Септемврий4ета се стягат, приключенията наближават

  • 11 564
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 403

Честит рожден ден

Много здраве и щастливо детсво

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Честит рожден ден, Тано!
Весело и щастливо детство!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 511
Ей,Дорка,много е красиво!
Благодаря!  Hug

Таня,
благодаря и на теб!  Hug

# 48
  • Мнения: 651
Честит Рожден Ден на Тано!

Да е здравичък и послушен и много радост да има в живота му!
  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 283
Честит рожден ден ,мили дечица!Бъдете живи и здрави,все така послушни и обичани!Желая ви прекрасно детство! Hug
Гвен,имаш голяма прегръдка от мен,красива мамо!  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 2 181
 nbirthday ТАНО!!!!

Много здраве и усливки

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 09:19 от galq4

# 51
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря ви , момичета!!!
 Hug


Гвен,имаш голяма прегръдка от мен,красива мамо!  bouquet

Специално благодаря!!!
И аз те прегръщам силно и си мечтая някой ден да се запознаем!!! Heart Eyes

Всички гости си отидоха,сложих героите да спят,аз измих съдовете и оправих апартамента.Лягам си щастлива,защото направих страхотен празник.Домът беше огласян от детски смях и глъч,дойдоха приятелките ми и наистина съм много щастлива!
Лека нощ на всички! Grinning

# 52
  • Мнения: 1 403
Честит рожден ден на Виктор
Весело и щастливо детство

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 10:41 от dorka

# 53
  • Мнения: 2 255
1    
 newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН малко на патерици на двамата сладури БОРИС и ТАНО
да са ви живи и здрави малчовците, много палави и усмихнати, да пълнят дома и сърцата ви с много смях и обич  nbirthday   Party Time

# 54
  • Мнения: 2 255
2
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Вики да порасне голям мъж на мама и татко, да бъде здрав, умен и с късмет [/b][/color]   ura ВЕСЕЛ ПРАЗНИК  newsm67

# 55
  • Мнения: 2 255
3

писах ... писах и ми се изкл. ПС-то  Sick та сега се преместих на шефа на компа и почвам пак  Joy

Здравейте всички мами и хлапета, ние се прибрахме вчера следобяд от почивка   newsm44
Изкарахме чудесно, много съм доволна, починахме си супер  Peace
Мястото е невероятно красиво, намира се в югозападните Родопи, малко над Гоце Делчев, в полите на планината ... до река .. отвсякъде извира минерална вода  Rolling Eyes
Хотела е хубав, нов, с 2 външни басейна и външно джакузи, ест. с мин. вода  Wink Бяхме в огромен апартамент, момчетата даже ритаха топка вътре   football
Наоколо е невероятно красиво и има много места за разходки, ходихе до Лещен и Ковачевица, СУПЕР е, все едно е спряло времето  Peace тишина, спокойствие, чист въздух, мили хора  Praynig... няма нищо общо с шумна, прашна и дива София  Shocked
Доста успяхме да обиколим за няколкото дни, а и си помързелувахме край басейна   sport027 времето беше страхотно   Nature Sunny дори сме почернели  Joy
Но мисля, че някой ден пак ще се върнем там, защото страшно ми хареса и природата и хората  Laughing много приятно съм изненадана колко е жив и пълен с млади хора, деца и живот този край на България  bg

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 12:20 от ВЯРА

# 56
  • Мнения: 2 255
П.С. Довечера ще кача малко снимки

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Честит рожден ден на Тано !!!! (на патерици) newsm59  bigdance2

Гвен, оше много, много години домът ви да е изпълнен с весел смях и добри приятели ! Hug

Честит рожден ден на Виктор !!!!

Да е много здрав и весел !!!!  party023 nbirthday



Много благодаря на всички за честитките и пожеланията за Бобо !!!

http://www.m-vel.net/060908/

Ето снимки от празника, който беше поетапен  Laughing  -  вечерта на самия рожден ден ходихме на Арбанаси, на едно много приятно заведение, където ходим цяло лято в жегите,много е любимо на всички, има огромна  поляна и Бобо се вихри на воля. Вечерта само го снимахме с тортата . На другия ден сутринта почерпихме бабите , а вечерта - с приятели в къщи.
Рожденика вилня до 12 вечерта, изпрати гостите и чак тогава заспа  Simple Smile

 Първата снимка е от сутринта, когато се събуди и му подарихме подаръка - конче. И той веднага се намести отгоре му  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 537
Здравейте от нас! Grinning
Благодаря много за пожеланията!  bouquet
И Честит Рожден Ден на всички рожденници от нас! Да са живи,здрави и много щастливи деца!!!  bouquet
Аз чак сега сядам за малко,че нямам никакво време,баща ми също имаше рожден ден и вчера се прибрахме от Дупница.
Рождения ден на Жожи мина супер!Ошашави се детето,то подаръци,то чудо!Ама вече се наигра и не им обръща никакво внимание Rolling EyesБяхме бабите и дядовците на обяд и след това си поканихме две момиченца приятелчета с които духа свещичките на тортата.Съответно имаше две торти и духа 2 пъти свещички,то беше кеф,ако го оставех цял ден можеше да паля и той да духа Mr. Green
Ще пусна снимки довечера или утре,че сега нямам време Wink
От четвъртък сме на ясла, притеснява ме това ,че го е срам да си казва че му се пика и ака пред други хора,трябва да сме си само двамата и баща му ,иначе стиска,стиска пък се напика и наака в гащите. Rolling EyesТука покрай рожденния ден само пера наакани и напикани гащи.Дано свикне бързо.
Моля ви кажете ми тези дето ходат вече на ясла как са с гърнето,казват ли си там.За Коко и Емили питам,май само те ходат до колкото знам?
Та така,това е от мен за сега,поздрави и много целувки  bouquet

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 18:10 от Мимис

# 59
  • Мнения: 1 403
И аз се притеснявах дали ще казва, но няма проблем, досега не се е напикавала там. Те ги слагат на определено време, и в на4алото стискаше, докато дойде 4асът , а сега ве4е си казвала. В4ера да се похвалим ни беше първия ден в който не сме плакали. Но днес сме на рожден ден и няма да я пускам  smile3555 та утре ще видим дали ще пла4е.

Общи условия

Активация на акаунт