Трудно забременяване

  • 4 267
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 816
Ами по-скоро няколко дни след денят /дните , в които уж трябва да ми е овулацията. Или пък става по-късна имплантация ... Но при цикъл 28-30 дни , забременявах около 20-21 ден  - тогава  и тест лентите почваха да хващат овулация , а не около 15-ти ден.  И в отзи смисъл - да не си мислят , че 13-18 ден трябва да е овулацията примерно и после да спират да правят секс.
Единият път просто знам кога съм правила секс и от там си броя дните - мислих , че няма никакъв шанс , но се беше случило .
Или нещо бъркаш сметките, или ЛФ ти е под 12-13 дена, което е ясен знак за проблем. Имала ли си успешна бременност?
Да лекарите игнорираха , че има проблем. Имам три естест. бременности - една малоформация, една неясен аборт, една биохимична. След пет инвитро ( един аборт от инвитро също) вече си имам бебе.
И все пак първо пробвайте сами  - за жените по-горе, които пишат. Трябва сам човек да си провери хормони, щит. жлеза, витамини и тн , че и инвитрото не е бързо и лесно решение и понякога доразбърква хормоните.
Накрая забременях от инвитро в Турция с ПИД и прогестерон на инжекции.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 006
Да лекарите игнорираха , че има проблем. Имам три естест. бременности - една малоформация, една неясен аборт, една биохимична. След пет инвитро ( един аборт от инвитро също) вече си имам бебе.
И все пак първо пробвайте сами  - за жените по-горе, които пишат. Трябва сам човек да си провери хормони, щит. жлеза, витамини и тн , че и инвитрото не е бързо и лесно решение и понякога доразбърква хормоните.
Накрая забременях от инвитро в Турция с ПИД и прогестерон на инжекции.
А не е трябвало да го игнорират. Радвам се, че все пак си успяла да родиш.

# 32
  • Мнения: 18
Момичета, сега разбирам, че ТСХ не трябва да надишава 2, защо тогава са дали 4 като крайна стойност. Освен високото ТСХ, какво друго не ми е наред Sad Доста е отчайващо, защото вече година опити за бебе номер 2 без резултат….

Общи условия

Активация на акаунт