ВАРНА, МОРЕТО, СИНИТЕ ВЪЛНИ (6)

  • 12 369
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Вержи мерси,
аз работя тъкмо до Окръжна и сигурно няма да има проблем да идвам....
за грижите за новороденото ми е още раничко мисля:)
платени ли са тези лекции?Много хора ли ходят?а татковците?нали казваш на 15-ти,а гледам,е в понеделник е лекцийката?аз ще отсъствам от града в края на месеца,затова пак няма да дойда,но от октомври ще гледам да идвам:)
аз съм си се тюленизирала по рождение....представям си какво китченце ще стана в по-напреднала бременност:)ама какво да се прави....
Поздрави от мен и мерси още веднъж за инфото

# 226
  • Варна
  • Мнения: 893
безплатно е. а този месец е на 18 защото на 15 беше първия учебен ден.ако искат и татковците могат да присъстват. ами предния път беше пълно даже носиха пейка допълнителна.  Laughing

# 227
Ваня честит ти рожденник и честито кръщене!Да ти е жив и здрав и да слуша много  bouquet кога ще пием кафе относно лекциите и аз мисля че няма смисъл от тях като доидат родилните мъки забравяш всичко.Успех на всички бъдещи мами.Нека всичко мине като по вода

# 228
  • Мнения: 12
Здравейте варненски майки Simple Smileдосега само чета каквото ме интересува от форума и не съм писала.За това и ме няма в спиъка.Моля ако може включете ме и мен Praynig Simple Smile

# 229
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Пак ви благодаря Hug
Ще го нацелувам и намачкам от ваше име Grinning

# 230
  • Варна
  • Мнения: 3 274
Здравейте варненски майки Simple Smileдосега само чета каквото ме интересува от форума и не съм писала.За това и ме няма в спиъка.Моля ако може включете ме и мен Praynig Simple Smile
Здравей!
Напиши малко повече за себе си, например в кой квартал живееш за да мога да те включа към съответния квартал. Може ако искаш и име, години, име на детето...

# 231
  • Варна
  • Мнения: 3 274
 newsm59Ваня, честито ти малко християнче, и честита първа годинка на Павел и в тази тема!   Да ти е здравичък, послушен и много весел!    ura

# 232
  • Варна
  • Мнения: 10 493
newsm59Ваня, честито ти малко християнче, и честита първа годинка на Павел и в тази тема!   Да ти е здравичък, послушен и много весел!    ura
Мерси Hug
Скоро сте вие Simple Smile

# 233
  • Мнения: 689
bdbaloni Честит рожденник и от мен и честито кръщене!
Пожелавам ти най-вече детенцето ти да е здраво, весело и да ти носи само радости.

# 234
  • Мнения: 3 999
Благодаря ви на всички за чудесните пожелания Hug
Раждането премина доста трудно /като имате предвид че видях всичко което стана с майчето което почина-лека и пръст ,акушерките бяха оставили вратите широко отворени ,а моето легло беше точно срещу нейното в родилна зала Cry /,
 но сега сме добре . Опитваме се да влезем в ритъм и като имам малко повече време ще пиша повече.

Ау, а ако знаете Балев колко ми е изчернял
Само ще кажа че в 14 седм. не е видял спина бифида и още не що беше -пак толкова лошо но не се сещам. Бебо е разтял до 8-м Докато не отиват при Давидков и той им казва за лошата потресаваща истина -Сега бебо е малък ангел - дано майчето намери сили и скоро се посъвземе. А от снимките който е направил в 14 седм. ясно се виждало за проблемите .
Просто трябва някой да ги разчете - и това явно не е Балев ooooh!

Това не го пиша с цел клюки или нещо друго -даже искрено се извинявам на майчето ако го прочете, че без нейно съгласие съм писала Cry
Но имайте едно в предвид  когато решите да поверите здравето на детето си на него Naughty  За мен този човек е за съд  #2gunfire

# 235
  • Варна
  • Мнения: 893
dvv !  Hug вече сте се прибрали   bouquet
много да те слушка малкия мъж! и да свиква с режима  Wink
наистина е ужасно живота ти и този на детето ти да зависи от някого
на когото му е все тая  #Cussing out
дано всичко се оправи при това майче и при други които са имали нещастието да бъдат "претупани" на две на три  Praynig
 

# 236
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
dvv добре дошла пак при нас, можеш ли да ми кажеш какво трябва да нося в Аг за бебето, защото получавам все различни информации и незнам какво да приготвя, и да не помъкна излишни неща

# 237
  • Мнения: 5 178
dvv добре дошла пак при нас, можеш ли да ми кажеш какво трябва да нося в Аг за бебето, защото получавам все различни информации и незнам какво да приготвя, и да не помъкна излишни неща
Аз предната седмица ходих до АГ-то и като ми дадоха едно списъче- то абокати, то ръкавици .. отиди в приемния кабинет и питай акушерката там

DVV-  Добре дошла на теб и новия член на вашата фамилия !!! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 12:11 от PC (коте)

# 238
  • Мнения: 187
dvv, добре дошла.   bouquet

Да ти е живо и здраво детенцето. И чети бързо, за да се запознаеш с новите "кандидат" мами.
 

# 239
  • Мнения: 376
Здравейте Simple Smile
Знам, че не му е тук мястото за такива теми, но реших да помоля за помощ, защото съм се видяла в чудо.
Аз съм бременна 26 г.с и досега си се радвах на предстоящата рожба, какво ще и купя, как ще я гледам, на какво ще я възпитам и т.н. Не живеем в собствено жилище, но боядисахме и дори монтирахме климатик и изведнъж ни казаха ходете си. Зимата бременна.
Сега съм в стрес от къде пари за местене, ами как ще опаковам всичко и ще нареждам нова къща като аз вече трудно се справям със всичко. Незнам дали много свързано си изложих проблема, но молбата ми беше ако някой може да ми даде информация за по-евтин апартамент под наем, ще ми е от голяма помощ.

Общи условия

Активация на акаунт