Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 66

  • 51 856
  • 786
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 4 732
Да,Бочко и Здраве много трудно се нанасят и оставят бели следи.
Ама ако това,което взех,не помага,ще взема от бебешките.Нашите се мацотят със Здраве бебе преди плаж.

Бочко-то ще свърши добра работа според мен. Аз съм със светла кожа и нямах проблеми с изгаряне, като ползвах крема с ф-р 50 /в туба/.

# 286
  • Мнения: 4 050
Момичета днес разбрах че спират от производство любимият ми лак за нокти на Голден Роуз и съм супер тъжна.
Това е най-красивото бежово (нюд) на света и не съм готова да се разделя с него.
Пиша с молба ако някой го е виждал някъде да помогне с информация.
Става въпрос за малките лакчета на WOW - номер 5.

Аз живея в Надежда и тук вече никъде го няма. Днес бях във всички малки и големи магазини на ГР в района.
Говорих и със самите ГР и те ми казаха че цялата серия е спряна от произвдоство.

Прилагам снимка за по-голяма яснота:

Скрит текст:
Скрит текст:

# 287
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450
Онлайн, ако ти е опция. Не знам дали имат обаче 05. Можеш да им пишеш евентуално

https://goldenshop.bg/wow-lak-za-nokti

# 288
  • Мнения: 20 181
Или да си ги поръчаш от тук, и да си ги вземеш от магазинчето им в Младост което е близо до метростанция Младост 3:
https://beautycosmetic.biz/golden-rose-wow-lak-nokti-p-14212.html

# 289
  • Мнения: 4 050
Онлайн, ако ти е опция. Не знам дали имат обаче 05. Можеш да им пишеш евентуално

https://goldenshop.bg/wow-lak-za-nokti

Това ми беше първата мисъл и затова им писах директно на сайта.
Нямат го обаче Sad

Благодаря и за твоята идея Lemy. Heart

# 290
  • Мнения: 20 181
В Бютикозметик го имат.

# 291
  • Мнения: 7 579
Флормар имат същия цвят, погледни ги, ако не намериш на ГР.

# 292
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
В Кауфланд видях, че има намалени продукти на Piz Buin ако още се интересувате. Но май е само спрей и лосион.

# 293
  • Мнения: 1 157
Аз също предлагам да видиш тези на Флормар, има голям избор от нюанси =)
Доволна съм от спрея на Pizz buin, също и от лосиона, хубав тен придобих миналата година с тях.

# 294
  • Мнения: 4 428
Пиша моите впечатления от течните матови червила на Мейбълин Супер Стей.
Прочетох преди известно време препоръки за тях и купих направо два цвята от Лили миналата седмица.
Първото което забелязах е че цветът на червилото няма много общо с цвета на опаковката. Едното е с малко по-близък цвят, но другото няма нищо общо - според опаковката трябва да е с розов отенък, а самият цвят е по-скоро ръждив. Но това не е болка за умиране, след като в повечето случаи има тестери.
За самите червила - наистина на Супер Стей Grinning Но май това е единственото им качество. А като за 18-19лв бройката, някак просто да са издръжливи за мен не е достатъчно. Отдавна не бях купувала толкова лоши матови червила... Ужасно усещане на устните. След като засъхнат, устните направо се залепват една за друга и говоря съвсем буквално. Всичко се бетонира и за това говоря съвсем буквално. Мисля че с блажна боя ще постигна същият резултат - да, ще е трайно но всичко друго е просто отвратително. Не искам да казвам какво е усещането на устните след един ден с това червило.
Но не се отчаях съвсем, на вторият ден с второто червило, реших че ще му дам шанс с база под червилото. Ползвам тази на МАС и обикновено спасява положението с всяко по-сухо червило. Тук няма спасение. Да, по-поносимо е, но ужасното бетониращо усещане и супер изсушаване е на лице.
Когато дойде момента за дегримьор, отново разочарование - започна едно търкане. Долу на снимката са отстранените червила след няколко повтаряния с доста сериозен натиск (при това не бяха изсъхнали напълно). Както се вижда има още за търкане, което се махна напълно след още доста повторения и сериозно натискане на ръката ми. На устните усещането не е никак приятно.
Скоро не съм съжалявала така за похарчени почти 40лв, които са просто за боклука...Unamused Никак не ги препоръчвам!

# 295
  • Мнения: X
Моите впечатления и мнението ми за тези червила, са същите. Пълен, скъп боклук!

# 296
  • Мнения: 1 349
И аз не ги харесвам. 2 изхвърлих, ставаха на парцали на устните и брутално сухи.

Махане само с мазно - дегримиращо олио, бебешко олио, двуфазен дегримьор, кокосово масло, наложи ми се веднъж и със зехтин.

# 297
  • Мнения: 656
Аз харесвам този вид.много са дълготрайни и лесни за нанасяне и поне 2-та цвята,които имам аз са си като на опаковката

# 298
  • Мнения: 5 123
И аз съм от разочарованите от мейбълинските мат червила, пълен отврат и се чудя защо ги хвалят толкова, то няма едно положително нещо в тях. В китайския магазин сигурно има по-комфортни червила от тези.

# 299
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз не съм доволна от Мейбълин като цяло. Взимала съм си разни неща преди, различни по вид, и все нещо не им е било ок. От много време изобщо не им спирам пред продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт