Кой автомобил да изберем?

  • 8 416
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 998
Аз съм на принципа, че колата трябва да ти е малко под възможностите, или както го мислят германците.
Би ли споделила как определяш сумата? Процент от доходите, според събрани пари. Интересно ми е как мислят германците. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 608
Аз съм на принципа, че колата трябва да ти е малко под възможностите, или както го мислят германците.
Би ли споделила как определяш сумата? Процент от доходите, според събрани пари. Интересно ми е как мислят германците. Simple Smile
Дохода  за 3г делено на 10 и се получава според дохода каква кола можеш да си позволиш.

# 32
  • Мнения: 2 998
Т.е. при 3000 нетна заплата, умножена по 36 месеца, сумата разделена на 10, колата трябва да струва не повече от 10-11 хиляди?

# 33
  • Мнения: 3 608
Т.е. при 3000 нетна заплата, умножена по 36 месеца, сумата разделена на 10, колата трябва да струва не повече от 10-11 хиляди?
Да по тяхната формула,за да можеш да я поддържаш си позволяваш кола спрямо дохода.Герда скачаш в всички марки джипове и който ти лепне на сърцето и джоба става твой.Ако имаш пари за харчене виж Американските такива по сайтовете.BMW X1 Xdrive ги има на доста прилични цени.

# 34
  • Мнения: 1 433
В Америка колите са много по-евтини и то в пъти и много позволими. Без значение немски, корейски, японски и т.н или “тукашни” американски. БМВ е супер, ако е втора ръка без гаранция го проучи, къде са му слабите места. Ние сме с двигател 5i и му знаем кусура (не е малък, но това е положението). Виж американските Chevy и GMC, добри са много!

# 35
  • Мнения: X
Колебая се между 2-3 годишна и нова.

# 36
  • Мнения: 3 732
Аз че нищо не разбирам и се излагам с глупави въпроси е ясно. Не мога да се сдържа да не питам. Не търся скандал а спор с добре обосновани мнения. Интересен ми е казуса.

Защо на джип му трябва маневреност и добро ускорение?

За мен истинските джипове, не паркетните, са за офроуд - не е важна бързината, а как се държи на пресечен терен. Ако искам бързина и маневреност, ще си  взема спортна кола.
Да, и аз искам джип заради високия просвет, но не ми е нужен реално.

Питам защото не знам. Бих искала сериозни отговори, не да ме нападате колко съм тъпа и не разбирам  или да си мерите на кой му е по - голям.

# 37
  • Мнения: 2 998
Защо на джип му трябва маневреност и добро ускорение?
За мен истинските джипове, не паркетните, са за офроуд - не е важна бързината, а как се държи на пресечен терен.
Ти си си отговорила сама. Просто не се търсят за офроуд, а за каране в града. Маневреността си е важна при градско каране. Все пак в центъра на града или по малките улички е по-трудно да паркираш, отколкото в полето. Simple Smile Ускорението е, за да можеш лесно да изпреварваш. Тук си зависи кой колко спокоен шофьор е. Имам една позната, която може да кара и 20 минути след някой автобус с 40 и това да не я притесни.

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 23:25 от bubbata

# 38
  • Мнения: 1 466
Аз че нищо не разбирам и се излагам с глупави въпроси е ясно. Не мога да се сдържа да не питам. Не търся скандал а спор с добре обосновани мнения. Интересен ми е казуса.

Защо на джип му трябва маневреност и добро ускорение?

За мен истинските джипове, не паркетните, са за офроуд - не е важна бързината, а как се държи на пресечен терен. Ако искам бързина и маневреност, ще си  взема спортна кола.
Да, и аз искам джип заради високия просвет, но не ми е нужен реално.

Питам защото не знам. Бих искала сериозни отговори, не да ме нападате колко съм тъпа и не разбирам  или да си мерите на кой му е по - голям.
Още при питането е отговорено на този въпрос:
Аз пък да използвам темата... Искам да си купя по-висока кола, отсветката на кое мы викат, за да е по-сейфти, но тестдрайфовете все ме отказват, заради тромавост.
Едните са тромави по магистралата при изпреварване и прибиране, а другите при тръгване на ляв завой, когато си без предимство, а трябва да си пъргав, за да минеш.
вЪПРОСЪТ МИ Е: Има ли пъргави "джипове", моля, посочете ми модел/и.

# 39
  • Мнения: 1 433
SUV (Sport utility vehicle) е смесица между road и off-road автомобили. Както някои го наричат “магистрален джип”. Джипа си е джип и се ползва обикновено от войници и ловци по презумция, но и той е намерил употреба в ежедневието на цивилните граждани под една или друга форма. Някои и на пикапите казват джип...😬

# 40
  • Мнения: X
Бе, хораа, видях джиБ на алфа Ромео, ама му забравих името... Я, помагайте, дали ще го бива?

# 41
# 42
  • Мнения: X
Пробвах Кона-та на спортен режим.
Някой разбирач може ли да се изкаже?
Може ли да ги сравнявам с Кашкая?

# 43
  • Мнения: 3 608
Пробвах Кона-та на спортен режим.
Някой разбирач може ли да се изкаже?
Може ли да ги сравнявам с Кашкая?
Кое точно искаш да сравняваш на 2та модела,вървеж, разход ,удобство, екстри???

# 44
  • Мнения: X
Коната много бърза, несравнима,.

Общи условия

Активация на акаунт