Аман от фукливи майки

  • 7 091
  • 154
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 81
Едва ли има много в главата и, щом пуска такава тема. Всеки с интересите си.  Mr. Green

# 31
Не се ядосвай ,това са комплексирани хора.По-важно е не какво има в гардероба ,а в главата! Peace
Това много ми хареса smile3521

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Едва ли има много в главата и, щом пуска такава тема. Всеки с интересите си.  Mr. Green
Умните хора не коментират тъпите теми, а просто ги подминават. След като е извън твоите интереси защо изобщо я отваряш?!

# 33
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз пък мисля, че хвалбите на тази жена понякакъв начин са те дразнили и подтискали. Иначе не виждам защо ще разпитваш детето й откъде са му дрехите.

И аз така мисля. А стиска ли ти утре да й кажеш директно, какво знаеш от дъщеря й или вече можеш да си представиш, че това ще е край на вашето "приятелство".

Сега най-вероятно ще мина за заядлива майка от форума, ама предпочитам някоя да ми се фука неоснователно, отколкото да ми се оплаква такава като теб, която ако я питаш защо го прави... ще излезе, че потупване по рамото е търсела, че се е хващала на приказки.

# 34
Едва ли има много в главата и, щом пуска такава тема. Всеки с интересите си.  Mr. Green
А ти какви теми пускаш,я сподели да научиме нещо ново

# 35
  • Мнения: 3 447
Ми може пък да й е мъчно на жената, че й се налага да си облича детето от втора употреба... Може да й се иска да му купи хубави дрехи, но да няма с какво... Може цял куп ей такива неща да са я накарали да лъже, знаеш ли какво й е отвътре?

# 36
  • Мнения: 5 622
Леле, ужас. Колко ли трябва да си комплексиран, за да измислиш подобно нещо?! А вие, дето сте и уж близки, не я ли питате КОЙ и ги носи тези дрехи от Америка, Италия и къде беше още...?

Щото аз ако познавам някой, който няма от къде да ги има, колкото и да ми разправя такива врели некипели, винаги ще остави нотка на съмнение у мен  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 809
Едва ли има много в главата и, щом пуска такава тема. Всеки с интересите си.  Mr. Green
Нямах в предвид авторката ,а по принцип! PeaceНека не коментираме кой колко има в главата,а да гледаме себе си Peace

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 18:01 от MALVINA

# 38
  • Мнения: 5 622
Ми може пък да й е мъчно на жената, че й се налага да си облича детето от втора употреба... Може да й се иска да му купи хубави дрехи, но да няма с какво... Може цял куп ей такива неща да са я накарали да лъже, знаеш ли какво й е отвътре?

АМи не е и точно така. От една страна си права, но от друга не. Знаеш ли колко много хора нямат възможност, но не си измислят подобни дивотии?

Освен това не виждам нищо лошо във факта да купуваш дрехи втора употреба. Не го правят само хора, които нямат възможност. Даже напротив. Чувала съм, че точно хората с много пари ходят там и попадат на страхотни находки  Wink

# 39
Ми може пък да й е мъчно на жената, че й се налага да си облича детето от втора употреба... Може да й се иска да му купи хубави дрехи, но да няма с какво... Може цял куп ей такива неща да са я накарали да лъже, знаеш ли какво й е отвътре?
Въобще не и е мъчно и не е за съжаление,защото се хвали,че взима 300лв на ден което не е вярно #Crazy

# 40
Едва ли има много в главата и, щом пуска такава тема. Всеки с интересите си.  Mr. Green
нямах в предвид авторката,а въпросната майка Peace
Вече съм спокойна Joy

# 41
  • Мнения: 157
   Понеже стана дума за форума - тук има доста такива майки - книга могат да напишат с описание на дреха и от кой измислен магазин е купена. Просто приемаш, че има и такива хора, за които това е от огромно значение и продължаваш нататък.
newsm10 и аз така мисля,пълно е с такива и тук!

# 42
  • Мнения: 5 103
Какво ти пука от каде е облечено детето newsm78

# 43
  • Мнения: 765
 Ние с моите приятелки , които са майки не обсъждаме такива неща , но на теб явно такава ти е средата  ...Wink

# 44
  • Мнения: 1 938
Ми може пък да й е мъчно на жената, че й се налага да си облича детето от втора употреба... Може да й се иска да му купи хубави дрехи, но да няма с какво... Може цял куп ей такива неща да са я накарали да лъже, знаеш ли какво й е отвътре?
Разбирам, но защо трябва да лъже? При положение че никой нищо не я е питал...

Общи условия

Активация на акаунт