Каква е драмата на брега в парк ''Росенец''?

  • 299 414
  • 17 950
  •   2
Отговори
# 3 225
  • Мнения: 1 114
Абе Лесс, признай си, че аз ти плащам и ще ме издигнеш за МП Simple Smile. (Плащам само във вино или бира). За коктейли ще трябва повече да се потрудиш.

# 3 226
  • Мнения: 3 566
Chass, госпожо или господине, за втори път някой си позволява да ме обвинява в платено тролене, каквото по всичко си личи, че правите вие!
Данните на НСИ, които ми показвате, далеч не включват цялата държавна администрация, написано е и на самия сайт като забележка.
В 500,000 -те, за които говоря включвам всички държавни служители не само от изпълнителната власт, а от всички останали все още държавни структури, ама ако щете в това число включете и лелките от пощите.
Много моля да си запазите обидния тон и обвиненията в лъжи за пред лелките в клуба на ГЕРБ, където се събирате да си пиете кафето!

Няма такова нещо. Това, което не включват данните, са армия и полиция, ясно си е написано. И тях ли ще съкращавате?

# 3 227
  • Мнения: 2 232
Chass, госпожо или господине, за втори път някой си позволява да ме обвинява в платено тролене, каквото по всичко си личи, че правите вие!
Данните на НСИ, които ми показвате, далеч не включват цялата държавна администрация, написано е и на самия сайт като забележка.
В 500,000 -те, за които говоря включвам всички държавни служители не само от изпълнителната власт, а от всички останали все още държавни структури, ама ако щете в това число включете и лелките от пощите.
Много моля да си запазите обидния тон и обвиненията в лъжи за пред лелките в клуба на ГЕРБ, където се събирате да си пиете кафето!

Няма такова нещо. Това, което не включват данните, са армия и полиция, ясно си е написано. И тях ли ще съкращавате?
Аз предлагам даже да ги увеличим и да си останете само Вие.

# 3 228
  • Мнения: 22 867
По нова тв имаше анонс: Борисов обявил, че няма да подава оставка. Предполагам в новините в 22 ч ще дадат подробности.

deaf, така и не ме насочи къде да прочета за недоволните селяни от въстаниците в Априлското въстание.

# 3 229
  • Мнения: 15 214
Скрит текст:

П.с. В момента администрацията е около 500 хиляди души, само за периода 2018-2019 е била увеличена с 20,000.
ХИ току що загуби половин милион избиратели Mr. Green
Супер, много ще се радвам, ако и ние, данъкоплатците "загубим" 500, 000 търтея, които цъкат белот на Windows 98 по цял ден.
И като отидеш да си свършиш някаква работа, те гледат кисело, щото си им нарушил рахата (по-точно, безсмисленото търтейско съществуване).
По разумно би било да накара тези хора да работят "в полза роду". С времето те сами ще се разредят.

# 3 230
  • Мнения: 12 301
Скрит текст:
Скрит текст:

П.с. В момента администрацията е около 500 хиляди души, само за периода 2018-2019 е била увеличена с 20,000.
ХИ току що загуби половин милион избиратели Mr. Green
Супер, много ще се радвам, ако и ние, данъкоплатците "загубим" 500, 000 търтея, които цъкат белот на Windows 98 по цял ден.
И като отидеш да си свършиш някаква работа, те гледат кисело, щото си им нарушил рахата (по-точно, безсмисленото търтейско съществуване).

Странно е да прокарваш под общия знаменател търтеи цялата държавна администрация, лекари, учители, полиция, армия и т.н. Не съм сигурна, че всички данъкоплатци държат да ги загубят.

# 3 231
  • Мнения: 2 232
Скрит текст:
Скрит текст:

П.с. В момента администрацията е около 500 хиляди души, само за периода 2018-2019 е била увеличена с 20,000.
ХИ току що загуби половин милион избиратели Mr. Green
Супер, много ще се радвам, ако и ние, данъкоплатците "загубим" 500, 000 търтея, които цъкат белот на Windows 98 по цял ден.
И като отидеш да си свършиш някаква работа, те гледат кисело, щото си им нарушил рахата (по-точно, безсмисленото търтейско съществуване).

Странно е да прокарваш под общия знаменател търтеи цялата държавна администрация, лекари, учители, полиция, армия и т.н. Не съм сигурна, че всички данъкоплатци държат да ги загубят.
Кажете за армията, вярно ли е че дават по 3- 4 наряда на месец?

# 3 232
  • Мнения: 1 481
Vapor, хубаво, държавната администрация не включва пощенските служители, ок.
Да скачаш срещу човек, да го нападаш и да го обвиняваш в лъжи, преди да си уточнил за какво точно спорите, е показател за възпитанието ти и за това как в името на една партия си готов да преминеш с валяк върху всичко, образно казано.
Между другото, Chass, радвам се, че поне не оспорихте първата част от коментара ми за администрацията - за това, че са търтеи.
П.с. Не генерализирам, сигурно има и свестни хора, просто аз не съм попадала на такива.

# 3 233
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615

А защо, по-точно да се намалява държавната администрация, която и в момента не е голяма? Искате контрол върху изпълнителите на държавни и общински поръчки. Как този контрол ще се извършва при свита администрация? Държавната администрация е тази, която контролира тяхното изпълнение. И като я свиете още повече и вече дори и асфалта няма да ви слагат за камуфлаж, направо по трошляк ще ходите...А, да не забравяме и мантрата как и парите ще вземете на държавната администрация. Кръгли глупости са това, точно като мажоритарните избори на Трифонов, та да може Божков да си накупи депутати. Мислете малко де.

Защото в държавната администрация "произвеждате" само неконкурентни и никому непотребни услуги, със съмнително качество. Нали знаеш, че при капитализма неефективните производства се закриват.

...на фона на армията от чиновници условията за бизнес в България стават все по-лоши. Според последния годишен доклад на Световната банка Doing Business България най-сериозно влошава резултата си в показателя "стартиране на бизнес". По него страната ни изпада до 113-о място (от 190 страни) в общата класация. Причината е, че и процедурите, и времето, което те отнемат, не са се променили въпреки многократните призиви на бизнеса.

...до неотдавна по данни на БСК администрацията събираше от гражданите над 5000 вида документи или удостоверения, за да предоставя услугите си, при положение че огромната част от тях биха могли да се издирят служебно. България все още е далече от успехите на Естония, която за кратко време и с минимални разходи изгради работещо електронно управление и се "раздели" с хартията.

# 3 234
  • Мнения: 12 301
Vapor, хубаво, държавната администрация не включва пощенските служители, ок.

И не е 500 000 души. И със сигурност от тези 140 000 /без армията и полицията/ не всички са търтеи.

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 21:31 от Vapor

# 3 235
  • Мнения: 1 481
И 200,000 са много. Особено, ако не вършат никаква работа и нямат компетенции. Но те не са виновни.

# 3 236
  • Мнения: 2 232
Vapor, хубаво, държавната администрация не включва пощенските служители, ок.

И не е 500 000 души.
Някай може ли да ги изкара перо по перо
После да видим работещите в частния сектор, колко са пенсионерите и децата. Да видим как излиза сметката.

# 3 237
  • Мнения: 13 281
Дами, моля ви за разяснение. Снощи в новините на Канал 1 министър Каракачанов говореше за това, че някой щял да прокара гей-бракове и да създаде  джендърска държава,  ако "спечели ". Уж следя събитията, а тази нишка ми е убягнала. Може ли за разяснение, ако имате представа какво означава това.

Хаджигенов от отровното трио, е прислужник в Българския Хелзинкски Комитет. БХК защитава всички джипсита, гейове и джендъри, като също така настоява за ратифицирането на Истанбулската конвенция.

Поправи ме, ако греша, но външната ни министърка Захариева подписа истанбулската конвенция имаше скандал, че е направено скрито, покрито и се търсеха варианти да си оттегли подписа, та може да се поспори кой защитава въпросната конвенция правителството или някои от протестиращите.

# 3 238
  • София
  • Мнения: 16 197
Ако протестърите бяха издигнали защитата на ЛГБТИ като тема, щях да ги подкрепя, те обаче тази тема изобщо не я повдигат ...

# 3 239
  • Мнения: 9 018
По нова тв имаше анонс: Борисов обявил, че няма да подава оставка. Предполагам в новините в 22 ч ще дадат подробности.

deaf, така и не ме насочи къде да прочета за недоволните селяни от въстаниците в Априлското въстание.
Тогава защо в протокола от Общото събрание на депутатите в Оборище е фиксирана точка,която нарежда българските села,които откажат да се включат в Априлското въстание,да бъдат изгорени?!

Общи условия

Активация на акаунт