Септемврий4ета се стягат, приключенията наближават

  • 11 575
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Между другото ти защо си раждала там,а не във Велико Търново? Thinking



Веднъж съм раждала в местното родилно - стига ми толкоз. Close

Още след 3-тия месец на бременността започнах най-сериозно да обмислям как да се спася от търновското родилно отделение , избрах си Майчин дом - Варна защото и аз обожавам Варна, а и там имаме роднини и приятели,тоест и мъжа ми имаше къде да отседне докато ние се раждаме  Simple Smile
И речено-сторено - събрахме си парички, и на 28,08,2004 вече си бях във Варна и си чаках кротко  Simple Smile
Между другото, нито за минута не съм съжалявала - възстанових се много бързо и за  раждането ми останаха само приятни спомени - т.е. нищо общо с първото ми раждане  Rolling Eyes

Та затова Бобо е варненче  Sunglasses

# 16
  • София
  • Мнения: 1 511
...докато ние се раждаме  Simple Smile

 Joy

# 17
  • Мнения: 2 255
Сега съм взела ОЛИСАЛВИН-рибено масло от акула. Казват, 4е било много хубаво  Rolling Eyes

Аз взех на Криси такова рибено масло, но от риба треска - според нашата докторка, (а и друг лекар ми го потвърди) това от акула било по-подходящо за възрастни  newsm78
Но незнам как би го пил Коко например те са доста големи и продълговати  "хапчета" #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 255
А всъщност иначе съм се замислила дали да не го ваксинирам тази есен  Thinking чакам да се върне педито от отпуск и като отидем на консултация ще я питам да видим тя какъв вариант ще ми предложи  newsm78, че иначе цяла зима на ясла не ми се мисли как ще я изкараме  Rolling Eyes
Едно време като беше малък Криси няколко години подред му правех по един курс с IRS 19 и много добре му се отразяваше, но сега на тоз малчо незнам  Rolling Eyes ще видим  Peace

# 19
  • Мнения: 3 537
Вяра, как се казва това рибено масло от риба треска ? Навремето пиехме много рибено масло,това в червените малки топчета,ама до ден днешен не знам точно какво е и дали го продават още,....
Абе девойки,чух,че и васермана за яслата не бил задължителен,някой знае ли нещо повече?

# 20
  • Мнения: 2 255
и то е на същата фирма ОЛИСАЛВИН , но пише - от риба треска  newsm78

На нас в яслата казаха, че искат секрет на дребния и васерман на единия родител по избор  Joy пратих таткото естествено  hahaha

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
аз съвсем забравих че има и друга тема и си викам тия дни никой не се е разписвал, чакай да ги издиря и гледам че сте писали тука Simple Smile.
Аз в понеделник ще вземам направленията за изследвания, още спорим с таткото в коя ясла да е малката, утре ще видим.
Васерман тука на всички искат, аз ще ходя сигурно, че на нашия тати това лято от една инжекция му прилоша.
Вкъщи правим ремонт, наполовина сме, дано успеем да свършим другата седмица, да си видя изчистена къщата.
Поздрави от нас

# 22
  • Мнения: 1 403
О, мами ние сме на Бургас и морето   grinning039 Много е гот, ама в сряда се прибираме  Sad мен една хрема ме е хванала страшна работа  ooooh! Сега сме на гости и съм се пльоснала на компа  atwork отивам да сядам , 4е ще ме халосат с нещо тежко след малко  fight
Вяра да не би да не си разбрала нещо от акулата го дават то4но за имунната система, а от треската не било   newsm78 така ми обясниха в аптеката пък незнам Thinking А, и лекарката ми каза  от акула да взема.
tanya_p такива са мъжете БЪЗЛИВКОВЦИ  #2gunfire На нашия тати една пъпка до окото му беше излязла и щеше да умира два дни  smile3555

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,
ние се завърнахме.Много хубаво си изкарахме.Сега обаче имам много работа докато изчистя,изпера и т.н.
Трябва да подготвя и на Стела кръщането.
Целувки Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 511
Добре дошли на Стела и Галя!
Кога ще е кръщенето? Къде решихте да го направите?

О, мами ние сме на Бургас и морето   grinning039 Много е гот...

Ех,този Бургас....
 sun

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
Ще го правим в кварталната църква Laughing.Там се бракувахме,там ходихме на 40 дни на Стела и сме с абонамент Wink.След това ше резервирам е някое заведение да се почерпим и така.
В съботата след Рд т.е на 16 ще е.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 511
Ще го правим в кварталната църква Laughing.Там се бракувахме,там ходихме на 40 дни на Стела и сме с абонамент Wink.

Е,браво! Значи сте семейство с традиция  Mr. Green
 Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 511
Честит Рожден Ден,Жорко!!!
Голям юнак да порастеш!
Радвай мама и тати и бъди здрав!


Всички балони днес са за теб!
Честито!

       newsm59 newsm59 newsm59
         ura  ura  ura  ura   ura
  Party Time  Party Time  Party Time  Party Time  Party Time  Party Time  Party Time

# 28
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ НАС  newsm59 ДА ПОРАСТНЕ ГОЛЯМ, ЗДРАВ ЮНАК И КЪСМЕТЛИЯ ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ, КОИТО ГО ОБИЧАТ    ura

# 29
  • Мнения: 2 255
Ние утре живи и здрави заминаваме за 3-4 дни на Огняново (до Гоце Делчев) малко да си починем и да разходим децата  Joy Надявам се да е хубаво времето и да си изкараме една чудесна, макар и кратичка ваканция   Party Time family, че определено имам нужда от релаксация  Peace

Пожелавам весело изкарване, голям купон и много подаръци на малчовците дето ще празнуват докато ни няма   bigdance2
Целувки на всички  lovekiss до след няколко дни  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт