Аман от фукливи майки

  • 7 112
  • 154
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8 917
Боже, кви са тия разконпириращи факти, следене на текста, на начина на писане и т.н. ooooh!
Кой как го  казал или изказал...Жалко, че няма и видове наклон на писане да се вижда, че тогава и това щяхте да проверите с психологическите си тълкувания Crossing Arms

Вие не разбрахте ли, че форумите са за това..всеки да си пише кой каквото му тежи и му е на сърце!!??!

Явно времето пак влияе много зле на някои Whistling


Не се притеснявай, аз на шрифт ще ти гледам. Пишеш в болд, значи искаш да се отличиш с нещо. Не е в зелено, червено или бембено, големината на буквите е нормална, т.е. не си ексцентричка или истеричка. Просто искаш да натвърдиш на думите си, но по елегантен начин.
Joy Joy Joy
Само трябва Вини да каже дали е вярно и следващата тема  ще е "Гадаене по шрифт" hahaha
Пс. А какво ли значат... /многоточията/ newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 121
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
изумявам се на дребнавото мислене на някои хора! може би  им липсва житейски опит за да разберат колко са маловажни  дрехи , обувки, 4анти или бижута за да са си добре хората и да си живеят споко и да си общуват! тази показност си е май типи4на за бедните страни! но от хората зависи да се надживее!и какво като едното е марково обле4ено ,а другото не,  децата не са ли все същите малки сладури?и те си общуват преди да осъзнаят как са обле4ени като равни - само деца!

# 122
  • Мнения: 208
изумявам се на дребнавото мислене на някои хора! може би  им липсва житейски опит за да разберат колко са маловажни  дрехи , обувки, 4анти или бижута за да са си добре хората и да си живеят споко и да си общуват! тази показност си е май типи4на за бедните страни! но от хората зависи да се надживее!и какво като едното е марково обле4ено ,а другото не,  децата не са ли все същите малки сладури?и те си общуват преди да осъзнаят как са обле4ени като равни - само деца!

Най-накрая един свестен отговор!

# 123
  • Мнения: 5 877
аз си помислих, че темата е за майки, които се фукат с децата си... таман щях да вървя да се срамувам в ъгъла.

# 124
  • Мнения: 5 468
По темата Grinning- аз пък съм сигурна, че половината от форумките тук са същите като твоята позната. Карат скъпи коли, живеят в мезонети, обличат се само от Европа и Щатите, никога не са обували обувка от изкуствена кожа, ухаят на парфюм за 1000 марки,  телефоните им дори простират прането...
Whistling
Отново   bouquet Дано нещата при теб се оправят!
Не, няма да се оправят, защото вече са неоправими.
Но мерси за букетчетата Confused.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен пък винаги са били странни хора, които обсъждат своите "приятели" във форума, адски лицемерно е. А и какво значение има кой от къде се облича и лъже ли за това или не? Баси драмата Tired

# 126
За мен това са хора комплексари,достойни за съжаление.Аз нова дреха не съм виждала не помня откога просто спестяванията ми отиват по детето, но това ме радва, поне е оправдано.
С такива хора отдвана съм прекъснала всякакви отношения просто не ми отговарят на вижданията и манталитета.

# 127
Хей мацки,я не се карайте,нека обърнеме нещата и се посмееме,какво толкова се вживяхте newsm03 Нали сме си клюкарчици,та нека си посъскаме заедно fight.В крайна сметка всеки си е прав за себе си yes

# 128
  • София
  • Мнения: 2 901
Хей мацки,я не се карайте,нека обърнеме нещата и се посмееме,какво толкова се вживяхте newsm03 Нали сме си клюкарчици,та нека си посъскаме заедно fight.В крайна сметка всеки си е прав за себе си yes

И последно - да си съскаме или да се смеем?

Ти пусна темата, за да ти съчувстваме пък, не знам, кое е подходящо...

# 129
  • Мнения: 3 447
Нали сме си клюкарчици,та нека си посъскаме заедно fight.В крайна сметка всеки си е прав за себе си yes
Снежи, ние в продължение на седем страници съскаме, бе Grinning Вярно, в различни посоки, ама важното е съскане да има Laughing

# 130
  • Мнения: 534
Ами нали сме си жени  Whistling

# 131
  • Мнения: 648
        Изключително нечистоплътна тема Sick

# 132
  • Мнения: 5 299
Ами тя жената не те е излъгала, като ти е казала, че дррехите са само от Европа и Сащ. Нали по вторите употреби зареждат от там... hahaha hahaha

# 133
  • Мнения: 5 468
Хей мацки,я не се карайте,нека обърнеме нещата и се посмееме,какво толкова се вживяхте newsm03
Е, ние се избихме с приказки и всеки зае позиция вече, ти сега - да се посмеем... Peace

# 134
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
От втората употреба,мама целият ми гардероб е напълнила от там...

 - Това е нормална?... newsm78 компесаторна реакция, или както казва народа: Гонен, негонен бяга... Joy

Общи условия

Активация на акаунт