Откраднат живот 🎬 тема 100

  • 26 912
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 903
Аз в някоя от предишните теми бях написала като идея Огнянова да е едновременно с Марио и Гринчи, едновременно да върнат Банков и Табаков с бебе Диана  и да станат едно голямо щастливо семейство Grinning

Да взимат и Поли Грънчарова, че нали и тя много искаше бебето на Табаков, и да си живеят всички в един апартамент, че ще бъде по-лесно и весело. Grinning

А чудото сигурно ще се роди и то по време на корона истерията и Огнянова, като онази майка, която не искаше да ражда сега, защото не знаела как ще опазят бебето, ще изпада в нервни изблици. А после и като дойде и следродилната депресия и като ги подхване всичките мъже в болницата... Няма да остане никой ... неуважен Grinning Grinning

# 46
  • Мнения: 9 484
Не давам Кая на Пудела, хич не ги виждам заедно.
Тя, колкото и да е дървена и сопната, е отдадена и отстъпчива. А той заслужва някоя здраво да му стъпи на врата. 😃😃😃

Жекова 😂

Да! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 47
  • Мнения: 9 619
Не давам Кая на Пудела, хич не ги виждам заедно.
Тя, колкото и да е дървена и сопната, е отдадена и отстъпчива. А той заслужва някоя здраво да му стъпи на врата. 😃😃😃
Ааа, аз не давам Гринчи на Кая, много ми е постна Joy
Такова гаднярче е, защо е нужно да го променяме? Така да ти се иска всеки път да му плеснеш два-три шамара e друго Joy


Утре нали започват снимки, ще имат гости на сета в сутрешния блок.

# 48
  • Мнения: 5 846
Леле, как искам да видя един определен човек утрееее на снимкитее🙏😇

# 49
  • Мнения: 9 484
Сега дават репортаж - Огнянова е пациент в болницата, облечена с нощница, Марио с костюм, целия с рани и драскотини по лицето и ръцете, но не издадоха от какво е, било е нещо, свързано с лекарската професия.
Продължават с короната, при Пенев предстои голям катаклизъм, при Фотев ще загатнат отново афинитета му към красивите жени.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 401
Фотев май пак ще е основен герой. Супер, аз съм много доволна.

# 51
  • Мнения: 9 619
Ето репортажа
За това с Фотев и жените - Норчето да не отече и тя? Grinning

Моски, подобряваш си пророческите умения, май нацели една част Grinning

# 52
  • Мнения: 12 403
Хахахах, явно пророческите ми възможности се развиват за сметка на паметта, не помня за какво говориш Grinning

Аз Фотев по-скоро си го представям да ухажва Юлия, ако изобщо се "върне" от Англия, разбира се. Но всъщност ще е интересно какво ще стане с Нора и Тасев, защото завършиха доста нерадостно. Изобщо, в новия сезон известно количество  женички се освобождават - Нора, Кая, да видим какви ще ги вършат Grinning

# 53
  • Мнения: X
Фотев ще си прави харем и всички вътре в харема 😎

# 54
  • Мнения: 5 846
Мисълта Фотев да се "лести" по някоя красива жена ме кара да повръщам.
Чудя се какъв ще е тоя катаклизъм с Пенев. Да не би да имат предвид героя на Вледо Пенев. Не ми се гледа Пената в Централна роля, крайно безинтересен ми е.
Иначе поне Диде ме успокои, че няма да са в центъра на вниманието целият сезон, за първите серии все ще ги изтърпя.
Искаше ми се тя да е пребила Марио😁😝🤣

# 55
  • Мнения: 12 403
Хаха, Хъмбъл, не залагай твърде много надежди на това, Диде е видяла сценария само на първите епизоди, затова говори за тях, като нищо ще са централна история цял сезон Joy

Аз за разлика от повечето хич не се въодушевявам от връщането на Фотев, но каквото, такова.

# 56
  • Мнения: 5 846
Хаха, Хъмбъл, не залагай твърде много надежди на това, Диде е видяла сценария само на първите епизоди, затова говори за тях, като нищо ще са централна история цял сезон Joy

Аз за разлика от повечето хич не се въодушевявам от връщането на Фотев, но каквото, такова.
И аз, толкова да ми е противен Бинев. Караконджул, на който се опитват да придадат секси имидж. Особено противен ми стана и след онова благодарствено ду**не на ББ в ефир.

# 57
  • Мнения: 5 846
Започна се😁

# 58
  • Мнения: 1 560


Хайде, първи снимки!
За Фотев съм на кантар аз, не съм сигурна дали го искам или не Grin
На мен Пенев ми е интересен, поне в предния сезон беше. Иска ми се да са заедно с Кети, но и там ще има драма, особено ако бившата му жена почне в болницата.

# 59
  • Мнения: 9 484
Със сигурност имаха предвид героя Пенев, не случайно вкараха и бившата и ще има драми там.
Владо Пенев няма какво да го катаклизират 😃, те с Кръстева са си по-скоро поддържащи и ролята им е да менторстват младите.

Общи условия

Активация на акаунт