Шофьорски курсове - Варна

  • 257 895
  • 608
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
Най-големия гад е Кехайов, защото само ти мели на главата. Скъса ме два пъти, ако се беше паднал трети път мислех да му чупя краката...
Странно. Мен ме изпитва Кехайов и бях много доволна. Пусна ме от първия път, макар че направих доста грешки и си мислех, че съм скъсана. Държа се много готино и дори ме окуражаваше, когато сбърках нещо. Казваше: "спокойно, всичко е наред, не стана от първия път, ще стане от втория". Беше спокоен, готин, пускаше шеги. Чувствах се много комфортно. Инструкторът ми също го похвали. Не знам защо при теб е било така.

Не сме се харесали нещо Grinning Ама мисля, че като за изпит ме прекара в доста кофти маневри - два обратни завоя в силен трафик, диагонално паркиране, и онези гадните завъртулки към летището. Там още като минавам се бъркам...

# 526
  • Мнения: 55
Най-големия гад е Кехайов, защото само ти мели на главата. Скъса ме два пъти, ако се беше паднал трети път мислех да му чупя краката...
Странно. Мен ме изпитва Кехайов и бях много доволна. Пусна ме от първия път, макар че направих доста грешки и си мислех, че съм скъсана. Държа се много готино и дори ме окуражаваше, когато сбърках нещо. Казваше: "спокойно, всичко е наред, не стана от първия път, ще стане от втория". Беше спокоен, готин, пускаше шеги. Чувствах се много комфортно. Инструкторът ми също го похвали. Не знам защо при теб е било така.

Не сме се харесали нещо Grinning Ама мисля, че като за изпит ме прекара в доста кофти маневри - два обратни завоя в силен трафик, диагонално паркиране, и онези гадните завъртулки към летището. Там още като минавам се бъркам...
Да, това си е гадно. Мен ме прекара из малките улички в Трошево. И аз имах 2 обратни завоя, но паркирах само назад и преди паркирането ми каза: "паркирай тук по женски". Grinning

# 527
  • На ръба..
  • Мнения: 2 112
Няма особено значение кой те изпитва, ако си спокоен, следиш си обстановката, знаците и се държиш адекватно на пътя и не се заяждаш. Не го вземайте толкова навътре като чуете едно или друго име, по - скоро разчитайте на себе си, никой така или иначе не дава даром книжката.

# 528
  • Мнения: 3 217
Кехайов ме изпитва. Наистина те поставя в трудни ситуации, но така и трябва, за да се проверят уменията на бъдещия шофьор. Имам добри впечатления от Каракашев. Скъсал е само една моя приятелка (почти всички около мен ги е изпитвал той), защото засича кола, включвайки се в главен път. Втория път, пак при него, взе изпита без проблем.

Всяка грешка носи определен брой точки, така че няколко малки грешки ти дават книжка, но може да направиш една единствена и да те скъсат. Това не прави изпитващия зъл. В края на изпита се прави ревизия на грешките-къде сте сбъркали, колко точки ви носи това, колко ви е тотала точки и съответно дали минавате/сте скъсани. Отделно изпита се записва, така че който има някакви възражения, може да обжалва.

Успех на всички, на които им предстои изпит!

# 529
  • Мнения: 34
Някой има ли мнение за школа "Цанев-60"?

# 530
  • Мнения: 3 656
Не е лоша фирмата, имат прилична успеваемост (76%), но има и по-добри от тях, например СИЛВИ-ИНСС (88%), РЕНИ-91 (82%), МИО-ТРАНС (84%), ВОЛАН ТРАНС (85%), ВАСИЛЕВИ М (82%), ВАРНА ГРУП-85 (81%), АВТОШКОЛА КАЛИ (83%). Не се записвай в МТ ТРАВЕЛ (54%) и във ВАСИЛЕВИ ВМ (48%). Ако ти се отдава шофирането, няма значение коя фирма ще те обучава. От изпитващите от ДАИ най-претенциозен е Каракашев (59%), най-лесно се взима книжка при Милков (86%)
Успех!

# 531
  • Мнения: 55
Някой има ли мнение за школа "Цанев-60"?
Не препоръчвам.

# 532
  • Мнения: 4 578
Не е лоша фирмата, имат прилична успеваемост (76%), но има и по-добри от тях, например СИЛВИ-ИНСС (88%), РЕНИ-91 (82%), МИО-ТРАНС (84%), ВОЛАН ТРАНС (85%), ВАСИЛЕВИ М (82%), ВАРНА ГРУП-85 (81%), АВТОШКОЛА КАЛИ (83%). Не се записвай в МТ ТРАВЕЛ (54%) и във ВАСИЛЕВИ ВМ (48%). Ако ти се отдава шофирането, няма значение коя фирма ще те обучава. От изпитващите от ДАИ най-претенциозен е Каракашев (59%), най-лесно се взима книжка при Милков (86%)
Успех!
тази статистика от къде е, достоверна ли е?

# 533
  • Мнения: 3 656
Не е лоша фирмата, имат прилична успеваемост (76%), но има и по-добри от тях, например СИЛВИ-ИНСС (88%), РЕНИ-91 (82%), МИО-ТРАНС (84%), ВОЛАН ТРАНС (85%), ВАСИЛЕВИ М (82%), ВАРНА ГРУП-85 (81%), АВТОШКОЛА КАЛИ (83%). Не се записвай в МТ ТРАВЕЛ (54%) и във ВАСИЛЕВИ ВМ (48%). Ако ти се отдава шофирането, няма значение коя фирма ще те обучава. От изпитващите от ДАИ най-претенциозен е Каракашев (59%), най-лесно се взима книжка при Милков (86%)
Успех!
тази статистика от къде е, достоверна ли е?
Статистиката е съвсем достоверна, можеш да провериш и сама тук: www.avtoinstruktor.bg

# 534
  • Мнения: 94
Здравейте, ще се записвам шофьорски курсове. Може ли актуална информация за инструкторите ? От кого сте доволни Simple Smile

# 535
  • Мнения: 2
Изключително доволна останах от обучението си в Автошкола Марчели, инструктура е много внимателен, обяснява ясно и точно ситуациите и техниките, които трябва да се използват.

# 536
  • Мнения: 3 656
Изключително доволна останах от обучението си в Автошкола Марчели, инструктура е много внимателен, обяснява ясно и точно ситуациите и техниките, които трябва да се използват.
Такааааа, първо мнение и реклама на автошкола с 65% успеваемост.  Аз не рекламирам никого, само ще обърна внимание, че тази автошкола е в средата на класацията, дори леко в долната част. Има автошколи с над 80% успеваемост, ако някой се интересува, да направи справка тук: http://avtoinstruktor.bg/avtoshkoli/varna

# 537
  • Мнения: 2
Цитат на: Didito90 в пн, 30 юли 2018, 10:38
Изключително доволна останах от обучението си в Автошкола Марчели, инструктура е много внимателен, обяснява ясно и точно ситуациите и техниките, които трябва да се използват.
Такааааа, първо мнение и реклама на автошкола с 65% успеваемост.  Аз не рекламирам никого, само ще обърна внимание, че тази автошкола е в средата на класацията, дори леко в долната част. Има автошколи с над 80% успеваемост, ако някой се интересува, да направи справка тук: http://avtoinstruktor.bg/avtoshkoli/varna


Здравейте отново,
За съжаление не може да се вярва на тази "класация". Аз лично се записах в школа с над 80% успеваемост (като няма да споменавам име за да не е анти реклама). Не получих нито адекватно отношение нито обучение. Затова се преместих в школа с по-малък успех (щом казвате) и успях да си взема изпита от първия път. Тук не става въпрос за числа и процент успеваемост, а по-скоро до отношение на инструктура и начина, по който успява да подготви курсистите.

# 538
  • Мнения: 3 656
Плоско, много плоско обяснение. Ако сте недоволна от някоя фирма, бъдете коректна да дадете името й, след като не ви е проблем да похвалите друга. Любопитно ми е как ще обясните това, че първото Ви мнение в този форум е реклама? Повярвайте, беше излишно да го правите, защото бгмамите не са глупави и Вашето "препоръчвам" за тях означава "в никакъв случай не ходете там, човека толкова е закъсал за курсисти, че сам се рекламира в бгмама".

# 539
  • Варна
  • Мнения: 391
Манекена - според Вас, единствено тези с високите рейтинги ли са качествени??? Ми да ги закриват другите тогава. Може бе рейтинга е висок заради, това че имат в пъти повече курсисти от "малките". Аз също подкрепям мнението за Марчели. Леко дразни негативното Ви отношение - хората са различни, не е задължително всички да пазаруваме от Била (примерно) , защото са най-големите, нали (така казват рекламите., разбирай класациите...) ??? Аз харесвам малките квартални магазинчета с отношение към клиента.
А кой на кого ще вярва....както казахте - мамите не са глупави, сами могат да си направят изводи, без да се налага да им помагате. Ако слушаме Вашето мнение - няма нужда от тема във форума - всеки да си гледа класацията.
Останете си със здраве.

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 10:01 от Поспаланка

Общи условия

Активация на акаунт