Лаковe за нокти - 141

  • 27 981
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 242
Хахах, Арабеск Grin  И да рекламирам неща, които не стават за нищо, но са ми изпратени от някой Grinning
Радвам се, че се вдъхновяваме взаимно тук Heart Eyes И споделяме едно прекрасно хоби, от което хем ръцете ни изглеждат чудесно, хем действа терапевтично Heart

# 706
  • Мнения: 1 538
Много харесвам комбинации с розово и сребърен глитър. Бюти блендърите стават ли за нанасяне на глитъри, или по-порести гъби да търся ?

# 707
  • Мнения: 27 587
Бюти блендър не бих хабила за нанасяне на брокат аз. Според мен ще е най-добре с обикновена гъбичка за грим, аз нанасях миналата седмица с домакинска гъба и ми се струва, че при такава за грим брокатчетата няма да влизат в пореста структура...
Арабеск, ама да кажеш бялото дали е истинско бяло, мръсно бяло или др., знаеш Stuck Out Tongue Winking Eye Много добре се е получило.

# 708
  • Мнения: 1 990
Аз пробвах с домакинска гъба от онези плоските квадратни за забърсване - отрязах си малко парченце. Няма пори и е удобно.

# 709
  • Мнения: 699
Моите пети лятото се напукваха, но поне за мен открих какво работи - всяка сутрин докато си пия кафето ги намазвам с масло от ший, след един час обирам излишното и готово.

Какво масло от ший ползваш?

# 710
  • Мнения: 5 478
Хахахах всъщност е мръсно розово Grinning Новият форумски хит - https://www.instagram.com/p/CDi-_-UD7-F/?igshid=1v733s8cl3lru На последната снимка личи най-добре как изглежда вдействителност.

А иначе аз броката го слагам с обикновена гъбичка за грим, от онези 4-5 броя в пакетче, едни триъгълни. Блендер няма да жертвам Grinning

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 16:25 от AraBesqUe

# 711
  • Мнения: 27 587
Бял ми се стори на първата снимка...ама не съвсем Wink Знам го аз, нали си правих колекция от ГР Сити калър- почти всички техни цветове които харесвам вече ги имам и се кротнах Laughing

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Лилавия леко ми се поизтри и понеже нямам време да трия и пак да лакирам, сложих отгоре една Джесика, която е ок само в шишето и върху друг лак, върху този не мога да хвана лилавия оттенък на снимка и си синее

# 713
  • Мнения: 1 538
Не се сдържах :
Скрит текст:
Скрит текст:

# 714
  • Мнения: 27 587
Пандора, и на мен ще ми се случи същото щом попадна на тези Флормар-и.... Sweat Smile
Десислава, как са като качество тези лакове Джесика? Питах преди, но никой нищо не каза... Thinking

# 715
  • Мнения: 1 538
Долче, аз се надявам да не ми се случи още няколко пъти до края на седмицата, чудих се около 10 мин. кой точно да избера ... Всичките са супер.

# 716
  • Мнения: 797
Едни ягодки да покажа 😋

China Glaze Pink-In-Poppy:

https://www.instagram.com/p/CDjC6uqDG4K/?igshid=mb800tnfxfg3

# 717
  • Мнения: 1 538
Надя, имаш много хубава плочка. Много готини ягоди !

# 718
  • София
  • Мнения: 1 179
Моите пети лятото се напукваха, но поне за мен открих какво работи - всяка сутрин докато си пия кафето ги намазвам с масло от ший, след един час обирам излишното и готово.

Какво масло от ший ползваш?
В последно време ползвам ето това

Поръчвам си го от Зоя.бг

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Долче, не знам какво да кажа, имам единствено този, който го взех заради цвета, а реално самостоятелно не става, не съм го и ползвала така. Да речем, че три дена със сигурност изкарва.

Общи условия

Активация на акаунт