На море в България 2020 г.! - 5

  • 35 750
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Поздрави от Златни пясъци от мен! Тук купонът тече с пълна сила. Съдейки по тълпите, с които се разминавахме снощи по крайбрежната улица - не е слаб сезонът. Една идея са по-малко хората и отворените  заведения от обичайното за курорта.

Това ми е изгледът от терасата.
Резервирах буквално в последния момент за Грифид Мареа. Имаше изгодни оферти и се реших за вариант ОИ. Доволни сме засега. Много се стараят с противоепидемичните мерки и чистотата.
Супер, браво на Вас! 😀 Много се радвам да прочета положителен коментар за избора на хотел. 😀Нека доволните от почивките да са в пъти повече😀 Приятно лято на всички!

# 46
  • Мнения: 12 241
Здравейте, някой може ли да сподели мнение за хотел Китен палас, мислим да резервираме там с малката ми дъщеря (на 2 год) и се чудим дали е хубаво там.
Благодаря предварително 🙂
Гледам има ваучери за ОИ за там, с безплатно настаняване до 12 години на базата на 42 лв./ден в Групово.бг. Ако може някой да сподели впечатления, ще бъде добре.

# 47
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Поздрави от Златни пясъци от мен! Тук купонът тече с пълна сила. Съдейки по тълпите, с които се разминавахме снощи по крайбрежната улица - не е слаб сезонът. Една идея са по-малко хората и отворените  заведения от обичайното за курорта.

Това ми е изгледът от терасата.
Резервирах буквално в последния момент за Грифид Мареа. Имаше изгодни оферти и се реших за вариант ОИ. Доволни сме засега. Много се стараят с противоепидемичните мерки и чистотата.
Супер изглежда! Как е морето пред хотела за деца става ли?Плитко ли е?

# 48
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 616
Pure Love, за съжаление не е плитко. Ако няма вълни е добре, но при жълт и червен флаг е кофти. На плаж Ривиера е по-плитко дъното, но той е в другия край на Златните.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 489
Благодаря за новата тема. До нашата почивка остана седмица. Всеки ден стискам палци да тръгнем здрави и да се върнем здрави.

# 50
  • Мнения: 2 094
Здравейте! За Роял бей в.к.Елените дали някой има мнение? Благодаря.

За Роялите само лоши мнения има в темите и не мисля , че вече ги посещава някой от пишещите тук .

# 51
  • Мнения: 1 079
Ми... Не точно, роял касъл е ок.
Чисто е, сега пристигнахме.
За 3 дни сме, ще дам после отзиви.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Благодаря за новата тема. До нашата почивка остана седмица. Всеки ден стискам палци да тръгнем здрави и да се върнем здрави.
И ние сме така, стискам палци за същото + добра хигиена, хубаво време, както и се моля останалия народ също да е здрав. Ако няма много народ, хич няма да съм сърдита. 😀
Хубава почивка. 😀 Къде ще сте Вие?

# 53
  • Мнения: 92
Здравейте,
За Coral Beach Apartments в Слънчев бряг попаднах на оферта за ол инклузив - около 650 лв.  общо за шест нощувки (един възрастен и две деца). Не знам дали да не резервирам?
Има ли  някой, който да е ходил там и да даде отзиви?

# 54
  • В.Търново
  • Мнения: 6 728
Изхранването на хотел Хотел Перла Плая, Приморско се случва в хотел Приморско дел сол.
Тази Перла, заедно с още няколко съседни хотели май работеха само с чешки туроператори. Или тази година е друго.
Този хотел не знам дали има нещо общо с другите Перли, май не.Той е сравнително нов, на около 2-3 години, ако не се лъжа.

Zori_f, а за хотел Китен Палас не се чуват много добри отзиви. Смесена работа.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Поздрави от Златни пясъци от мен! Тук купонът тече с пълна сила. Съдейки по тълпите, с които се разминавахме снощи по крайбрежната улица - не е слаб сезонът. Една идея са по-малко хората и отворените  заведения от обичайното за курорта.

Това ми е изгледът от терасата.
Резервирах буквално в последния момент за Грифид Мареа. Имаше изгодни оферти и се реших за вариант ОИ. Доволни сме засега. Много се стараят с противоепидемичните мерки и чистотата.
то хубаво, ама от цените се уплаших Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 813
Поздрави от Златни пясъци от мен! Тук купонът тече с пълна сила. Съдейки по тълпите, с които се разминавахме снощи по крайбрежната улица - не е слаб сезонът. Една идея са по-малко хората и отворените  заведения от обичайното за курорта.

Това ми е изгледът от терасата.
Резервирах буквално в последния момент за Грифид Мареа. Имаше изгодни оферти и се реших за вариант ОИ. Доволни сме засега. Много се стараят с противоепидемичните мерки и чистотата.
то хубаво, ама от цените се уплаших Simple Smile
И аз. Тъкмо щях да питам дали правилно виждам, че цената на 2 нощувки, САМО със закуска, за двама с дете, е  815 !лв, и то стая не към морето, и то третото легло не е легло, а диван. Ако това е цената, то цъкнах да видя нощувки на Малдивите и първото, най-евтино, което видях е 485 лв, на ден, на човек, но ол инклузив + самолетен билет в двете посоки..Всеки си знае, де- не че ще ида и на Малдивите и не, че и на половина тази цена в Златните ме устройва Grinning

Последна редакция: нд, 12 юли 2020, 20:07 от Nil desperandum!

# 57
  • Мнения: 6 368
Нама такова нещо. Цената за Грифид Мареа във Визит е супер. 142 лева на ден на човек в двойна стая море на база 24-часов УОИ. Това е за активен сезон с 40% отстъпка в момента.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-grifid-marea-zlatni-piasaci-23933/

# 58
  • У дома !
  • Мнения: 700


Привет от Сънрайз Ол Суитс Ризорт в Обзор!
Тук почти всичко ни харесва!
Много чисто навсякъде, всички басейни работят, вкусна и разнообразна храна!
Имаме забележки към бананите, които ги режат на парчета и изглеждат ужасно ( нито един път не си взехме), сапун в банята за ръце само едно малко при настаняване, което свърши мигновенно и повече не ни сложиха друго, спалнята е с два матрака, между които непрекъснато пропадаме и най-вече не ни допадна стаята, в която ни настаниха....В нея има голяма бетонна колона, в която мъжа ми и синът ми се удрят като стават през нощта да ходят до wc. Просто в много гадна стая ни настаниха.
И да има доста роми от персонала, но си вършат работата добре и дори ни направиха добро впечатление.

Последна редакция: нд, 12 юли 2020, 20:54 от TiFoNi

# 59
  • Мнения: 1 813
Нама такова нещо. Цената за Грифид Мареа във Визит е супер. 142 лева на ден на човек в двойна стая море на база 24-часов УОИ. Това е за активен сезон с 40% отстъпка в момента.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-grifid-marea-zlatni-piasaci-23933/
Това е друго. Аз гледах в букинг.

Общи условия

Активация на акаунт