Бебешката количка - цяла наука за второ висше №45

  • 50 598
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 408

Вчера бяхме до Вис Виталис и гледахме различни колички, включително и на Бебе Старс. Лека и маневрена, компактно сгъване, но кошът за новородени ни се видя много дървен и неудобен (някакъв шперплат, доста твърд). Тапицерията беше ок. Летния кош и седалката за кола изглеждаха също добре.
Друга марка избрахме все пак.

# 166
  • Мнения: 8 804
аз съм за Инглесина. Имала съм повече от 6 модела колички, но сега, когато не ми трябват бих купила  пак от тази марая, не знам защо на бг пазар е най-популярна Cybex, a Inglesina много малко хора търсят. Колелата и са перфектен размер, мн хубава ходова част, и съотношенията в размерите са нещото, с което превъзхожда станалите фирми. Платове има и по-добри. Този модел е като, че ли е от 2016, но това да не ви притеснява. В чужбина струва по-малко, към 1200 лв. (без транспорт),  внесете си отнякъде. Този модел точно май не е от най-леките. Качествената, маркова количка, след това се продава лесно  и връща поне половината пари и в този смисъл е и евтина. Скоро гледах един модел отблизо Inglesina Sport Quid ICE GREY 2019, много хубави са материалите, конструкцията,  а платът е от новите материи. Всъщност като имате ботуша( за зимата) на спортната  количка, какво друго ви трябва, не ви трябва даже 3 в 1. Лежащото  положение  става и за новородено.. За колата може и друга марка столче. Има ли дъждобран?

Cosatto Giggle 3 в 1 - на мен са ми прекалено шарени, ама всеки с вкуса си, и още 3 колелета не е за предпочитане пред 4.

Кika Boo VICENZA 3  в 1 това не е от класа на първите две. Не може да се сравняват.

# 167
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Някои И четем, разцветката от линка не ми е ок и като обърна паунд към лев отива пак 1300лв., както и да е.
Прочетох мнения, относно въпросната количка, че често кошът за новородено утеснява и става малък към 3-4 месец, така ли е в действителност? Отделно тези малки гуми надеждни ли са? 

Нормално е доста хора да пишат "зимен" кош, защото и из доста сайтове така е упомента.
Под 1300лв ще си намерите само втора употреба. За съжаление Stokke и в чуждите сайтове е скъпа. В Бг е над 2200 лв .
А за разцветките предполагам сте видели,че има и други. Относно намаления, през ноември за Черния петък обикновено има. Даже в Касида и Хиполенд имат по 25-30% намаление на всичко.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Pretti shy, не се бях сетила за черния петък, реално може и върху тази опция да помисля, а бебето може да вирее до тогава и в коша за кола, едва ли ще се спукваме от обикаляне първите два месеца. А и директно с него ще мога да пробвам. Реално харесах коренно различен клас количка, просто не знам дали ще рискувам само на онлайн покупка, без да я видя.

# 169
  • Мнения: 452
Каква е разликата между Cybex easy s+ И Cybex easy s+ 2? Коя е по-добра и коя да избера според вас?

# 170
  • Мнения: 1 521
Eezy s+2 е по новата. Има борд и седалката е по хубава, сенника също.
Вижте клипчета има за разликите, аз това видях.

# 171
  • Мнения: 91
Здравейте Simple Smile

Ако ви се налага да изберете между Maxi-cosi, Peg Perego и Mutsy, кое бихте предпочели?

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Mutsy или Maxi-Cosi, на което цената ме устройва повече.

# 173
  • Мнения: 8 804
Здравейте Simple Smile

Ако ви се налага да изберете между Maxi-cosi, Peg Perego и Mutsy, кое бихте предпочели?
Peg Perego

# 174
  • Мнения: 591
Здравейте Simple Smile

Ако ви се налага да изберете между Maxi-cosi, Peg Perego и Mutsy, кое бихте предпочели?
Най-лекият от набелязаните модели.

# 175
  • Мнения: 3
Здравейте,момичета!Някой дали има мнение за количка Next Melange Espiro и ако някой случайно знае дали в Пловдив ги има,защото като гледам из сайтовете май май ще се обикаля..

# 176
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Здравейте,момичета!Някой дали има мнение за количка Next Melange Espiro и ако някой случайно знае дали в Пловдив ги има,защото като гледам из сайтовете май май ще се обикаля..
Не се предлага никъде в Пловдив. Поне аз не съм виждала!
Предлагат се от Рошко и Моебебе- Слънчице. Моебебе май имаха магазин в Стара Загора. В София имат два физически магазина и са много любезни консултантите.

# 177
  • Мнения: 3 945
Здравейте Simple Smile

Ако ви се налага да изберете между Maxi-cosi, Peg Perego и Mutsy, кое бихте предпочели?
Mutsy, определено.

# 178
  • Мнения: 337
Знаете ли за количка Stokke дали правят някакви намаления есента? И сайтове с намаления?

# 179
  • Мнения: 2 170
Знаете ли за количка Stokke дали правят някакви намаления есента? И сайтове с намаления?
Рядко, евентуално на някой черен петък.

Общи условия

Активация на акаунт