На море в България 2020 г.! - 5

  • 35 702
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 069
Здравейте. Колебаем се между Топола скайс и Сол Несебър маре за 5 нощувки през Август. Ще се радвам, ако има отзиви от тази година и препоръки кой от двата хотела. За Топола прочетох няколко. Аз държа на плажа, но няма да ме огрее за съжаление, че децата мрънкат за басейни и пързалки.

Тополата, организацията в аквапарка в Сол е безумна, 1 час работи едната пързалка, после другата и те така.
А и храната тази година е една идея по-зле. За тополата отзивите са само добри.

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
......
Благодаря много за мнението. Очаквах го с нетърпение...въпреки,че не е бляскаво, а оправдава очакванията ми....и много ме е яд. Нали на 50% трябва да има запълване на хотела? Пак хубава работа, ама българска. Писна ми вече от простотията ни.
Tова не е ли предположение само за 50%? Аз не мога да кажа със сигурност, но съдейки по хавлиите по терасите, поне 70% е запълнен.
[/quote]
Чакам още да ми пишеш:))) Не съм убедена за тези 50%, просто се коментираше предния месец мисля.

# 677
  • Мнения: 1 621
Здравейте. Колебаем се между Топола скайс и Сол Несебър маре за 5 нощувки през Август. Ще се радвам, ако има отзиви от тази година и препоръки кой от двата хотела. За Топола прочетох няколко. Аз държа на плажа, но няма да ме огрее за съжаление, че децата мрънкат за басейни и пързалки.
Върнахме се вчера от Топола.Ако отивате заради пързалки и храна, това е Вашето място...Изкарахме страхотно !! Плажа обаче последните дни беше кофти, водорасли и медузи....

# 678
  • София
  • Мнения: 1 243
На Слънчев бряг в северната част няма водорасли засега. За шест дена не съм видяла някъде да има. Единствено след обед вълните носят малко отделни листенца но струпване няма.

Дали имате поглед върху по-голяма част от плажа на Сл.Бряг, в коя си част е най-рехаво посетен? Предполагам в южната част е навалицата.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 324
На плаж Златна рибка има ли свободна зона, достатъчна ли е? Да спим някъде наблизо и там да плажуваме? Достъп с кола, плаща ли се, места намират ли се?

Срещу входа на къмпинга има платен паркинг 5 лв. През седмицата има целодневно места, през уикенда на обяд вече е пълен паркинга. Може и да се паркира в самия къмпинг  за 10 лв. Свободната зона е достатъчна, но уикенда хората са доста нагъчкани. Ходихме там на плаж от 10 до 15 юли и само веднъж беше жълт флаг, през останалото време зелен. Последният ден имаше щипалки.
А има ли възможност за безплатно паркиране?

# 680
  • Мнения: 3 505
Зони, които да са свободни от щипалки известни ли са ви?

# 681
  • Мнения: 701
Има ли някой информация за плажа на Кабакум - има ли много хора, чисти ли се плажа, водата чиста ли е, има ли заведения с достъпн цени?

# 682
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
А мнение за плаж Хармани? Плитък ли е, има ли достатъчно свободна зона, има ли наблизо заведения за обедно хранене, място където вечер да се разхождаш с малко дете? Или трябва да се ходи до Созопол?

# 683
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
А мнение за плаж Хармани? Плитък ли е, има ли достатъчно свободна зона, има ли наблизо заведения за обедно хранене, място където вечер да се разхождаш с малко дете? Или трябва да се ходи до Созопол?

Зад Хармани е т.нар Весела улица, на която има доста заведения с обедно меню, може и в кутия да си вземете. Безплатната зона е зад платените чадъри, но е далече от морето и в двата края на плажа. Не е особено плитко.
Около плажа мисля че няма къде безплатно да се паркира. Въобще в района на Созопол и плажовете Зл.рибка, Каваци, Смокиня, Градина е почти невъзможно безплатното паркиране. Може по- навреме сутрин в нивата/ край пътя до самите платени паркинги. Навсякъде е между 5 и 10 лв таксата, което за паркинг в  нива ми е много. Най- евтино беше на местност Тополите- 4 лв, но е по-далече от Созопол. Намира се преди Градина от страната на Черноморец.

# 684
  • Мнения: 1 165
Здравейте. Колебаем се между Топола скайс и Сол Несебър маре за 5 нощувки през Август. Ще се радвам, ако има отзиви от тази година и препоръки кой от двата хотела. За Топола прочетох няколко. Аз държа на плажа, но няма да ме огрее за съжаление, че децата мрънкат за басейни и пързалки.
Върнахме се вчера от Топола.Ако отивате заради пързалки и храна, това е Вашето място...Изкарахме страхотно !! Плажа обаче последните дни беше кофти, водорасли и медузи....
А кой плаж използват Топола? Ние ходим на плажа на Трейшън клифс и е много хубав, мислех,че и другите плажчета там са хубави.

# 685
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
По-скоро идеята ми е да наема там апартамент, но не за всяко хранене да се разхождам до Созопол. Но, ако плажа не става за дете няма смисъл. А в района на Златна рибка има ли заведения за бързо хранене или там са само хотели?

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 13:49 от elliee

# 686
  • Мнения: 1 015
buty

Дали имате поглед върху по-голяма част от плажа на Сл.Бряг, в коя си част е най-рехаво посетен? Предполагам в южната част е навалицата.

За съжаление плажът навсякъде доста се позапълни. До преди два дена се пълнеше до трети, максимум четвърти ред. Сега вече всичко е пълно. На свободните зони е рехаво, но платените са пълни. Може би в най-северната част около Хелените да е малко по-свободно, но не съм проверила лично.

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 15:01 от Marsela 17

# 687
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
По-скоро идеята ми е да наема там апартамент, но не за всяко хранене да се разхождам до Созопол. Но, ако плажа не става за дете няма смисъл. А в района на Златна рибка има ли заведения за бързо хранене или там са само хотели?
Пишете в темата за Созопол, за да ви ориенрират по- добре. Гледах реклами на комплекс Света Марина, който е близо до Златна рибка. Там има различни по големина апартаменти. До Каваци също има хотели. Зависи какво търсите и какъв е бюджетът.

# 688
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Като писах вече, търся плитък плаж подходящ за дете, с прилична свободна зона. На юг. Това ми е водещото, не конкретно Созопол. Затова пиша тук. Като го намеря ще потърся там наблизо къде да се настаня.

# 689

Общи условия

Активация на акаунт