Перилни препарати и омекотители – 62

  • 55 238
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 011
Идвам със следния въпрос - маратонки, светло сиви, след второто изпиране (на ръка) като изсъхнаха избиха някакви какви кафеви петна. Сега точно отгоре на предната част сивата мрежеста част е ръждиво-кафява. Има ли как да го оправя с нещо това или да ходя да се разправям да ги връщам ?

# 736
  • Мнения: 19 133
Идвам със следния въпрос - маратонки, светло сиви, след второто изпиране (на ръка) като изсъхнаха избиха някакви какви кафеви петна. Сега точно отгоре на предната част сивата мрежеста част е ръждиво-кафява. Има ли как да го оправя с нещо това или да ходя да се разправям да ги връщам ?

Е, как ще ги върнеш носени до степен 2 пъти да се перат?

# 737
  • софия
  • Мнения: 25 627
Петна избиват, когато маратонките са били много мокри и съхнат неравномерно.

# 738
  • Мнения: 1 681
Цветоулавящите кърпички на Лидл за намалени на 2.49 лева с приложението Lidl + с купон. Могат да се купят до 3 броя от един клиент.
Какъв е този купон?

# 739
  • Мнения: 19 027
Лидл имат програма за отстъпки през смартфон приложение, инсталира се и се активират купони за някои стоки.

# 740
  • Мнения: 1 011
Идвам със следния въпрос - маратонки, светло сиви, след второто изпиране (на ръка) като изсъхнаха избиха някакви какви кафеви петна. Сега точно отгоре на предната част сивата мрежеста част е ръждиво-кафява. Има ли как да го оправя с нещо това или да ходя да се разправям да ги връщам ?

Е, как ще ги върнеш носени до степен 2 пъти да се перат?

Нима мислите, че пера маратонки един път в годината Flushed

# 741
  • Мнения: 28 754
И моите при пране на ръка стават така, а в пералня не искам да ги пера...

# 742
  • Мнения: 13 588
Престрашете се и ги пуснете в пералната.

# 743
  • Мнения: 28 754
То не ме да страх...не мога да слагам обувки, там където си пера бельото...

# 744
  • Мнения: 1 686
Същия проблем имам с едни бежови еспадрили...Пера на ръка и след изсъхване едни грозни кафеникави или жълти  черти или петна,всеки път на различно място...Сетих се,че вероятно е от неравномерното изсъхване,но как да процедирам?

# 745
  • Мнения: 2 920
Трябва много хубаво да ги изплаквате, да не са на слънце, аз вече ги суша полегнали на една страна и не се получава такава кафява или жълта черта. Иначе когато пера маратонки в пералнята, винаги след това правя дезинфекция с прахче за почистване.

# 746
  • Мнения: 21 282
Пуснете в пералнята и после сушене на слънце.

# 747
  • Мнения: 13 588
То не ме да страх...не мога да слагам обувки, там където си пера бельото...
Разбирам те добре. Слагам маратонките, след като съм ги изпрала на ръка, с четка и препарат. Към тях пускам и няколко хавлии, които не ползвам, а са ми като допълнение при непълна перална. После е ясно, че пускам дезинфекция, но ефекта е отличен след прането им. Бели не  суша на слънце.

# 748
  • Мнения: 2 920
Е естествено, че преди това съм изтъркала подметките с Роли, и аз така слагам стари хавлии, килимчето пред банята, за да не разбия барабана, като пера маратонките.

# 749
  • Мнения: 19 133
Идвам със следния въпрос - маратонки, светло сиви, след второто изпиране (на ръка) като изсъхнаха избиха някакви какви кафеви петна. Сега точно отгоре на предната част сивата мрежеста част е ръждиво-кафява. Има ли как да го оправя с нещо това или да ходя да се разправям да ги връщам ?

Е, как ще ги върнеш носени до степен 2 пъти да се перат?

Нима мислите, че пера маратонки един път в годината Flushed

Мисля, че поне 15 пъти си ги носила, да не е и повече. Аз като клиент се надявам да не попадна на маратонки, прани 2 пъти и върнати в магазина отново в продажба.

Общи условия

Активация на акаунт