Аман от фукливи майки

  • 7 096
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 9 887
Аз не успях да изчета цялата тема,но искам да кажа,че аз също понякога питам някоя позната откъде си  е купила някоя дрешка,която ми харесва.И в същото време не крия,че семейството ми се облича основно от един определен магазин за дрехи втора употреба,демек нашите дрехи са все Хамерикански Mr. Green.

# 136
  • Мнения: 4 195
изумявам се на дребнавото мислене на някои хора! може би  им липсва житейски опит за да разберат колко са маловажни  дрехи , обувки, 4анти или бижута за да са си добре хората и да си живеят споко и да си общуват! тази показност си е май типи4на за бедните страни! но от хората зависи да се надживее!и какво като едното е марково обле4ено ,а другото не,  децата не са ли все същите малки сладури?и те си общуват преди да осъзнаят как са обле4ени като равни - само деца!
да така е, права си - страшно си права. Моят съвет е - учете се от децата си - моето поне ме научи на много добри неща Peace

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 17:32 от Moon Walk

# 137
  • Мнения: 677
мдааа..забелязал съм,че на дъщеря ми хич не и пука как е облечена..или как са облечени другите деца..
суетата явно се появява след комплексите..

# 138
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
мдааа..забелязал съм,че на дъщеря ми хич не и пука как е облечена..или как са облечени другите деца..
суетата явно се появява след комплексите..

Много е малка дъщеря ти за да се впечатлява от облеклото си. Синът ми е на 8, че чак сега има наченки на претенции относно облекло.

# 139
  • Мнения: 769
Когато се съберат 2 жени нищят трета, има си хас когато са 200 (2000).. истински кошер... Joy Joy Joy.. айде лаф да става, стига се дърпахте...

# 140
  • Мнения: 920
Това за равенството беше при социализъма. Доста ни лъгаха. 1 дете на 2 г. има автонобилче с акумулатор, другите нямат. И тичат след него и се чудят Аз защо нямам.

# 141
  • София
  • Мнения: 2 901
Това за равенството беше при социализъма. Доста ни лъгаха. 1 дете на 2 г. има автонобилче с акумулатор, другите нямат. И тичат след него и се чудят Аз защо нямам.

Ей това е дума на място!  Mr. Green

# 142
  • Мнения: 677
Това за равенството беше при социализъма. Доста ни лъгаха. 1 дете на 2 г. има автонобилче с акумулатор, другите нямат. И тичат след него и се чудят Аз защо нямам.
кой говори за равенство..аз май не чета добре и бъркам..

# 143
  • Мнения: 3 394
голяма работа,че се хвали-някои хора са си просто такива

# 144
  • Мнения: 127
Как ли няма да си губя времето да слушам от къде си купува дрехите newsm78а друга пък да обяснява 30 мин как закача пердетата--да ама не.Бегам на 100 м от такива досадни жени.То я имам 2 часа свободни за деня и ще седна да ми товарят мозъка с глупости...
Никога не обсъждам от къде купувам това или онова---не всичките ми познати разполагат с мойте средства.Не бих искала да се чувстват втора употреба хора заради мен.
Обичам да ми е весело с приятелки--не да обсъждам некакви парцали...

# 145
  • Мнения: 6 164
Аха, и аз познавам една такава... Хвали се, че си купила шалварите от Манго за 100лв., пък те за 20 от безмитния... Tired

# 146
  • Мнения: 2 931
Честно казано нищо не рабрах.
Поради коя причина е изправена на позорния стълб въпросната госпожа?
  Защото се хвали ,че купува дрехи?
  Защото въпросните дрехи са маркови?
  Защото приятелката и си е изгубила времето и нервите възхищавайки и се и завиждайки?   
  Защото в крайна сметка е разбила илюзиите и мечтите и?Simple Smile
  Чудя се как аз бих реагирала ,ако бях в подобна ситуация и никак не мога да измисля.
  Междудругото сред дрехите втора употреба наистина има страшни находки. За някои хора е хоби,нещо като лов, да обикалят подобни магазини с цел откриването им:) Но много малко от тях се хвалят с това, защото имат гнусливи приятелки. Така ,че  принудени от обстоятелствата казват ,че въпросната маркова дреха, която са облекли те или децата им е купена от нормален магазин.

Изгубих си мисълта обаче и все още не разбирам къде е проблема? И на едната госпожа ,а и на другата. Но се сетих за една  хубава поговорка,която гласи:
Всяка жаба да си знае гьола
Спазването и спомага за опазване на тишината и мирното съвместно съществуване. Simple Smile

# 147
  • Мнения: 2 149
Вижте какво, никой не казва, че трябва да се завижда за марковите дрехи на другите.
Аз например съм ловец , така да се каже. по идея на Хипатия. Обичам да откривам хубави дрехи, маркови, пък и на добри цени.  Маркови...въпросът не е в марката, ами в качеството, предлагано от някои марки.
Много хора са ми казвали, че това им харесва, онова им харесва, откъде е това, откъде онова, а като им кажа, че всичко по мен е 2 ръка следва Crazy. Въпросът е в ровенето и положителната нагласа.Попадала съм на ужасни магазини, но само си излизам от тях.
Да ги е гнус? А не ги е гнус да купуват от пазара, или от базарите, където са пипали да ме прощавате циганите, или разни смръдливци? Или от Илиянци? Съжалявам, но като видя на Илиянци цените и  #Crazy, та си мисля аз, що да не си отида в магазина на спирката /2 ръка/ и не си купя за 10-20 лв дънки Дизел, или за 7-10 лв блуза Бенетон или каквото и да е, по-качествено, и най-вече, неповторимо едва ли не! Peace
Та тъпото в случая е, че жената не е казала, че си е открила тези находки в такъв магазин просто. Тя като се срамува, че купува от такива магазини направо хаби стоката, така да се каже Joy

# 148
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Ако въпросът опира до срамуването, че се пазарува от магазини секънд хенд, то значи аз съм супер безсрамница  Mr. Green Превърнала съм пазаруването там в свое хоби  Grinning Имам чудесни маркови и качествени дрехи. Винаги казвам, че са от Бутика ( като на всички е ясно кой) , а познатите ми са възхитени от добрия улов  Grinning А детето ми е облечено също с маркови дрехи, пак от там- купувам й, откакто се е родила. Никога не бих излъгала, че блузата ми е за 50 кинта, ако съм я взела за 5  Stop

# 149
  • София
  • Мнения: 9 887
Ако въпросът опира до срамуването, че се пазарува от магазини секънд хенд, то значи аз съм супер безсрамница  Mr. Green Превърнала съм пазаруването там в свое хоби  Grinning Имам чудесни маркови и качествени дрехи.
Миналата седмица напазарувах абсолютно всичко за есента за двете си деца от такъв магазина за около 40лв-по две якета,по два-три панталона и по толкова блузки.Просто не се въздържам да се похваля Blush.

Общи условия

Активация на акаунт