Аман от фукливи майки

  • 7 085
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
Дрън-Дрън,подписа ти е точно като за тази тема newsm47

# 16
Един ден бях на саме със щерка и, и я попитах за един панталон откъде и е и тя знаете ли какво ми отговори " От втората употреба,мама целият ми гардероб е напълнила от там"
хахаха ама тактика си извадила(да не се вържеш сега,ей). остави я да си се фука и си гледай кефа.
а тази женица, милата,мноооо зле ooooh!
Чудя се ако майката беше там,как щеше да реагира Joy

# 17
  • Мнения: 75
Нека се радват хората както намерят за добре. Аз лично предпочитам доволни хора около мен, не мрънкащи и недоволни от живота.

# 18
  • Мнения: 1 150
Дрън-Дрън,подписа ти е точно като за тази тема newsm47

Знам си аз, че ще я пуснеш. Изчаквах момента  Mr. Green

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хич не ме интересува кой от къде си купува дрехите и колко струват (а такава фукла директно бих я отрязала). Много по-важно е в какъв вид са облечени.

# 20
Хич не ме интересува кой от къде си купува дрехите и колко струват (а такава фукла директно бих я отрязала). Много по-важно е в какъв вид са облечени.
И аз съм на същото мнение newsm10

# 21
  • Мнения: 769
Не се дразня нито от хвалбите, нито от скъпите дрехи на познатите ми.
Обаче много се дразня, когато хора без проблеми ми хленчат и вечно ми се оплакват. А ако им се е случило нещо хубаво, мълчат и си траят. Ей такива много ми вдигат кръвното!  Crossing Arms
newsm10

# 22
  • Мнения: 208
Аз пък пове4е се дразня от заядливите майки в този форум. Темата била тъпа, не знам си кво.

# 23
  • Мнения: 1 172
Аз пък мисля, че хвалбите на тази жена понякакъв начин са те дразнили и подтискали. Иначе не виждам защо ще разпитваш детето й откъде са му дрехите. Моят съвет: Свиркай си, радвай се на това което имаш и не вземай чуждите приказки за 100% истина. Фукльовците се правят на много важни само пред хората, които им обръщат внимание.

# 24
Аз пък пове4е се дразня от заядливите майки в този форум. Темата била тъпа, не знам си кво.
Знаеш ли, всеки момент чакам някоя моралистка да обърне темата срещу мен  bouquet

# 25
  • Мнения: 208
Не мисля, че ще чакаш дълго.

# 26
  • Мнения: 495
на мен по-скоро ще ми стане мъчно за жената.....

# 27
  • Мнения: 2 047
   Понеже стана дума за форума - тук има доста такива майки - книга могат да напишат с описание на дреха и от кой измислен магазин е купена. Просто приемаш, че има и такива хора, за които това е от огромно значение и продължаваш нататък.

# 28
  • Мнения: 9 709
Свят широк, хора всякакви. Едни обичат да се хвалят без причина и да демонстрират финансови възможности, които нямат. Други пък само се оплакват без основание, търсейки съчувствие и желание да са в центъра на вниманието. Като се научим да избягваме подобни индивиди ще живеем доста по-спокойно.

# 29
  • Мнения: 1 809
Не се ядосвай ,това са комплексирани хора.По-важно е не какво има в гардероба ,а в главата! Peace

Общи условия

Активация на акаунт