на нормалното
все пак живеем в 21-и век,нали hahaha
вървя си по улицата и случайно я срещам,започва един нормален разговор за времето и такива общи неща и в един момент тя изтърсва:"Имам проблем.Снощи правих свирка на гаджето си."
и аз се смея( не осъзнавайки сериозността на нещата) и й викам: " Такъв проблем имат почти всички жени в този свят, така че не му мисли....""
"абе имат те,имат...ама не са прости,като мен,пазят се хората, а аз колкото и да го карах той не сложи презерватив,убеждавайки ме,че не мога да забременея,ама ако се окаже,че съм забременяла ще го питам.."
втрещих се, вярвайте ми
погледнах я за последно.Все беше останала надежда в мен,че всичко е майтап
е,да,ама не беше
поне случката бе с щастлив за нея край -не беше бременна

# 46
# 47
  • Мнения: 6 167
айде и от мен една:

преди години по чата ме намира някакъв човек от Арабия.
каза, че е инженер или нещо такова из пустинята.
и от дума на дума стигаме до презерватива, и аз питам как е там положението
с контрацептивите. И той казва, че има презервативи, продавали се.
незнам как се стигна точно до момента в който той ми обясни неговата
представа за презерватива, която беше, че явно презерватива е нещо, което
има дупка отгоре, за да може да излиза семенната течност все пак.

# 48
  • Мнения: 99
айде и от мен една:

преди години по чата ме намира някакъв човек от Арабия.
каза, че е инженер или нещо такова из пустинята.
и от дума на дума стигаме до презерватива, и аз питам как е там положението
с контрацептивите. И той казва, че има презервативи, продавали се.
незнам как се стигна точно до момента в който той ми обясни неговата
представа за презерватива, която беше, че явно презерватива е нещо, което
има дупка отгоре, за да може да излиза семенната течност все пак.

hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaе тва му се вика арабски кондом Joy

# 49
  • Мнения: 3 394
благодаря

по принцип не ми е ясно
тъй като той не свърши не е възможно да е станало каквото и да било нали?

баси секса Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 199
Е няма такъв виц бе момиче убаво.Де си чула и видела някой да забременее без сперма?Нали не бил свършил,как ще стане работата!Не знам на колко си години,но тия въпроси се задават само ако си под 12.В биологията за 8 кл. всичко е обяснено или не си била в час тогава? #Crazy

привет...
ама да питам, в 8-ми клас не си ли на 14-15г? ...така, че ако девойчето е на 12г, не е стигнало до този урок!....
Проста аритметика! Mr. Green Joy

# 51
  • Мнения: 695

:"Имам проблем.Снощи правих свирка на гаджето си."
и аз се смея( не осъзнавайки сериозността на нещата) и й викам: " Такъв проблем имат почти всички жени в този свят, така че не му мисли....""
"абе имат те,имат...ама не са прости,като мен,пазят се хората, а аз колкото и да го карах той не сложи презерватив,убеждавайки ме,че не мога да забременея,ама ако се окаже,че съм забременяла ще го питам.."
втрещих се, вярвайте ми
погледнах я за последно.Все беше останала надежда в мен,че всичко е майтап
е,да,ама не беше
поне случката бе с щастлив за нея край -не беше бременна
[/quote]
ей тва е  Joy наистина имало и по-тежки случаи ooooh!

# 52
  • Мнения: 490
Немам думи просто .... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт