Каква е драмата на брега в парк ''Росенец''?

  • 299 404
  • 17 950
  •   2
Отговори
# 17 940
  • София
  • Мнения: 2 016
основната част от познатите ми активно участващи в протестите смятат неспазването на карантинните мерки като част от протеста срещу правителството.

# 17 941
  • Мнения: 21 450
И аз това питам, последно?
Няма да мине сега да се преструва на загрижени за пандемия и здравна система от хора, които цяло лято играха за масово заразяване и гориха маски.

# 17 942
  • Мнения: 2 232
И аз това питам, последно?
Няма да мине сега да се преструва на загрижени за пандемия и здравна система от хора, които цяло лято играха за масово заразяване и гориха маски.

Е, началникът каза, че е оставил нарочно протестите, за да се изпозаразят протестиращите.
Както и ни насърчаваше да спасяваме туризма, бюджета, мазнинките, както искаш, така го разбирай.

# 17 943
  • София
  • Мнения: 24 839
absurT,

Недей да намесваш хора, които не са от управлението.


п.п Според галъп интернешенъл всеки втори у нас смята, че властта не се справя с коронавируса, а 76 на сто се боят, че ще останат без медицинска помощ

Точно това няма как да стане, защото не съм от мишките, които не поемат отговорност за собствените си действия, а все търсят някой, който да им е виновен.

Ако наистина всеки втори смята, че властта не се справя с короната, то значи че всеки втори си търси друг виновен за нещата, които прави.
Правителството не спря да търси най- верния път за справяне така, че да създава най- малко неудобство за хората и да запази работните места.
Срещу това, то не бяха протестъри, блокиращи кръстовища, то не бяха завирания муцуна в муцуна по молове, дискотеки и където се сетиш.

А, сега се боят, че ще останат без медицинска помощ.
Защо не се бояха, когато ден след ден им се обясняваше, че ако не спазват правилата, ще дойде ден, в който болниците няма да могат да приемат повече болни?

# 17 944
  • Мнения: 2 232
След като правителството ти казва "спасявай сезона", това какво трябва да означава. Че има вирус или няма? Защо объркват хората? И защо да не си пъхат носа в МОЛ-а, значи в хотела може, на МОЛ-а не може?

# 17 945
  • Мнения: 3 566
https://www.bg-mamma.com/?topic=1266461.new#new
Ето тема да си пишем на воля,. Дано модераторите да не я изтрият.

Мерси, ще се прехвърля там, ако разговорът потръгне. Тази мисля да я изоставя на модераторите, които би следвало да трият всичко, което не е свързано с Росенец, ама...

# 17 946
  • София
  • Мнения: 24 839
След като правителството ти казва "спасявай сезона", това какво трябва да означава. Че има вирус или няма? Защо объркват хората? И защо да не си пъхат носа в МОЛ-а, значи в хотела може, на МОЛ-а не може?

Може, всичко може, защото сме демократична държава, нищо че точно най- неспазващите крещят, че ББ е диктатор, а ние живеем в диктатура.

Само че, едно нещо не искат да схванат всички, които си завират главата в пясъка- отговорността за направеното е лична и цената, която плащаш също е първо лична.
Първо ти ще се разболееш, а после ще заразиш и децата си, и родителите си, и другите близки.

И колкото да обвиняваш правителството, защото било решило да ти спаси работата, че да си изхраниш децата, ти трябва да мислиш и да се информираш кое-как е.

Но пък, след като срещна такъв въпрос:
"значи в хотела може, на МОЛ-а не може?", спирам да се чудя на всякакви "нестандартни" реакции.

# 17 947
  • Мнения: 2 232
След като правителството ти казва "спасявай сезона", това какво трябва да означава. Че има вирус или няма? Защо объркват хората? И защо да не си пъхат носа в МОЛ-а, значи в хотела може, на МОЛ-а не може?

Може, всичко може, защото сме демократична държава, нищо че точно най- неспазващите крещят, че ББ е диктатор, а ние живеем в диктатура.

Само че, едно нещо не искат да схванат всички, които си завират главата в пясъка- отговорността за направеното е лична и цената, която плащаш също е първо лична.
Първо ти ще се разболееш, а после ще заразиш и децата си, и родителите си, и другите близки.

И колкото да обвиняваш правителството, защото било решило да ти спаси работата, че да си изхраниш децата, ти трябва да мислиш и да се информираш кое-как е.

Но пък, след като срещна такъв въпрос:
"значи в хотела може, на МОЛ-а не може?", спирам да се чудя на всякакви "нестандартни" реакции.
Правителството не ми е спасило работата, но прибра някой лев от лятото.
И докато не спре да дезориентира народа си, ще си бере плодовете, през март например.

# 17 948
  • София
  • Мнения: 24 839

Правителството не ми е спасило работата, но прибра някой лев от лятото.
И докато не спре да дезориентира народа си, ще си бере плодовете, през март например.
Всички сме свързани- ако е спасило работата на Пена, тя е пазарувала нещо при теб, и така е спасило и твоята работа.
Толкова е просто, че да се чуди човек, как може толкова много неориентиран народ да щъка насам-натам и да си търси виновен за какво ли не.

# 17 949
  • Мнения: 21 450
Ето я и еманацията на нахалството, Радев, който вместо да присъедини усилията си за запазването на здравето на хората, от март месец апострофира, неглижира, присмива се на всякакви мерки, хвърля се в тълпите и приема овации за свалена маска сега се сетил че трябвало сериозни мерки  да се вземат навреме.

Тия сигурно ни имат за някакви склерозирали, да не помним какво са приказвали до оня ден.

# 17 950
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Пуснахте си нова тема.
Две са недопустими.
Заключвам тук.

Общи условия

Активация на акаунт