Sen Çal Kapımı * Aynen Aynen - Керем Бюрсин сега и преди / Тема 35 /

  • 70 286
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 732
Здравейте,момичета...Да се впиша и аз в новата тема и да благодаря за нея...
dessince гледай "В очакване на слънцето",няма да съжаляваш...Този филм постави за мен началото на гледането ми  на турските сериали ...
И новия фраг да кача..
https://vk.com/feed?z=video-132999259_456246121%2F63b7ec37014fd1 … -132999259_641797
Хубава вечер!

# 31
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 806
Втори фраг на 2 серия Simple Smile



- Виж, както вече говорихме, с теб ще подпишем договор. След два месеца договорът ще приключи и повече няма да ме видиш.
- Как ще убедя другите, че наистина съм се сгодила за теб за един ден?
- Любов от пръв поглед ще кажеш.
- Любов от пръв поглед ли?
- Ще ме подлуди това момче!
- Няма да ме държиш за ръка. Няма да ме прегръщаш. Тоест няма да ме докосваш, докато аз не позволя.
- Кога се запознахте?
- Два дни..
- Два месеца... Стахана два месеца.
- Станаха два месеца.
- Станаха...

# 32
  • Мнения: 5 563
Благодаря за фрага и за превода! ❤
Интересен е сюжета, познат, но интересен. А Керем е божествен просто. Толкова елегантен, такъв джентълмен е героя му. Чудесен е. И Ханде се справя добре, според мен. Допадат ми като партньори. Не съм ги гледала никъде другаде.
Той, обаче, има омагьосващ глас и поглед. А тя има прекрасни черти.
Допада му сериалчето много. Лятно, неангажиращо, леко и забавно. От сърце се смях на някои моменти. И Серкан бей колкото и да твърди, че тя не е негов тип, много влюбено си я гледа. Чакам с нетърпение следващия епизод. 🥰

# 33
  • Мнения: 5 723
Че е влюбен в нея ,влюбен е ,тя му е и интересна ......... а и му харесва ,че го ядосва ,колкото и да не го осъзнава ...а и как плахо ,но сладко си я прегърна при изненадващата ѝ /ядосана /целувка . Дойде си му ей така ,като манна небесна......Достатъчно  объркан , но предостатъчно ДОВОЛЕН......

# 34
  • Мнения: 3 207
Есенна магия*, абсолютно споделям мнението ти Heart Според мен това да представиш една добре позната история, но така, че отново да е интересна на хората, е всъщност истинското майсторство в изкуството.

А що се отнася до химията между ГГ, видя ми се, че още от пръв поглед се харесаха. Серкан не очакваше така да изглежда момичето, което го репликираше от публиката, а Еда, колкото и да го ненавижда, отбеляза, че на живо е по-красив, отколкото на снимките. Проблемът е, че никой от двамата няма да иска да си признае, че другият му харесва, защото Серкан е в режим "робот", а Еда е решила, че той е "злодеят", виновен за отмяната на стипендията ѝ. Ще трябва да изпаднат в някаква екстремна ситуация, за да стане истинската заварка Wink

Факт е обаче, че имаше вече няколко сцени тип "опасно близки" и честно казано - много добре им се получават! И двата фрага са супер, така че чакам срядата с нетърпение Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 223
Привет, дами... Да цопна и аз в темата 😉
Много съм впечатлена от сериалчето. Керем ми е голям любимец. Ханде ми е сладурана. Определено са страхотен тандем и ще им се получи. Още преди да започне сериалът знаех, че ще ми хареса и беше така. Не бях изобщо разочарована. Лек, приятен и интересен. Сюжетът не е нещо неочаквано, но тъй като любовта на ГГ се заражда от омразата ми харесва. Момента с белезниците, стълбите, срещата в хотела... Всичко беше добре и приятно измислено. Да видим сега госпожица "Черешката" кога ще се представи официално пред своя "годеник" 🤔 Стига е мъчила момчето.

# 36
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 806
Selin, госпожицата е "Ягодка" Wink

# 37
  • Мнения: 3 207
Дааа, ягодка е госпожицата Flowers Strawberry

Много ми хареса как беше измислена сцената. Още на срещата в хотела Серкан каза на Еда, че има алергия от ягоди и може да умре от тях, а после като му направи мръсно пред Селин и Ферит с въпроса за името ѝ, беше много сладко как Серкан се измъкна и елегантно ѝ го върна в същото време. Само Селин се усети, че има нещо странно в това обръщение, защото вероятно и тя знае за алергията му Laughing

Много ми хареса и как се сджафкаха Серкан и Еда при слизането по стълбите, когато той я помоли да му отпусне вратовръзката и после самодоволно добави, че не е имало нужда да разкопчава ризата Kissing Face

Сцените в самолета също бяха екстра. Въобще в този епизод направиха показно как може да си съвършено облечен и да направиш много, много горещи сцени Nature Fire

# 38
  • Мнения: 525
С радост се записвам в темата. Много ми хареса първа серия. Точно такъв жанр сериалчета най-много ми допадат.
Като екранна двойка двамата много си подхождат. Има заряд между тях. Малко преувеличен край на първи епизод, но и такива моменти ще има..... Ще гледам останалите серии с интерес.

# 39
  • Мнения: 1 223
Олее, да... Ягодка... Докато си го слушах на турски се заблудих, че е черешка, ама после със суб видях, че е ягодка... Пак съм се заблудила... 🤦🏻 Да, много ми бяха сладки особено когато изкачваха стълбите. Еда добре ще го поизмъчи 😆

# 40
  • Мнения: 3 207
Малко преувеличен край на първи епизод, но и такива моменти ще има.....
Ако имаш предвид целувката, според мен не е преувеличена, защото това беше единствения шанс за Еда да не загуби всичко. От една страна Дженк скъса с нея по безумен начин и на всичко отгоре я обиди с коментара, че коя е тя, кой е Серкан Болат. От друга страна, Серкан точно щеше да отрече писанията, че Еда му е годеница и уговорката да ѝ плати обучението щеше да пропадне. Сега Еда има допълнителен стимул да участва в "играта" - ще натрие носа на Дженк Wink

# 41
  • Мнения: 1 223
Ох, Дженк ми е толкова противен. Че и актьора е грозноват. Харесвам името Дженк, но не и за този. А и е глупак. Как може да доведе новата си приятелка на мястото където се разделя с другата... Поведението му беше отвратително и обиди Еда по гаден начин. Хареса ми накрая като отиде и целуна Серкан. Така ще запуши устата на Дженк.

# 42
  • Мнения: 3 207
А направи ли ви впечатление във втория фраг, че фамилията на Еда е Йълдъз, т.е. звезда Wink И татуировката на ръката ѝ със звездичката е посветена на загиналите ѝ родители. Айше Кутулу ни е заложила доста подсказки Kissing Face

# 43
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 806
Катя, името й се знаеше още преди да започне сериалът... За мен закачката със звездата е хобито на Серкан Simple Smile Завидях му на оборудването Joy

# 44
  • Мнения: 525
В един от откъсите Серкан доста се загледа в звездичката на ръката на Еда. Направи му впечатление явно.

Общи условия

Активация на акаунт