Септемврий4ета се стягат, приключенията наближават

  • 11 579
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 511
...с малко закъснение:
Честит Рожден Ден,Виктор!!!
Много усмивки желаем
и безгрижно детство!!!


След малко ще кача снимки от рождения ден на Тано!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 511
Честит Рожен Ден,Стела!!!
Галя,
от сърце пожелавам един прекрасен празничен ден,
изпълнен с положителни емоции и детски смях!
Да е здрава и усмихната Стела!
Весел ден и поздрави от нас!!!



 newsm59 newsm59 newsm59


Ето снимките от Тановия рожден ден!
ENJOY

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 14:10 от Gwen

# 62
  • Мнения: 1 283
Честит рожден ден на Виктор(на патерица) и Честит рожден ден на Стела!

Мили Дечица,бъдете живи и здрави,пораснете весели и безгрижни и носете само радост на семействата си !  bouquet Целувки от нас на всички рожденници! Heart Eyes

Гвен,снимките са страхотни! Grinning Тано е вече голямо момче,а Жорко много иска да влезне в тортата! Laughing Hug

А тук си тооолкова миличка! Hug Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 1 403
Честит рожден ден на Стела
Много здраве, усмивки и щастливо детство 

# 64
  • София
  • Мнения: 2 181
Много ви благодаря момичета  bouquet

Ама много сте бързииии Laughing

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Честит рожден ден на сладката Стела !!!


Да е много здравичка и весела, да радва много мама и тате !!!

# 66
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ХРАБРА ГОСПОЖИЦА  bdbaloni да е много здрава, усмихната и все така смела и силна "девойка" да носи на всички вас много хубави моменти, обич и смях  newsm18 Целувки от Коко  Kissing Heart и скоро пак да пуснете хубавите къдрици   bouquet

# 67
  • Мнения: 2 255
Моля ви кажете ми тези дето ходат вече на ясла как са с гърнето,казват ли си там.За Коко и Емили питам,май само те ходат до колкото знам?
Та така,това е от мен за сега,поздрави и много целувки  bouquet

Ами да ти кажа Калоян все още е с памперс, защото е пълен все още  с изненади  hahaha но определно от около седмица-две си казва за "акането" и в яслата и в къщи си "действа"  Joy на гърнето .... но за пикането казва след "свършен факт" засега  newsm78
Иначе в яслата ги слагат наистина в определени часове и отделно ако някой си "поиска"  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 2 255
Браво момичета ... много хубави снимки, тез деца как растат бързо... направо не е за вярване, вече са си големи хлапета ... нищо бебешко не им остана  newsm78 освен може би само аромата още  Joy

flavi , да не би и вие да сте подстригали Бобо, като гледам какво "мъжле" е станал  bowuu
А каката май е излязла от фазата на срама  Hug даже позира пред обектива  thumbsup

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Вярка , Бобо го завела на фризьор свекърва ми на рождения ден по самоинициатива, много ми беше мъчно като го видях, малко на зелка докарва, ама вече свикнах. Ще видя кога ще имам време да го заведа да го пооправят.

Добре, че ми е красиво детето   Close Grinning

А каката вече е на етап "Снимай ме да си постна снимка във форума"  Grinning Grinning

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 14:53 от flavi

# 70
  • София
  • Мнения: 1 511
Гвен,снимките са страхотни! Grinning Тано е вече голямо момче,а Жорко много иска да влезне в тортата! Laughing Hug

А тук си тооолкова миличка! Hug Heart Eyes

Благодаря!
  bouquet

flavi,
и вашите снимки са много хубави.
Тано има същото конче от кумата и много му се радва!  Grinning

# 71
  • Мнения: 1 403
flavi Свекърва ти много смела бе.. Моята ако направи подобно нещо ще я  #2gunfire
Емили днес я оставих да спи в яслата изобщо не е плакала  bowuu била много спокойна до тук добре, взимам я аз и буха кат магаре  ooooh! една кашлица мале,мале. Дано до понеделник да оздравее, 4е ако ходим по два-три дни   Naughty няма да я бъде тая.

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕЛА!
Много здраве, весело и безгрижно детство, само радост на мама и тати да носи Simple Smile

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Дорка, дано да спре да се разболява скоро.
Аз направих изследванията за яслата и от понеделник  ще я водя за по 2 часа.

# 74
  • Мнения: 1 403
И аз тая такива надежди, ама много не ми се вярва. Има толкова безоотговорни майки, 4е  no Незнам как може детето ти да е сополиво или с кашлица или с 4ервено гърло и да го пускаш при други деца, без да ти дреме на шапката  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт