СЕДМИ клас 2019/2020 - Четвърта изпитна седмична тема - (06.07 - 12.07)

  • 90 325
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 000
За участие във второ класиране се подава заявление на място в училището, в което е прието детето.
Elf575, няма адрес при никой, коментирано е.
Нямам търпение вече....

# 16
  • Мнения: 21 455
Ето затова не е добре да се вярва само на " казаха ни". Когато му дойде времето, системата ще ви " обясни" какво се прави.


И в предходни години адресът не се виждаше при отпечатване.

# 17
  • Мнения: 1 476
Вчера късно вечерта и ние подадохме заявление, като до последния момент второ и трето желание си сменяха местата... Първото желание обаче си седи непроменено от доста време и съчетава всичко, което младежът иска. Сега остава чакането и дано влезем напърво желание, че всичко останало е компромис ... 

# 18
  • София
  • Мнения: 3 561
Добро утро в новата тема Simple Smile
И на мен ми се иска класиране в петък, но когато-тогава.

# 19
  • Мнения: 47 973
Аз също недоумявам какво ще правят толкова дни, но вероятно и те са решили да имат аванс, след толкова гафове. Терзая се обаче дали не сбъркахме нещо...

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 379
Благодаря за новата тема!
Ние подадохме заявлението още на трети. Наредихме 5 желания, като първите 3 са всъщност желани, а следващите 2 са компромис. Аз много искам да я приемат в първата посочена паралелка, но дъщеря ми каза, че ако е приета по второ желание ще се запише там и няма да участва във второ класиране, защото много иска да учи и на двете места.

# 21
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Четейки за гафовете и литрите изпито от родителите вино покрай грешно изкараните класирания, рязко си промених желанието да ги вадят по-рано.
Да гледат внимателно какво се въвежда като данни и излиза като класирания и да вадят веднъж, но адекватно и реално. Само това искам.

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 11:17 от `ТуиГ

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 438
Може ли един тъп въпрос без да ме биете?
Оригиналът на удостоверението за завършен седми клас се подава при заявление за участие във второ класиране или при записване в училището?
Дидева ти е отговорила. Аз бих ти пляснала задвратник и тогава да ти отговоря Purple Heart

# 23
  • София
  • Мнения: 7 190
Ааа, няма да можеш, Звънче!
Ще си взема Тереза за телохранител и хич няма и да посмееш. Joy

# 24
  • Мнения: 6 586
Може ли един тъп въпрос без да ме биете?
Оригиналът на удостоверението за завършен седми клас се подава при заявление за участие във второ класиране или при записване в училището?
Дидева ти е отговорила. Аз бих ти пляснала задвратник и тогава да ти отговоря Purple Heart

Ама , как тъй затвратник на Блейк!?😀

# 25
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 326
Добро утро!

Едвам излазих от леглото преди малко, все едно товарен влак беше минал през главата ми. Така си представям, че излиза вампир от криптата!

Дикси, в Гърция сме, поздрав с един изгрев, забуленото в облаци е Атон:


Аз подозирам, че на 1 класиране Ема ще е приета в желаното училище, но ще иска да участва на 2-ро класиране за по-желана паралелка в същото училище. Малко странно е, че трябва да отида там и да подам за 2 класиране:)

# 26
  • Мнения: 4 967
Zazu1, благодаря за темата!
Това чакане...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Обсъждахте ли какво се случва, ако се случат деца с еднакви балови точки? По какъв критерий определят кой ще е първи?

# 28
  • Мнения: 2 182
За да се минимизират гафовете, редно е да направят тестове в друга среда, невидима за населението. Т. е. ползвайки вече въведените реални данни, да произведат балове и класиране, след което да пуснат проверки на произведеното. И може би ще го направят в дните между 8 и 10-ти. И да пуснат резултатите в реалната среда чак след като всичко е ОК.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 932
Четейки на различни места, оставам с впечатление, че все още доста хора подават заявления на място в училищата. Има и доста с промени след първоначалното подаване. Може би затова им трябват повече дни, да изкарат класирането. А и защо да бързат, като записването е чак от 14.

Общи условия

Активация на акаунт