Професионални серии за коса 139

  • 38 120
  • 764
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 293
Ще наблегна на балансираните тогава, и без това забелязах че от Керастаз Генезис и Еликсир ултим се чуства най-добре косата ми, а с финиш олиото от серията направо нямам забележки към крайния резултат. Пък останалите хубавини ще си ги почна отново наесен.

# 511
  • Мнения: 352
Момичета,
напоследък отново се появи появи проблемът със сърбежа по скалпа 😒... Може и заради жегите да е, нямам идея! От дълго време искам да взема Ш на Mediceuticals, но исках да изхабя малко наличностите, а и не бях сигурна на кой точно вариант да се спра.
Моля за съвет кой Ш би бил най-подходящ за чувствителен скалп при мазни корени, сухи дължини, руса коса от всички налични на марката. Останала съм с впечатлението, че сякаш Hydroclenz е най-използван?
В момента мия с Виши и Р.Ф., но явно е необходимо и още нещо.

# 512
  • Мнения: 3 640
Здравейте,
Това е косата ми в момента:
Боядисана е с непрофесионлна боя (Syoss oleo intense 6-76), от която съм доста доволна, но в друга тема за това. 
Питанката ми е дали на моя цвят, който камерата го улавя една идея по-светъл, е удачно да си взема един от двата продукта на Лакме? Клоня повече към маската, защото имам лош опит с шампоани на Лакме. Чудя се дали ще се сработват с моя цвят за ползване 1 път на седмица, седмица и малко.
Благодаря на всеки, който сподели мнение! ❤
Скрит текст:

# 513
  • Мнения: 1 666
Мини ми, за мазен скалп все си мисля, че Биколенц ще е по-добрият вариянт.

# 514
  • Мнения: 796
Принцеса, а преди да нанесеш Джойко, какъв Ш слагаш? Доколкото разбрах, Джойко К- пак, за който пишеш, е терапия за след Ш или греша?

# 515
  • Мнения: 3 413
Очарована съм от пре-уоша на Алтерна. При все, че косата ми мрази всичко на Алтерна, дори и серията ТЕН-суха, остра, гадна коса. За аромата нямам думи-мразя го. Но този продукт слага в джоба Еластизайера на ФК. Мека, жива, бляскава коса ❤️ преди време бях ползвала шампоана от серията - ужасна гад. Благодаря, че споделихте, момичета ❤️

# 516
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Този преуош производителят го описва за "суха, твърда, дебела (coarse) коса", а толкова съфорумки са доволни, хммм.

# 517
  • София
  • Мнения: 3 742
В коса.бг има намаление на Lakme за боядисана коса:https://www.kosa.bg/category/721/teknia-color-stay-za-boyadisana-kosa.html?page=1

# 518
  • Мнения: 4 219
Балсама за блясък на Алтерна от бамбуковата серия е с ужасна миризма на чай /зелен чай/, иначе разплита добре, но с ароматите на Алтерна не се разбрах, нито с хайверените, нито с бамбу .. с удоволствие бих го разменила...

# 519
  • Мнения: 1 227
Може ли да ми кажете кой точно е ДПШ на Шу, защото на никой не виждам специфично това да пише?
https://www.notino.bg/shu-uemura/?f=1-1-30702-33041-32956

# 520
  • Мнения: 314
Може ли да ми кажете кой точно е ДПШ на Шу, защото на никой не виждам специфично това да пише?
https://www.notino.bg/shu-uemura/?f=1-1-30702-33041-32956

А де, и аз съм се чудила това? Кое точно ги определя тези като ДПШ?

# 521
  • Мнения: 429
Здравейте, искам да попитам блондинките с какво се тонирате, марка вид и т.н... Благодаря :*

# 522
  • Мнения: 2 421
Аз тонирам с тонерите на Шварцкопф,безамонячни са и имат много приятни цветове
Скрит текст:

Смесвам 9.0+9,5-4 горе-долу 3:1.Понякога слагам син коректор колкото лещено зрънце

# 523
  • Мнения: 599
Велатон или Колестон на Вела коя е по -щадяща?

Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 16:42 от didabs

# 524
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Откакто си намерих моята боя и читави тониращи шампоани НЕ тонирам... Керастаз за Блондинки,а от скоро и Кингсли за блондинки ми държат косата в доволно добра кондиция между боядисванията.

Общи условия

Активация на акаунт