Професионални серии за коса 139

  • 38 121
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 666
Принцеса, кой е най-корав протеин? Алтерната ли?

# 721
  • Мнения: 1 227
Има нов лимитиран продукт от серията Хроноложист... за скалп и коса, направих си труда да питам за цена в FG style и казаха че се продават лимитирани 10 бройки на цена 300 лв🤦🏻♀😳  тотално ме отказаха, та ако ще косата ми да се утрои

# 722
  • Варна
  • Мнения: 7 690
enigm@ да тоя. Ползвам го на всяко миене за второ шампоаниране. На първо мия с Медисютикълс или Напура. Нанасям,разпенвам и стоя с тюрбан от пяна 3-4мин. След него ползвам всичко което съм си наумила нак-често маската за блондинки.

Виктория да Алтерна пак мисълта ми изпреварва пръстите Grinning.

Пейч ще се появи по света това чудо прилича ми на перлите в шишенце едно време. А дано. Има ли някъде инфо за него или поне име?

# 723
  • Мнения: 796
Аз имам Ш за стимулиране на растежа Mediceuticals Bioclenz. Подходящ ли е да го комбинирам с Керастаз по твоята схема:)
Имам и балсам Mediceuticals Vitatin, ок ли е за след това?

# 724
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Да подходящи са и двете.

# 725
  • Мнения: 1 227
Тъй Тъй, наскоро някой пита дали Хроноложист не е спряна от производсвтво защото от бая време някой от продуктите ги няма по нашите че и чужди сайтове... Еми отговора : реформулирали са цялата серия! Новата версия включва хиалуронова к-на и витамин Е! Ще има и Термик Хроноложист (винаги съм се чудила защо няма, бих го купила веднага!!) скрабът е обновен, шампоана, маската и финиш олиото остават (явно с нова формула) ии въпросния серум за коса и скалп с перлите, който не е ясно масов или лимитиран ще е ...
Ето статията, на която попаднах, на който му е интересно:
https://www.newyaohan.com/happenings/view/chronologiste-is-now-r … edient-and-items/

Аз лично нямам търпение за термика!!!

# 726
  • Мнения: 3 413
Maceup ли имаха намаление за рожден ден и как се генерира отстъпката?

# 727
  • Мнения: 314
Наскоро гледах клипче с този продукт на Kerastase Chronologiste (ако е същия) и е като индивидуално опакованите перли от терапията, но по-малко грамаж. Аз си взх терапията от тях от bratsy - два пъти вече правих  и съм доволна. Много хубава ми прави косата, но до следващото измиване.

# 728
  • Мнения: 1 666
Аз не харесвах оригиналната серия, не му действаше добре. И от аромата ми ставаше лошо. Ако са по променили аромата, може и да се излъжа да пробвам Grinning

# 729
  • Мнения: 2 421
Пробвах 2 нови продукта и да споделя.
Единия е шампоан Про лонгър на Лореал. Въпреки че харесвам шампоаните на Лореал, този не ме впечатли особено. Първо дали защото го ползвах след протеиновата серия на Алтерна, доста ми напротеинчи косата (явно си има протеинец и то доста). Второ аромата никак не ми допадна, ако въобще може да се говори за аромат, по-скоро за несполучлив ароматизатор за тоалетни... Трето - първия ден след миене усещах някакъв странен дискомфорт на скалпа...
И не знам защо самото действие ми напомни на ш.Генезис на Керастаз. Добре че не купих маската Про лонгър, нямаше да се сработим най-вероятно.
Втория продукт е спрея на Керастаз от Солей серията... Ами нещо удрям на камък и с него... То много протеиново туй чудо?!? Точно го пръснах стабилно сутринта да оправи напротеинчената ми коса, обаче тццц... Тя стана още по-твърда и суха... Като кукленска изкуствена коса... А уж плажна серия, която очаквах да е хидратираща... Rolling Eyes А и аромата нещо не ми напомня на море и лято, по-скоро никакъв го няма...
Абе с една дума 2 напълно излишни за мен продукта... Да не говорим, че не бих ги взела с мен на морето... Smile
Хиляда и триста пъти съм казвала,че Про лонгър е с уклон протеин Grinning След протеиново миене да ползваш въпросната серия...много смело.
На мен също ми напомня на Генезис, плътната опаковка.При мен обаче,Генезис е по-протеинов,а Лореалския на второ-трето поредно измиване ми омазнява.От доста време го ползвам само два пъти в месеца,предвид всичката останала натурия...
Със сравнението на аромата ме уби Grinning вярно парфюм с такъв аромат не бих си купила,вече съм го казвала,ама чак пък на WC ароматизатор...Joy
Не познавам спрея Солей,но от всичко което съм изчела за него,той е последния продукт,който бих взела на морето с мен,затова и не го купувам.Може би,зимата ще го тествам.Ти ми потвърждаваш съмненията,при вас е много горещо и влажно сега,та този тип продукти(овлажняващи със силикони), не са за такъв климат.

Виктория,аз не бих заложила на хард протеин,а и не виждам смисъла на занятието.По-скоро балансиран към протеин или ДПШ-а,не пречи че си го ползвала скоро,просто шампонираш само веднъж леко.
Лалга и Ланза Кератин не ми се връзват,но експериментирай,ако ти се занимава

# 730
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 510
Може ли препоръка или за дълбоко почстващ шампоан или такъв за мазни корени?
Гледам има разни промоции в Парфюмо...този някой да е пробвал?
https://www.parfimo.bg/l-oreal-professionnel-serie-expert-pure-r … n-za-jeni-300-ml/

Този на Лабел.м е много хубав, не премива, не изсушава, а почиства идеално:

https://www.zlatnaribka.com/labelm/za-dalboko-pochistvane-label

# 731
  • Мнения: 3 640
Ползвали ли сте стилизиращи продукти на Olioseta?
Хвърлила съм око на муса им за обем както и на един стилизиращ крем.
Търся нещо без термозащита, защото имам такава, а продукт, който да ми помага при стилизирана на коса с преса/сешоар и да не утежнява, омазнява и слепква косата. Бих отделила около 25-30лв, защото вече ми писна да взимам нещо и да не ми харесва. 😀

# 732
  • Мнения: 2 421
Мус=пяна за коса.Ако харесваш такъв род продукти,пробвай,ти така или иначе миеш често.
Аз имам на Редкен
Скрит текст:
Като си изправях косата ползвах него.Не лепне и не утежнява.Което ми напомня да го изхвърля,не си изправям косата отдавна,и К-водата продадох Grinning

+1 за Лейбъл М. От година го ползвам и много си го харесвам

# 733
  • Мнения: 1 306
Категорично НЕ ползвам само шампоан Grinning. На руса коса това си звучи направо като харакири. Ползвам и маски,и балсами,и преуош терапии и финиши на кило.
 
Благодаря.
Имах предвид само тониращ шампоан или тониращ шампоан и балсам😁 дават ефекта?

# 734
  • Мнения: 1 666
Аз имам муса на Олиосета, но го използвам само, когато си оформя косата къдрава. Никога не ми хрумвало да го използвам, когато се изправям. Това си е идея Grinning
Иначе като за пяна не омазнява и не сплесква косата, друго за него не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт