Ноемврийчета напети весело растат :)

  • 12 605
  • 275
  •   1
Отговори
# 210
  • Germany
  • Мнения: 7 984
Цитат на: Si Key
2 в 1, много работи бре, лелее Shocked Съчувствам ти и дано се оправите бързо, че то си е живо мъчение така.
Мери искам и ние така, ама моята мома е със собствено мнение - дългото спане го прави привечер, а през нощта си се буди. Е да, ама аз не мога да спя през това време, когато тя спи (например от 17ч. до 23ч.) и не знам дали има начин да се измести това спане да й е през нощта Thinking
А пък да ви кажа каква я свърших тази нощ. Явно съм станала абсолютен сомнамбул, щото вече не помня какво правя. Значи като я храних в 3.30ч. после я взех при мен да спинка, като тя ми беше от дясната страна. В 6.30ч. като се размрънка за следващото папане какво да видя - подпряна е зад гръбчето й с една пелена (обикновено й я слагам, за да не се преобърне, но това когато си е в нейното креватче). Питам мъжа ми той ли е сложил пелената, а той ме погледна учудено и каза, че не е. В следващия момен усещам, че не само е сложена пелена ами и Лори ми е от лявата страна Shocked  Shocked  Shocked  Е, те това вече хич не го помня - кога съм я преместила от другата ми страна, кога съм я подпряла ... ужас. Направо се уплаших от себе си Confused
При вас случват ли се подобни неща на непомнене?


Ох, и аз редовно забравям хранила ли съм го и въобще какво точно се е случило през нощта. Добре че нашия тати е отпуска тези дни та пое храненето в 3.00 и аз малко успявам да поспя. Иначе и нашия спеше дългия си сън между 6 и 12 в началото, но аз почнах тъпо и упорито да го будя в 9 да се къпем и ядем и сега спи от 10 до 3. Както каза нашия педиатър за бебето няма значение кога си прави дългия сън, но това е важно за родителите за да могат все пак да си починат малко. Освен това каза че ако сега не го научим после ще ни е ужасно трудно.

# 211
Si Key,защо не я будиш? Моят понякога заспива точно преди къпане и аз го будя.Къпем го,папкане и пак спане.Не го будя само през деня.Нека спи детето.Поне така аз правя.

# 212
А 2 в 1 си е направо майка героиня. Знам колко е притеснително и дано днес вече сте по-добре. Praynig

# 213
  • Мнения: 3 663
Цитат на: maria_maria
Цитат на: T o n i

Мимка, кремчето за лицето се казва Елоком, а това за телцето е Линола Фетт. Имат страшен ефект и двете!

Мерси,мила,още утре ще купя,за да видя какво ще стане.Дано ни помогнат.
На това ядене в 19 часа бебо изяде цели 180 гр. #Shocked  #Shocked Опитах се да му махна шишето,но да не ви казвам какъв рев настана.Изяде всичко до последната капка и заспа.

Мим, не е ли по-добре да питаш първо някой доктор ... може пък да не са ви същите пъпките и да не стане някоя беля... Ти си знаеш де Simple Smile
Иначе моята бебка и тя снощи изяде с 30л повече от обичайното количесто Simple Smile Нямше да и давам ама същата работа - рев рев .. Simple Smile И после спа (забележете!) 7 часа !!! Не знам какво беше това чудо и дали ще се повтори, но беше супер! Simple Smile Баба и май и прави някакви вълшебства ми се струва Simple Smile

# 214
  • Мнения: 390
Ох maria_maria, с всички тия болежки на детето се чувствам най-лошата майка . Дано се оправи скоро горкичкото. На всичко отгоре от вчера вечерта коликите и са просто в пика си. Няма ли да свърши всичко това  Sad

# 215
  • Мнения: 3 663
Цитат на: 2 в 1
Ох maria_maria, с всички тия болежки на детето се чувствам най-лошата майка . Дано се оправи скоро горкичкото. На всичко отгоре от вчера вечерта коликите и са просто в пика си. Няма ли да свърши всичко това  Sad

Ей !!! Веднага да ги забравиш всички тия глупости за лошата майка!!!!!!!!!!!!!! Тъкмо напротив! Чудесна мама си! От сто километра си личи колко много обичаш съкровището си! Всичко ще се оправи ще видиш! Simple Smile Сигурна съм Simple Smile Обичта е най-добрият лек, така че гушкайте се и бъди търпелива Simple Smile Скоро всичко ще свърши, убедена съм Simple Smile И мисли позитивно, защото бебетата всичко усещат Simple Smile Цунки от нас двечките с Танчето Simple Smile

# 216
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Si Key
При вас случват ли се подобни неща на непомнене?[/color]

Мдааа, оня ден така сънувах, че съм я нахранила Simple Smile Добре че тати беше вкъщи да ми каже, че не е истина, че щеше да си седи гладно гарджето Simple Smile

# 217
  • Мнения: 317
Цитат на: maria_maria
Цитат на: T o n i

Мимка, кремчето за лицето се казва Елоком, а това за телцето е Линола Фетт. Имат страшен ефект и двете!

Мерси,мила,още утре ще купя,за да видя какво ще стане.Дано ни помогнат.
На това ядене в 19 часа бебо изяде цели 180 гр. #Shocked  #Shocked Опитах се да му махна шишето,но да не ви казвам какъв рев настана.Изяде всичко до последната капка и заспа.



Здравей! Искам да попитам 180 гр, не е ли малко множко за едно ядене... Shocked , аз давам по 120 гр...има и моменти когато и моя син ако му дам повече от 120 гр.ще си изяде всичко, но на мен педито ми каза по 120 ..а  чак на 15 януари сме на консултация..и ще я питам за тези грамажи...

# 218
  • тук-там
  • Мнения: 5 770
Хайде да избутаме темичката напред  Grinning . Я кажете, купихте ли на сладурите активна гимнастика и каква? Аз мисля да купувам, но се чудя каква марка.

# 219
Цитат на: 2 в 1
Ох maria_maria, с всички тия болежки на детето се чувствам най-лошата майка . Дано се оправи скоро горкичкото. На всичко отгоре от вчера вечерта коликите и са просто в пика си. Няма ли да свърши всичко това  Sad

Да знаеш тепърва ще се случват такива неща.Аз си спомням когато дъщеря ми беше бебе и се беше разболяла.Давах и антибиотик и се чувствах отвратително.Сякаш аз съм я разболяла.Недей така.Децата е нормално да боледуват понякога.
А относно активната гимнастика и аз четох при октомврийските бебчета - но трябва да видя. 100 лева са доста за такова нещо. ooooh!  ooooh!

# 220
  • София
  • Мнения: 3 885
Цитат на: mtz
Хайде да избутаме темичката напред  Grinning . Я кажете, купихте ли на сладурите активна гимнастика и каква? Аз мисля да купувам, но се чудя каква марка.


какво е активна гимнастика?

# 221
  • тук-там
  • Мнения: 5 770
Цитат на: Aurora
Цитат на: mtz
Хайде да избутаме темичката напред  Grinning . Я кажете, купихте ли на сладурите активна гимнастика и каква? Аз мисля да купувам, но се чудя каква марка.


какво е активна гимнастика?


Ето това: http://community.webshots.com/photo/232566925/234625823oNbykP (това са на биби сладурките)

# 222
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: maria_maria
Si Key,защо не я будиш? Моят понякога заспива точно преди къпане и аз го будя.Къпем го,папкане и пак спане.Не го будя само през деня.Нека спи детето.Поне така аз правя.


Ами тази вечер ще пробвам тази тактика, пък да видим. Преди време пробвах ама не се получи, но този път ще съм по-настоятелна и дано да стане Wink

# 223
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: mtz
Хайде да избутаме темичката напред  Grinning . Я кажете, купихте ли на сладурите активна гимнастика и каква? Аз мисля да купувам, но се чудя каква марка.


Абе и аз отначало си мислех да й купувам активна гимнастика - харесала съм пеперудата на Чиполино, но в последствие май се отказвам. Аз мога да си й направя активна гимнастика и без да купувам. Като си я сложа да лежи в шезлонга и на дръжката като й завържа някои играчки, се получава същото. Сега й закачвам една въртяща се музикална играчка и започва да се заглежда по нея Wink  Grinning

# 224
  • Мнения: 4 242
Цитат на: 2 в 1
Ох maria_maria, с всички тия болежки на детето се чувствам най-лошата майка . Дано се оправи скоро горкичкото. На всичко отгоре от вчера вечерта коликите и са просто в пика си. Няма ли да свърши всичко това  Sad

Споко миличка има лъч надежда Stop , нашите от седмица ги няма Party , край на ревовете, край на капките по график. Ива се смее много по често и спи голяма част от денонощието. Дано  завинаги сме казали сбогом на гадните колики! Peace

Общи условия

Активация на акаунт