Професионални серии за коса 139

  • 38 283
  • 764
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 936
В същия сайт проверявам и аз срок на годност. Всъщност никога не проверявам Simple Smile Този път го направих заради вашите продукти от 2015 г. от Арлен.

# 496
  • Мнения: 281
Снощи и аз спах с Преуоша от Арлен. Отиде доста от продукта, не най-икономичния, следващия път ще сложа по-малко от него. Резултатът ми хареса сутринта след като измих косата си с продуктите, които ползвам от около две седмици. Мога да кажа, че при мен има резултат от терапията, определено косатата ми е много по жива. Пада тежко, косъма се усеща доста плътен, около мен всички ме попитаха какво съм правила с косата си. Имах малко повече паднали косми от обикновенно (не знам дали е нормално) преди да измия косата си тази сутрин. Сравнение с други подобни продкти масово коментирани тук мога да кажа, че резулатата е Уау.

Та да спомена какво използвах:

Преуоша на Алтерна през цялата нощ;
Шампаона на Moroccanoil Repair
Балсам на Davines OI (в кутия като маска) 6-7 минути поседях с него
Хидратираща сметана Milkshake
Финиш олиото на CHI

# 497
  • Мнения: 3 991
Хубава здрава коса...... Добавете към шампоана с Арган и маската от серията. Ще нахрани доволно това косище от раз. Маслото с камелия също ще ви хареса. Маската може да не я ползвате на всяко миене,защото ако не третирате косата в един момент може да ви дойде и тежка.
Маслото на макадамия на суха коса не укротява ли фриза?
Тая коса иска финиши,няма шанс да се утежни лесно. Може да понесе и кремообразен финиш и олио на суха коса.

Ползвала съм няколко различни масла и олиа от Керастаз през CHI до Макадамия. За момента виждам че по-тежките дават по-добър резултат, но не укротяват фриза. Действат добре по крайщата, а нагоре гора.
Също така имам за проба 15 мл от CHI Silk Infusion, който не влияе лошо също, но мирише страшно мъжки за мен и е прекалено траен аромата, задушава ме. Дори на другия ден го усещам. Като намажа и с него и с Макадамията има някакъв що годе добър ефект, но косата се омазнява за 2 дни и това води до по-често миене и сушене. Сега гледам да поръчам за проба 15 мл от златния регенериращ с кератин. Нямам идея дали е добър, но отново мненията за него са положителни.
Ще взема предрид съветите ви и веднага ще проуча продуктите, които ми препоръчахте. Много благодаря за отделеното време и внимание.

Само да попитам мога ли да се доверя на makeup.bg за козметика за коса, защото там цените са доста по-ниски от навсякъде където разглеждах до сега. Особено този крем на Biosilk е на двойно по-ниска цена от в Златна Рибка например.

# 498
  • Мнения: 430
Здравейте, наложи ми се да постоя в болница 6дни преди да вляза се изкъпас с керастаз за дълга коса, косата ми не се омазни 1 седмица, за мен беше голяма изненада, от там си поръчах и серията на Лореал про лонгър, и от нея съм много доволна/ (аз съм бременна в края на 8мия и трябва да лежа съответно косата ми е постоянно вързана)
след 3 дни в къщи нормално от жегите се изпотявам през нощта и корените ми започват да ме сърбят. Когато пуснах косата тя още миришеше на шампоан. Исках да попитам какво правите в такива ситуации? Къпя на ново цялата коса или измивам само корените и има по щадящ начин за дължините?

# 499
  • Мнения: 314
Здравейте, наложи ми се да постоя в болница 6дни преди да вляза се изкъпас с керастаз за дълга коса, косата ми не се омазни 1 седмица, за мен беше голяма изненада, от там си поръчах и серията на Лореал про лонгър, и от нея съм много доволна/ (аз съм бременна в края на 8мия и трябва да лежа съответно косата ми е постоянно вързана)
след 3 дни в къщи нормално от жегите се изпотявам през нощта и корените ми започват да ме сърбят. Когато пуснах косата тя още миришеше на шампоан. Исках да попитам какво правите в такива ситуации? Къпя на ново цялата коса или измивам само корените и има по щадящ начин за дължините?

Може ли да кажете с каква коса сте?
Аз се бях засилила да пробяам Pro Longer, но няколко момичета тук споделиха, че бързо им се омазнява косата от серията. И се отказах. Аз не мога да си представя да не мия косата цяла седмица. На три дни ми се вижда нормално. Като много често тук се споменава (и аз така се научих) да натърквам само скалпа и да плакна.

# 500
  • Мнения: 3 640
Съжалявам, че се намесвам ни в клин, ни в ръкав, защото нито съм бременна, нито се мия през 1 седмица(от "феновете" на ежедневното миене съм подари ред причини), но какво означава дали си мием цялата коса или само корените?

Аз винаги сапунисвам само корените. Дължините се измиват от шампоана, който се стича по тях. Никога не търкам косата си все едно да я "изпера".

# 501
  • Мнения: 3 991
Съжалявам, че се намесвам ни в клин, ни в ръкав, защото нито съм бременна, нито се мия през 1 седмица(от "феновете" на ежедневното миене съм подари ред причини), но какво означава дали си мием цялата коса или само корените?

Аз винаги сапунисвам само корените. Дължините се измиват от шампоана, който се стича по тях. Никога не търкам косата си все едно да я "изпера".
Аз търкам всичко. Нанасям шампоан от корените до върха. Загова и всички продукти ми свършват бързо.
Сега ако кажете че не е правилно и трябва само в корените, ще взема да спестя продукти 😅😂

# 502
  • Мнения: 31 113
Абсолютно неправилно и много вредно е. Дължините никога не се мият.

# 503
  • Мнения: 430
Съжалявам, че се намесвам ни в клин, ни в ръкав, защото нито съм бременна, нито се мия през 1 седмица(от "феновете" на ежедневното миене съм подари ред причини), но какво означава дали си мием цялата коса или само корените?

Аз винаги сапунисвам само корените. Дължините се измиват от шампоана, който се стича по тях. Никога не търкам косата си все едно да я "изпера".
Аз си миех косата през ден но когато имаш системи по ръцете е трудно да си изкъпеш косата без да ги измокриш...
И аз не я пера, но се страхувам да не я увредя още ако я мия прекалено често за нея.

kotenze_84 косата ми в момента е тънка и гъста, сякъш откакто я мия с керастаз спря да се къса толкова много, Стоя само с вързана коса, сега я пуснах за да споделя с вас какъв корен имам за 1м може пък наистина да започне да расте толкова бързо колкото обещават от серията за дълга коса за 3м 4 см нещо такова имаше по ревютата Simple Smile (др седмица ще я боядисам колкото и да ми е трудно Simple Smile иначе тоя бъркоч не е на възли мека и подвижна е няма нищо освен Ш и Б и крем на  Aloxi.

Можете ли да ми препоръчате боя за корените или И за цялата коса да й направя 1 цвят това уж е балеаж ама нещо не ми прилича на това което гледам от професионалистите в ютуб Simple Smile
косата ми е
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 22:08 от SunFlowerLady

# 504
  • София
  • Мнения: 1 744
Аз пък и да искам не мога да ди мия косата само в корените защото ми се оплита като е мокра и отзад не мога да масажирам корените без да иде шампоан и по дължините.

# 505
  • Мнения: 293
Искам да ви питам защо според вас косата ми става суха и разхвърчана от хидратиращите продукти? Старая се да реувам протеин и хидратация, възможно ли е да съм я прехидратирала?
Сега на жегите я мия през ден, ако това има значение

# 506
  • Варна
  • Мнения: 7 699
В тия жеги просто хиратацията само от Ш и М не е достатъчна. Косата си иска преуош и запечатване с финиши.
 Аз в момента пръскам сутрин Олаплекс 2 разреден с вода като овлажняваща мъгла.

И...трудно ще прехидратираш косата в това време освен ако не правиш преуоши на всяко измиване.

# 507
  • Мнения: 293
Ами старая се да правя, еластайзър, масла, някоя маска, която не ми харесва, или по-скоро ми е доскучала Simple Smile
Признавам си, с финишите внимавам с количеството (защото много ми утежняват ако прекаля) и може там да изпускам нещата.

# 508
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Моята коса обича протеин и се чувства най-добре с протеинови продукти и такива с превес на протеина. Маслени,богати,силни. Откакто съм се сдобила с кератиновото протезиране на Ланза го ползвам през миене/без концентрата него съм го слагала два пъти до сега/. Редувам с другия любимец JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock и косата ми е в чудесно състояние. Лъстъра също не е хидратация. Единствения преуош,който правя е плажното неделно омазване с Олаплекс 2,кокосово масло или еластисайзър.

# 509
  • София
  • Мнения: 5 560
И аз мисля, че в този сезон косата се нуждае силно от хидратация. Предположението ми е, че на foreverlove може да й е дошъл в повече протеина. Бих ползвала по-рядко протеинови продукти, повече хидратиращи и балансирани сега, през лятото. Моята коса определено предпочита това.

Общи условия

Активация на акаунт