На море в България 2020 г.! - 5

  • 35 759
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 41 030
Привет!
Да споделите дали плажа в Лозенец е ок? Преди време май се изливаха някакви отпадни води...

И аз търся нейде по южното и да е с гледка към морето Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 382
Здравейте! Препоръчахте ми хотел на плажа с включен ол инклузив и място за паркиране на юг от Бургас. Току що се прибираме от такъв прекрасен хотел в Каварна /Роял Гранд Спа/ и вече планираме следващото море в края на август.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря, чакаме с нетърпение почивката тогава☺

# 18
  • В.Търново
  • Мнения: 6 731
Здравейте! Препоръчахте ми хотел на плажа с включен ол инклузив и място за паркиране на юг от Бургас. Току що се прибираме от такъв прекрасен хотел в Каварна /Роял Гранд Спа/ и вече планираме следващото море в края на август.
Споделете отзивите си за там. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 790
Привет!
Да споделите дали плажа в Лозенец е ок? Преди време май се изливаха някакви отпадни води...

И аз търся нейде по южното и да е с гледка към морето Simple Smile
Ние бяхме в края на Юни. Морето беше много чисто, но бяхме в свободната зона. Чадъри и шезлонги бяха безплатни, но ми изглеждаха много мърляви и захабени. Бяхме в хотел Венти клуб. Много приятно място.

# 20
  • Мнения: 1 084
Здравейте някой има ли отзиви за Zevs residence - Несебър?

# 21
  • Мнения: 3 382
Здравейте! Препоръчахте ми хотел на плажа с включен ол инклузив и място за паркиране на юг от Бургас. Току що се прибираме от такъв прекрасен хотел в Каварна /Роял Гранд Спа/ и вече планираме следващото море в края на август.
Споделете отзивите си за там. Simple Smile
Чист, спокоен, с много вкусна разнообразна храна, с огромен безплатен паркинг, Интернет навсякъде, достатъчно персонал. Хотелът беше пълен наполовина основно от румънци, които ни направиха много добро впечетление. Плажът пред хотела е с басейн. Достъпът до морето е по стълбички и никой не слизаше, но пък градския плаж е на 100 м с огромна свободна зона и 7.50 за чадър и 2 шезлонга.

# 22
  • Мнения: 1 430
А този градски плаж плитък ли е,става ли за малки деца да се плацикат?

# 23
  • Мнения: 3 382
А този градски плаж плитък ли е,става ли за малки деца да се плацикат?
Да, плитък и топъл. Пълно беше с дечица.

# 24
  • Мнения: 2 531
Някой питаше за спокойно място на Слънчака. Миналата година в Рена откъм Несебър шумотевица не се чуваше, макар че беше и сравнително близо (около най-много километър по права линия) от Какао бийч.

# 25
  • Мнения: 9 501
Привет!
Да споделите дали плажа в Лозенец е ок? Преди време май се изливаха някакви отпадни води...

И аз търся нейде по южното и да е с гледка към морето Simple Smile

Идеален си е плажа Wink
http://lozenets-blacksea.com/e2/

# 26
  • Мнения: 702
Някой на Алгара тази година

# 27
  • В.Търново
  • Мнения: 6 731
Сина ми сега е в Слънчев бряг, каза, че било пълно с народ.

# 28
  • Мнения: 1 079
Уикендите се пълни, през седмицата е идеално.

# 29
  • Мнения: 2 719
Някой на Алгара тази година
И аз чакам тазгодишни отзиви, че от тези в букинг и гугъл навява на компромис с храна. Мисля, че и готвачът е сменен...

То аз не знам дали изобщо ще стане тази с нашето море...на връщане явно ще трябва да стоим в карантина, което не ми е опция.

Общи условия

Активация на акаунт