какво ви е мнението за hipp

  • 9 275
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 675
Аз като захранвах давах пюрета и сокове на Гербер, Хип и Бебивнита, Ганчев започнах да давам по-късно към 6 месец.Соковете на Ганчев са отвратителни, веднъж купих и не повторих.Сокове на Хип не съм купувала, само на Гербер
Вече 3-4 месеца не ядем пюрета и така е по-добре.

# 46
  • София
  • Мнения: 376
Много положително. И двете си деца съм хранила основно с ХИП и по малко Гербер и Бебевита. Ганчев никжога не съм купувала. И не мисля да купувам...

# 47
  • Мнения: 84
Като цяло продуктите на Хип са хубави. Някой обаче забелязал ли е, че лъжат в грамажа. Аз ползвам ел. везничка, когато приготвям храната и така го установих. Купуам малките бурканчета пюрета, които трябва да са 125 гр. - всъщност са 120 гр. Thinking

# 48
  • Мнения: 223
Аз да си го кажа това което Д-р Михайлов писа на мен.беше ми казал , че неговото наблюдение е че деца хранени с храни на хипп по - често равиват АД.винаги когато дам на малката пюре на хипп получава колики и почти веднага повръща , лично мое мнение е аз давам Ганчев детето ги омита и ги харесва , давала съм и на бебевита но без успех месните са  Sick харесва и бейбилов също доста ги яде.

# 49
  • Мнения: 98
Не съм убедена, че ХИПП са най-добрите, както и че Ганчев са най-лошите. Четейки етикетите на пюренцата намирам навсякъде наличие на сгъстители, сухо мляко, сол, захар (в пюренцата за по-големи дечица), освен 100%-товите. Смятам моето бебче да яде именно такива - независимо кой е производителя. Всичко останало, поне докато съм си удома, ще приготвям сама.
За съжаление немските продукти в Германия и в България не са еднакви. Да не говорим, че и в Германия ХИПП не са "най-добрите". Някой преди мен беше цитирал ЕКОТЕСТ.

# 50
  • Мнения: 126
Имам добро мнение за "ХИП",като цяло. Хранех дъщеря си с пюрета на "ХИП","Бебевита","Семпер" и "Сънвал". От "ХИП" ядеше само няколко вида,но ги хапваше с удоволствие. "Ганчев" никога не съм давала и никога не бих дала,но все пак е въпрос на вкус.  Peace

# 51
  • Мнения: 15
За сокчета не мога да говоря - синът ми е на 8 месеца, но не съм му давала все още, папка плодове, главно под формата на пюрета. Но за марката Хип нямам никакви забележки (освен цената  Sad. Ползвам и пюретата, и кашите.

# 52
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
И аз ползвам ХИП и имам добро мнение за тях като цяло, но ползвам и други марки: Гербер, Сънвал, Бебевита и Бейбилов (марката на DM) Старая се да не робувам на една марка.
Ганчев не ползвам.  Peace

# 53
  • Мнения: 63
Не съм имала проблем с ХИП до сега и бебо ги харесва, дори днес си хапна едно пюренце ХИП, но и аз се старая да ползвам различни марки.  Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 37
Моята дъщеря до 1година и 6 месеца беше само на Хип и Семпер. Много съм доволна. Марката е добра и други продукти ползвам. Козметиката също е качествена. Пюретата не са отключващ фактор за АД и други състояния. Поне Хип и Семпер на са. Детето ми беше изключително здраво в периода с бебешки храни. След минаването на обща храна и чудните съставки( химии )в нея започна да боледува понякога.

# 55
  • Мнения: 3
Синът ми е на 7 месеца и яде главно пюрета на Hipp . Давала съм му и пюрета на Ганчев , но не ги харесва особено . Сокчетата също са на Hipp , инстантните кашички , чайчетата . Така че като мога да кажа , че съм доволна от марката и я препоръчвам Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 049
За сокове ви е рано. Изчакай.

# 57
  • Мнения: 2 231
Мнението ми е добро  Mr. Green за Хип, Бейбивита и Гербер  Peace Ганчев съм давала на по-късен етап само плодовите им  и кашите за междинна закуска, и това беше към годинка чак.

# 58
  • Мнения: 3 114
Mоето е на 1,2г и не иска сокчета/за което съм много щастлива/,яде си плодове.
За твоето е много рано.Естествено,че Хип са по-добри/но тукашните зъбари казват,че дори и в бебешките сокове се съдържа консервант,който действал като киселина върху млечните зъби :ooooh

Има много витамин С, той е естествен консервант.
Определено Хип! Аз ги предпочитам, защото нямат оризово и царевично брашно като сгъстител.

# 59
  • Мнения: 155
Аз пък съм виждала доста пюрета на Хип, в съдържанието на които пише че има царевично или оризово нишесте, също има и с добавена захар.

Общи условия

Активация на акаунт