Септемврий4ета се стягат, приключенията наближават

  • 11 570
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 403
Вярка супер е  Peace айде пускай я или аз ще я пусна  Party Направи я и малко шарени4ка  newsm62 Ама аз как празни4но съм настроена само  newsm44

# 286
  • София
  • Мнения: 1 511
Вяра,
пускай темата,екстра е заглавието!
 Hug

# 287
  • Мнения: 1 403
Вяра спи сигурно ве4е  Joy

# 288
  • София
  • Мнения: 1 511
Вяра спи сигурно ве4е  Joy

Утре тъкмо ще стане ранко да ни изненада предколедно!
 newsm62

# 289
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми аз няколко дена пиша пиша.........и накрая изчезва форума Sad

Дорка,на снимките се вижда прекрасния ти маникюр,а май трябваше ботушки да гледаме Laughing

Та значи подаръка аз го реших да е тоалетка.Обаче голяма мъка.Ходух на София прес.Там все едно бомба е паднала,нищо нямаше.Поръчах от един сайт,не могат да ми я доставят,защото нямам звънец.Доставката е беплатна,казвам им че след 16 ще чакам в комшиите да звънат там,но като е в определен час ми искат  2лв,защото с Еконт работели.Теглих им една........Сега съм поръчала от друг сайт,та да видим утре дали ще имаме подарък Mr. Green

# 290
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Galq, дано пристигне подаръка навреме.
Ники, днес е на ясла след една седмица престой вкъщи заради хрема, и съответно изписан антибиотик който не дадох, Казва ми лекарката "о добре е кашля от секретите в носа, знам че не искаш антибиотик ама по - бързо ще се оправи, иначе ще се влачи до Коледа с хрема", е не го дадох от няколко дни е добре, но аз бях болна и си я оставих вкъщи. Днес с мрънкане тръгна на обяд след тържеството ще си я приберем. За яслата и взех плюшен Тигър от Мечо пух серията, а за вкъщи една къщичка от метро дано да и е интересно, поръчах ферма един познат да й купи от София, но не се е обадил сигурно не е намерил, голям мерак им бях хвърлила.
Хубав ден

# 291
  • Мнения: 2 255
Вяра спи сигурно ве4е  Joy

Какво спане бре по това време, ти поне ми познаваш добре змейчето  Joy просто у нас нямам нет (не мога да стигна да го платя), а в работата е пълна лудницаааа  #Crazy

# 292

Общи условия

Активация на акаунт