На море в България 2020 г.! - 5

  • 35 755
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 136
Накой да помогне с отзиви за Грифид Мареа- Златни пасъци ? Сега има 40% намаление от цената. Има ли нещо по добро на Златните (първа линия) ,като съотношение цена/качество?

# 31
  • Мнения: 1 079
Според мен - не.
Сега моооже да има компромиси, но те си държат на качеството.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Някой на Алгара тази година
И аз чакам тазгодишни отзиви, че от тези в букинг и гугъл навява на компромис с храна. Мисля, че и готвачът е сменен...

То аз не знам дали изобщо ще стане тази с нашето море...на връщане явно ще трябва да стоим в карантина, което не ми е опция.
Просто 2 теста с 200 лв отгоре ще е почивката ви...защо да стоите 14 дни иначе. А и на всеки 2 седм ще се преразглежда положението. Може да го отменят по-рано

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 782
Ако живеят в чужбина и имат карантина за връщане от БГ, няма да стане с тестове.

# 34
  • Мнения: 918
Изхранването на хотел Хотел Перла Плая, Приморско се случва в хотел Приморско дел сол.
Тази Перла, заедно с още няколко съседни хотели май работеха само с чешки туроператори. Или тази година е друго.

# 35
  • София
  • Мнения: 11 554
Благодарим за новата тема! Повече море на всички!

# 36
  • Мнения: 12 241
Ние имаме потвърдена резервация за средата на август за Китен, но ме изненадаха със служебен ангажимент и евентуална забрана за отпуски до края на годината, едва ли не. И сега съм в чуденка, семейство ми ще се справи ли без мен, децата поотраснаха, но и аз съм човек и аз имам нужда от глътка въздух и презареждане.

# 37
  • SF
  • Мнения: 21 564
Имате ли мнение за къмпинг Делфин? Знаете ли какви са цените тази година. Подходящо място ли е за малки компании, които не са любители на къмпингите, но поради обстановката, предпочитат да избягват големите хотели, ресторанти, общи части, асансьори, камериерки, които влизат, мият и подреждат...

# 38
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 894
Някой на Алгара тази година
И аз чакам тазгодишни отзиви, че от тези в букинг и гугъл навява на компромис с храна. Мисля, че и готвачът е сменен...

То аз не знам дали изобщо ще стане тази с нашето море...на връщане явно ще трябва да стоим в карантина, което не ми е опция.
Просто 2 теста с 200 лв отгоре ще е почивката ви...защо да стоите 14 дни иначе. А и на всеки 2 седм ще се преразглежда положението. Може да го отменят по-рано

Тестът не винаги отменя карантината. Приложим е ако може да бъде определен конкретния момент на контакт с вируса.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Имах предмид на връщане в другата държава. Аз поне така я разбрах. Иначе ако е в Бг карантината, чух , че не може с тестове, ами си я караш. Уви!!

# 40
  • Мнения: 19 582
Привет!
Да споделите дали плажа в Лозенец е ок? Преди време май се изливаха някакви отпадни води...

И аз търся нейде по южното и да е с гледка към морето Simple Smile
Ние бяхме в края на Юни. Морето беше много чисто, но бяхме в свободната зона. Чадъри и шезлонги бяха безплатни, но ми изглеждаха много мърляви и захабени. Бяхме в хотел Венти клуб. Много приятно място.
Може ли повече инфо за Венти клуб, че и аз го заглеждам. Плажът не е ли много далеч, басейнът става ли, паркингът как е уреден и не е ли много шумно там? Иначе на снимки ми хареса мястото, защото аз търся да наемам апартамент за почивката ни.

# 41
  • Мнения: 790
За Венти клуб : плажът на отиване е 5 минути, на връщане по баирчето малко повече. За нас не беше проблем, но ние само един ден ходихме там на плаж. Басейнът ми допадна, много тихо около него няма бар и шумотевица. Когато ходихме го ползвахме само ние, но хотелът беше почти празен. Бяхме на приземния етаж със страхотна веранда. Няколко вечери си взехме колела да караме ,не са ни искали пари за тях, но те бяха доста амортизирани. В стаите приятно , само абсорбаторите не бяха свързани и на практика все едно ги нямаше.За почистване на стаите не мога да кажа, ние си вземахме нужните консумативи от рецепцията, за да не влиза камериерка в стаята ни.
Паркинг пред хотела, имаше доволно място, но както казвам по наше време беше празно.

# 42
  • Мнения: 19 582
Много благодаря, то и аз май ще се ориентирам към непопулярно време за море, че не ми се участва в блъсканица навсякъде, но това, което разбрах за Венти клуб ми хареса.

# 43
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Поздрави от Златни пясъци от мен! Тук купонът тече с пълна сила. Съдейки по тълпите, с които се разминавахме снощи по крайбрежната улица - не е слаб сезонът. Една идея са по-малко хората и отворените  заведения от обичайното за курорта.

Това ми е изгледът от терасата.
Резервирах буквално в последния момент за Грифид Мареа. Имаше изгодни оферти и се реших за вариант ОИ. Доволни сме засега. Много се стараят с противоепидемичните мерки и чистотата.

# 44
  • Мнения: 229
Здравейте, някой може ли да сподели мнение за хотел Китен палас, мислим да резервираме там с малката ми дъщеря (на 2 год) и се чудим дали е хубаво там.
Благодаря предварително 🙂

Общи условия

Активация на акаунт