Шофьорски курсове - Варна

  • 260 445
  • 619
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 001
Абе покарах аз -тръгване спиране на паркинга на Метро  Whistling Ама като се постъмни ни помолиха да си тръгнем Mr. Green Там едните колчета са идеални за учене за паркиране -точно колата да влезе Wink
Не съм много зле но ми се щеше още малко да покарам на закътано- ама няма къде Tired
От полигона на Юри Гагарин е останало съвсем малко ooooh!
  Joy Joy Joy Joy
Аз съм също варненка(ама сега живея в София)....Бих ти препоръчала да покараш и з уличките на квартал"Чайка"....хубаво е там ....

# 91
# 92
  • Мнения: 6 940
Бих ти препоръчала да покараш и з уличките на квартал"Чайка"....хубаво е там ....
И аз там карах първия ми час и после от там до офиса на инструктора, доста шокиращо беше.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Че Чайка се ползва от доста инструктори за първите няколко часа. Поне с моя там се учих в началото докато излезем в града.
Полигон има и на Бриз - до Seaside.

# 94
  • Мнения: 63
Аз карах курса си преди 3години във Волан при Милен Младенов и бях много доволна. Имат и чисто нови коли.Това е номера му, ако не го е сменил 0888205102

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 177
Здравейте и от мен!
Главната причина още да не съм изкарала шофьорските курсове е, че ме  е страх.  Голяма паника съм и все още не съм се решила да се кача зад волана.  Книжката обаче вече се превръща в повече от необходимост. Студентка съм във Варна и може да се каже, че познавам само централната част на града. Натовареният трафик ме ужасява. не съм сигурна дали въобще искам да ставам шофьор. Но в днешно време хубаво е човек да си има кетапа. Изчетох доста хубави постове за Митко Монев. Интересува ме актуална информация за цената на курса. И още - тези вътрешни изпити при всеки инструктур ли ги има и задължителни ли са?

# 96
Ами в момента в почти всички автошколи (във Варна) курсът е 720лв. и навсякъде можеш да го платиш на вноски. Доколкото знам вътрешният изпит го има във всяка школа и е задължителен, защото ако не го минеш няма как да те допуснат на основния изпит с листовки, но общо взето и вътрешния и основния се припокриват, с тая разлика че вътрешния го караш при инструктура си,или този който ти е на теория, а основния-пред изпитващ от ДАИ.
А относно Митко Монев-определено ще останеш доволна от него-спор няма. И аз така се колебах дооооста дълго време, но най-накрая се реших и съм изключително доволна че се записах точно при него-и резултата е на лице-от началото на септември вече официално съм шофьор Simple Smile
Така че няма какво да се колебаеш-просто отиваш и се записваш, иначе ако ощте го обмисляш скоро няма да видиш шоф.книжка Simple Smile (казвам го от личен опит-цели 2 години колебание от моя страна) Stuck Out Tongue

# 97
Ще си купувам кола Мерцедес клас А - бензин и искам да си взема няколко часа кормуване, тъй като от няколко години не съм карала. Ще Ви бъда много благодарна, ако някой ми каже, коя от всички фирми във Варна предлага обучение с такъв модел кола?

# 98
  • Мнения: 47
РениКр модела на колата няма никакво значение за шофъорските умения . Важно е задкормилното устройство  Peace

# 99
  • Мнения: 3 997
Е как да няма бее ooooh! Щом е решила каква кола ще си купува по добре на такава да си припомня Peace Не после като се качи на неината непърва да свиква Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 47
Колежке, едва ли някой който е карал курса на даден модел кола, после нарочно си купува същата за да е свикнал на наученото по време на курса. И не смятам, че даден шофъор цял живот е вързан само с една марка и модел автомобил. И какво ще прави после като си купи някоя друга марка - ще търси опреснителни курсове  на същия модел или какво Rolling EyesМалко ми се вижда нелогично на мен. То като си придобил достатъчно умения по време на курса и си се престрашил да излезеш на улицата едва ли няма да можеш да се приспособиш лесно и на друга марка. Лично мое мнение. Успех на РениКр. За А- класа не мога да се сетя да съм виждал из града някоя учебна, иначе мога да препоръчам един познат който води шофъорски курсове на ново червено Пежо 307 HDI (дизел) Peace

# 101
zdr,az sy6to v momenta karam kursa i mislq 4e sam ulu4ila to4niq 4ovek i kola-toyota qris zapisah se pri nego za6toto mi go prepory4aha i sam u4udena ot spokoistvieto mu,govori s men kato priqtel a v sy6toto vreme me respektira.kolata e malka(mnogo hubavo zeleno) i se kara mnogo lesno. prepory4vam go za6toto ne si 6tadi usiliqta da me nau4i, syobrazqva se sys smenite mi i vinagi me vzema i ostavq tam kydeto mu kaja gsm:0889655451 g-n Zagorski

# 102
zdr,az sy6to v momenta karam kursa i mislq 4e sam ulu4ila to4niq 4ovek i kola-toyota qris zapisah se pri nego za6toto mi go prepory4aha i sam u4udena ot spokoistvieto mu,govori s men kato priqtel a v sy6toto vreme me respektira.kolata e malka(mnogo hubavo zeleno) i se kara mnogo lesno. prepory4vam go za6toto ne si 6tadi usiliqta da me nau4i, syobrazqva se sys smenite mi i vinagi me vzema i ostavq tam kydeto mu kaja gsm:0889655451 g-n Zagorski
az karah pri nego opresnitelni 4asove,za6toto tova koeto me nau4i instruktura be6e ni6to dori ne si vzeh vsi4ki 4asove zatova otidoh pri zagorski (bqh 4uvala ot instruktura mi prikazki po negov adres i si kazah 6tom mu zavijda sigurno e po-dobyr)okaza se profesionalist v profesiqta si mnogo se jelqvah 4e ne sam 4ula za nego po rano PREPORY4VAM GO

# 103
  • Варна
  • Мнения: 276
запис, ще пиша малко по-късно  Peace

# 104
  • Мнения: 4 651
Най - добрия инструктор за мен във Варна е Борислав Гетов.Внимателен,не крещи,точен,изряден,добър педагог е.Който иска ще му дам координати.

П.П. Карах опреснителни курсове при него това лято и съм възхитена!

Подкрепям с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт