Лаковe за нокти - 141

  • 27 979
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 129


https://www.instagram.com/p/CDky2-ZDjfE/?igshid=15qes81npxw6n
Зеленото е франкенполиш 💚💚💚
Синия лек е на Essence от
 дънковата серия 🌹🌹🌹

# 721
  • Мнения: 1 420
Пак червено и пак макове 😁 Червеното е на Перфект и за пръв път в живота ми при лакиране с червено правя почти идеален овал без нито една изцапана кожа!!! А, не  като да не съм се лакирала с червено 😁

# 722
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Георгиева, голяма красота!

Мамче, тези кактусчета са супер! Ваденки ли са?

# 723
  • Мнения: 3 640
Георгиева, очите ми останаха в маникюра ти! Чудесен ! ⚘😍

# 724
  • Мнения: 1 295
Георгиева, чудесно!
И аз в червено, горе-долу 🙂

# 725
  • Мнения: 27 586
Момичета, браво! Heart Eyes
Аз съм с един от 8-те красиви пясъчни лакове изпратени ми от Пепе- Перфект S76! Blue Heart Отдавна търсех синьо-сив лак, а този е и ефектен- брокатчета, блясъци, пясъчен...

Скрит текст:
 
Ето на тази снимка без светкавица може би изглежда най-близо до реалността- но все пак не мога да хвана пясъчният ефект напълно на снимки Wink :

Снощи не ми се чистеше около ноктите- всъщност, синеещото са остатъци от предишния син лак, примесени с лакочистител Wink

# 726
  • Мнения: 1 129
Lady...печат е ,оцветила съм го 💙

# 727
  • Мнения: 1 382
Уау на всички! Heart Eyes
Долчееее, колко са ти хубави ноктите, форма, дължина, пу пу!

# 728
  • Мнения: 27 586
Благодаря, Бенчита Hug
Скрит текст:
Вчера ме стресира една снимка на мой маникюр отпреди година Scream Не стига, че тогава не съм изпилявала ноктите отстрани, ами и не съм знаела как да снимам маникюр...и на снимките е излизал ужасно, по-зле и от действителността Trollface 

# 729
  • Мнения: 1 382
Ооо и аз съм така, скоро гледах какви неща съм публикувала в групата за първи път. Веднага Леми и Арабеск ми направиха забележка за кожичките /помня го като вчера, а беше преди 2 години 😁/. Израстваме 😎 Обичам я тази групичка 🤗

# 730
  • Мнения: 27 586
Аз по отношение на кожичките поне никога не съм имала особени грижи. Но съм компенсирала предостатъчно с потресаваща форма на ноктите ха ха Laughing
Скрит текст:
А на мен даже не помня да са ми правили забележка относно това тук...търпеливи са били момичетата  Joy Вчера като си видях ноктите отпреди година си помислих, че сигурно са най-грозните нокти публикувани някога тук, не ги помнех така грозни  Flushed Ако не бяха прекрасните заострени нокти на Мамето и Кристал, нямаше да се престраша да пиля отстрани Flowers Rose

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 19:34 от dolce miele

# 731
  • Мнения: 1 538
Аз нещо нямах муза снощи, но просто много исках да се напляскам с нещо плюс глитъра. Следващият път обмислям един млечно розов мат, безименен с база и глитър и кутре с розовия и глитър. Ще се получи в пъти по-добре от това :
Скрит текст:
Скрит текст:

# 732
  • Мнения: 20 174
Веднага Леми и Арабеск ми направиха забележка за кожичките /помня го като вчера, а беше преди 2 години 😁/.
Bowtie Не помня. Рядко си позволявам, но е винаги добронамерено 😚 Понякога се пускат маникюри, на които само една четка отстрани им трябва, за да са страхотни. 💞

# 733
  • Мнения: 27 586
Ето го моят маникюр и на дневна светлина, без светкавица, без да пече от прозореца.

# 734
  • Мнения: 15 329
Страхотен!!! Heart

Общи условия

Активация на акаунт