какво ви е мнението за hipp

  • 9 266
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
здравейте моето бебе Ина 4 месеца и започнах да му давам сок от моркови и ябълки на hipp ,но не знам дали са по добри от тези на Ганчев вие какви сок чета и пюрета използвате

# 1
  • Мнения: 550
На 4 месеца е "малко" раничко за сокчета, но ако все пак си преценила, че така ще процедираш - Хип е доста по-добра марка от Ганчев. Аз Ганчев не купувам. Използвам основно Хип, Гербер, Бебивита, Бейбилав, Сънвал  Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Добри са Хип  Peace Нека стане обаче детето на 6 месеца и тогава атакувайте с пюретата и соковете  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 426
Здравей и от мен,както са ти казали по-добре изчакай още малко,но ако си решила да даваш определено Хип е за предпочитане пред Ганчев Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 921
Най-хубавите са домашно изстисканите сокове, след това са Хип, а Ганчев е назад в класацията.

# 5
  • Мнения: 1 424
Изобщо не може да става и дума за сравнение между Хип и Ганчев....естествено, че Хип са по-добри.....но според мен е още рано за сокчета, и то за захранване. Ако държиш да захраниш на 4м, по-добре започни със зеленчуково или плодово пюре. Моят син яде Хип, Гербер, Бебивита, Нестле ( има и други хубави, но при нас се намират предимно тези марки...Ганчевите ги изключвам) Peace

# 6
  • Перник
  • Мнения: 257
Определено Hipp са много добри пюрета на Ганчев въобще не ми харесват .

# 7
  • Мнения: 9 814
Най-хубавите са домашно изстисканите сокове, след това са Хип, а Ганчев е назад в класацията.

Така ли? Купените от пазара са по-добри от използваните био- продукти в Хипп?

# 8
  • Мнения: 322
Mоето е на 1,2г и не иска сокчета/за което съм много щастлива/,яде си плодове.
За твоето е много рано.Естествено,че Хип са по-добри/но тукашните зъбари казват,че дори и в бебешките сокове се съдържа консервант,който действал като киселина върху млечните зъби :ooooh

# 9
  • София
  • Мнения: 39 745
И аз мисля, че няма база за сравнение м/у двете марки. Предпочитам Хип. Купувала съм и Ганчев, но в много редки случаи, по спешност да кажем Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 6 921
Най-хубавите са домашно изстисканите сокове, след това са Хип, а Ганчев е назад в класацията.

Така ли? Купените от пазара са по-добри от използваните био- продукти в Хипп?

Аз в момента използвам ябълки от градината на тате и моркови от градината на свеки  bowuu. Когато свършат, ще купувам Хип-а.

# 11
  • София
  • Мнения: 591
Hipp  newsm10 - никога не сме имали проблеми със сокове, пюрета, каши, бисквити, сухари, АМ, всъщност само  козметиката им не харесвам.

# 12
  • Мнения: 23
И аз съм фен на ХИПП. Като се тръгне от пюрета, каши и се стигне до козметичните им продукти.
Моят син е на 8 месеца и още не му давам сокчета, а пък за купешки и дума да не става.
За домашните пюрета наистина не се знае дали купените зеленчуци са добри, но пък винаги току що приготвеното е по-вкусно и ароматно. newsm10 newsm10 newsm10

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Добро ми е мнението за HIPP.

# 14
  • Мнения: 351
Положително ми е мнението за продуктите на Хип, взимам понякога месни и плодови пюрета.Сокчетата - правя от натурални продукти, ябълка, морков, грозде, например. На Ганчев- вече не взимам нищо.

Общи условия

Активация на акаунт