Обсъждане на имотни обяви-16

  • 32 394
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 100
Като цяло забелязвате ли намаляване обема на новите оферти и отдръпване на продавачите или все още нещата са ОК?

# 31
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
Този започна от 106к преди 2-3 седмици: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15936835904972 … k=5oac3g&f1=1

# 32
  • Мнения: 222
Пълен абсурд. Кой нормален човек би се заврял в такава дупка само и само да е в центъра.

# 33
  • Мнения: 2 659
И 81 са му много, но ако си Карлсон...

# 34
  • София
  • Мнения: 11 408
И как се отваря гардеробът в "спалнята"?

# 35
  • Мнения: 40 280
Уха, супер, давай тогава - юруш на маслините...
Винаги съм казвала, че ако нещо ще пада, това са разни странни, надценени и некачествени имоти. Няма да има поголовен пропорционален спад на всичко с еднакъв процент.

# 36
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
А, не, благодаря - оставям удоволствието на някой друг.
Следя обявите в района и се дивя на оптимизма на някои продавачи...

# 37
  • Мнения: 3 397
43 кв, нисък таван, 1955 г, спалня по-малка от гараж, кухня на терса - тези добре ли са?

# 38
  • Мнения: 1 355
Плюс последен етаж

# 39
  • Мнения: 677
...спалня по-малка от гараж...
Спалните по принцип са по-малки от гаражите.

# 40
  • Мнения: 3 397
По принцип. Нашата е за поне 2 коли и половина и е в нова кооперация. В тази не знам как може да отвориш гардероба. Предвид, че е старо строителство, сигурно е преустроено. Плюс другите минуси, не знам как искат такава цена.

# 41
  • Мнения: 677
По принцип. Нашата е за поне 2 коли и половина и е в нова кооперация. В тази не знам как може да отвориш гардероба. Предвид, че е старо строителство, сигурно е преустроено. Плюс другите минуси, не знам как искат такава цена.
Рядкост е спалня от 30+ кв м

# 42
  • Мнения: 13 171
Ценно е, затова му искат стотачка. Има цял един прозорец.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 668
По принцип. Нашата е за поне 2 коли и половина и е в нова кооперация. В тази не знам как може да отвориш гардероба. Предвид, че е старо строителство, сигурно е преустроено. Плюс другите минуси, не знам как искат такава цена.
Рядкост е спалня от 30+ кв м
В спалня 30кв м ще се съберат 60 гардероба.
Но пък който има такива спални си държи други стаи за гардероби и няма гардероб в спалнята.

# 44
  • Мнения: 677
По принцип. Нашата е за поне 2 коли и половина и е в нова кооперация. В тази не знам как може да отвориш гардероба. Предвид, че е старо строителство, сигурно е преустроено. Плюс другите минуси, не знам как искат такава цена.
Рядкост е спалня от 30+ кв м
В спалня 30кв м ще се съберат 60 гардероба.
Но пък който има такива спални си държи други стаи за гардероби и няма гардероб в спалнята.
Сигурно е така, аз не разбирам. Моите спални са по-малки от гаражите ми. Колежката със спялната колкото гараж за 2.5 коли да каже за как я е организирала.

Общи условия

Активация на акаунт