Аман от фукливи майки

  • 7 101
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 468
Държиш се като бившата ми шефка.
Мислиш си, че в момента пипето ти сече като бръснач да ме засичаш Crazy.
Когато излизаш с количката сама на разходка и седнеш сама на някое кафене, се случва да ти е тъпо и скучно там, гледайки хората и децата, около теб. В този момент сяда друга майка на масата и така се налага изтърпяването, ако не ти е особено интересна. На следващия ден, отново отиваш на същото кафене и същата жена отново е там. Така се завързват контакти, които не са ти особено забавни, но ги търпиш час-два.
Повече нямам какво да ти обяснявам. Когато не искаш да разбереш някой, можеш винаги да си намериш повод да мърмориш след всяко негово изречение. На кой каквото му доставя удоволствие.

# 106
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Поредната тема, за която ако си пусна тонколоните, ще се чуе едно "С-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с". То и аз имам ПМС, но тук е май масово. Mr. Green

# 107
  • Мнения: 5 622
Боже, кви са тия разконпириращи факти, следене на текста, на начина на писане и т.н. ooooh!
Кой как го  казал или изказал...Жалко, че няма и видове наклон на писане да се вижда, че тогава и това щяхте да проверите с психологическите си тълкувания Crossing Arms

Вие не разбрахте ли, че форумите са за това..всеки да си пише кой каквото му тежи и му е на сърце!!??!

Явно времето пак влияе много зле на някои Whistling


  Peace

# 108
  • Мнения: 3 091
Поредната тема, за която ако си пусна тонколоните, ще се чуе едно "С-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с". То и аз имам ПМС, но тук е май масово. Mr. Green
много тъпо става напоследък тук!  Whistling

# 109
  • София
  • Мнения: 2 901
Държиш се като бившата ми шефка.
Мислиш си, че в момента пипето ти сече като бръснач да ме засичаш Crazy.
Когато излизаш с количката сама на разходка и седнеш сама на някое кафене, се случва да ти е тъпо и скучно там, гледайки хората и децата, около теб. В този момент сяда друга майка на масата и така се налага изтърпяването, ако не ти е особено интересна. На следващия ден, отново отиваш на същото кафене и същата жена отново е там. Така се завързват контакти, които не са ти особено забавни, но ги търпиш час-два.
Повече нямам какво да ти обяснявам. Когато не искаш да разбереш някой, можеш винаги да си намериш повод да мърмориш след всяко негово изречение. На кой каквото му доставя удоволствие.


Интересно, дали и пред бившата си шефка така си развивала теми, без да се е налагало. Сама ми навираш информация, уж в защита на тезата си, а всъщност просто ми вадиш очите с неща в подкрепа на моята!

Смятам да спра до тук, защото мисля, че много те разстроих, а всъщност въобще не съм искала това. Просто ти ме прие много лично. Бъди здрава и си пази емоциите!   bouquet

# 110
  • Мнения: 534
 smile3506 Немога да разбера защо сте я захапали така авторката?Имала е впечатления от нещо и е решила да го сподели, а вие я изядохте с дрехите.И какво сега-ясно е че нейната позната се фука с неверни неща по бог знае каква причина,че детето си е казало истината както всички деца и измамата е налице.
Главният въпрос е има ли смисъл да се хвали човек с нереални неща?Мисля си че всеки човек е постигнал по нещо,което за него е важно и си заслужава да се похвали,стига то да е истинско,а не да се хвали за глупости-няма значение с какво си облечен или какво караш,или в кой квартал живееш. Thinking

# 111
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ама тя жената не е излъгала кой знае колко - нали във втората употреба се продават дрехи внос от САЩ, Италия и т.н. Mr. Green
Преди няколко дни се върнах от почивка, направи ми впечатление, че повечето чужденци носят дрехи досущ като китайските, които се продават тук. Или китайците са превзели световния пазар, или пък са се научили много добре да имитират световната мода ...[/size] Laughing

китайските стоки са из цял свят; много отдавна Wink
а и са страхотни имитатори, де

# 112
  • Мнения: 5 468
Валентина, ти не си бившата ми шефка и разликата в отношението е различна.
Благодаря ти, че ме пощади и реши да спреш спора. Не съм, обаче никак растроена... Имам много по-големи болки, за да бъда разстроена от това тук. Просто нищо вече не може да ме нарани.
Всичко най...

# 113
  • Мнения: 5 647
Поредната тема, за която ако си пусна тонколоните, ще се чуе едно "С-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с". То и аз имам ПМС, но тук е май масово. Mr. Green
много тъпо става напоследък тук!  Whistling

И аз забелязвам такава тенденция...

# 114
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Естествено, първата и последната страница на темата изобщо нямат нищо общо  Mr. Green

По темата Grinning- аз пък съм сигурна, че половината от форумките тук са същите като твоята позната. Карат скъпи коли, живеят в мезонети, обличат се само от Европа и Щатите, никога не са обували обувка от изкуствена кожа, ухаят на парфюм за 1000 марки,  телефоните им дори простират прането... А всъщност са средностатистически българки  Peace Няма лошо- всеки има право да помечтае и да поживее във фантазиите си. Не се дразни толкова  Hug

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 17:00 от Димана

# 115
  • София
  • Мнения: 2 901
Валентина, ти не си бившата ми шефка и разликата в отношението е различна.
Благодаря ти, че ме пощади и реши да спреш спора. Не съм, обаче никак растроена... Имам много по-големи болки, за да бъда разстроена от това тук. Просто нищо вече не може да ме нарани.
Всичко най...

Отново   bouquet Дано нещата при теб се оправят!

# 116
  • Мнения: 181
Естествено, първата и последната страница на темата изобщо нямат нищо общо  Mr. Green

По темата Grinning- аз пък съм сигурна, че половината от форумките тук са същите като твоята позната. Карат скъпи коли, живеят в мезонети, обличат се само от Европа и Щатите, никаго не са обували обувка от изкуствена кожа, ухаят на парфюм за 1000 марки,  телефоните им дори простират прането... А всъщност са средностатистически българки  Peace Няма лошо- всеки има право да помечтае и да поживее във фантазиите си. Не се дразни толкова  Hug
Peace

# 117
  • Мнения: 6 930
Откъде почна темата, а докъде я докарахте. Изобщо ли не можете просто да пишете по темата вместо да се закачате за думите на някой, който е писал преди вас или да избистряте тайните подбуди на авторката да пусне темата?
И знам, че никой не ме е питал, но в действителност голяма част от дрехите ми не са купувани от България. Тази информация обаче не я разпространявам никога и никъде освен ако не ме попитат. Просто не обичам да лъжа, но дори и тогава в много от случаите казвам, че не е от тук и толкова. Не виждам смисъл да се фукам с такива глупости и ми е още по-странно ако някой умишлено лъже, за да се фука.

# 118
  • Мнения: 8 917
Имам една позната,която освен да се хвали нищо друго не знае.Все се хвали,че всички дрехи са и фирмени,на децата пазарува само от Витошка.Има щерка на 7г.гардероба и бил претъпкан с дрехи от Италия,САЩ и разбирасе  само от фирмените ни магазини.Един ден бях на саме със щерка и, и я попитах за един панталон откъде и е и тя знаете ли какво ми отговори " От втората употреба,мама целият ми гардероб е напълнила от там" ShockedЗакакво се правят на интересни такива хора и да дразнят околните,та те са комплексарите newsm78
Ами....комплекси Thinking

# 119
  • Мнения: 920
Боже, кви са тия разконпириращи факти, следене на текста, на начина на писане и т.н. ooooh!
Кой как го  казал или изказал...Жалко, че няма и видове наклон на писане да се вижда, че тогава и това щяхте да проверите с психологическите си тълкувания Crossing Arms

Вие не разбрахте ли, че форумите са за това..всеки да си пише кой каквото му тежи и му е на сърце!!??!

Явно времето пак влияе много зле на някои Whistling


Не се притеснявай, аз на шрифт ще ти гледам. Пишеш в болд, значи искаш да се отличиш с нещо. Не е в зелено, червено или бембено, големината на буквите е нормална, т.е. не си ексцентричка или истеричка. Просто искаш да натвърдиш на думите си, но по елегантен начин.

Общи условия

Активация на акаунт