"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 50

  • 34 909
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69
Flushed
Ами объркала съм. На 25.07.2020 очаквам да ми дойде

# 61
  • Мнения: 14
ами ако ме го разчете положителен няма да ме запише бременна в регистъра...
А какъв е зора личната ти да “разчита” тестове за бременност?

# 62
  • София
  • Мнения: 10 642
Е то е твърде рано да те записва като бременна

# 63
  • Мнения: 49
Здравейте отново! Все още не ми е дошло, а трябваше да ми дойде на 20ти, като 20.07. се пада 29ти ден от цикъла. Не знам какво да правя, объркана съм. Мислех дали не е нормално, защото бях настинала преди това около седмица преди датата, в която се очакваше да ми дойде и дори все още имам хрема и кашлица, просто до по-малка степен. Чудя се все още дали може да не идва от нещо друго.

# 64
  • София
  • Мнения: 11 482
Тези 10 теста в един ден ли са правени?

# 65
  • Мнения: 4 144
Flushed
Ами объркала съм. На 25.07.2020 очаквам да ми дойде
Тест със сутрешна урина Hands V успех

# 66
  • Мнения: 49
Здравейте отново! Все още не ми е дошло, а трябваше да ми дойде на 20ти, като 20.07. се пада 29ти ден от цикъла. Не знам какво да правя, объркана съм. Мислех дали не е нормално, защото бях настинала преди това около седмица преди датата, в която се очакваше да ми дойде и дори все още имам хрема и кашлица, просто до по-малка степен. Чудя се все още дали може да не идва от нещо друго.
Някой има ли някакви предположения?

# 67
  • Мнения: 6 604
Здравейте отново! Все още не ми е дошло, а трябваше да ми дойде на 20ти, като 20.07. се пада 29ти ден от цикъла. Не знам какво да правя, объркана съм. Мислех дали не е нормално, защото бях настинала преди това около седмица преди датата, в която се очакваше да ми дойде и дори все още имам хрема и кашлица, просто до по-малка степен. Чудя се все още дали може да не идва от нещо друго.

Някой има ли някакви предположения?

Аз имам предположение. Но, ще се въздържа. 😵🤐
Отивай на гинеколог. Само той може да ти каже какво става. 👌

# 68
  • Мнения: 155
Направи си теееест и мирясай!


Здравейте отново! Все още не ми е дошло, а трябваше да ми дойде на 20ти, като 20.07. се пада 29ти ден от цикъла. Не знам какво да правя, объркана съм. Мислех дали не е нормално, защото бях настинала преди това около седмица преди датата, в която се очакваше да ми дойде и дори все още имам хрема и кашлица, просто до по-малка степен. Чудя се все още дали може да не идва от нещо друго.
Някой има ли някакви предположения?

# 69
  • Мнения: 4 144
Прави тест или отивай на преглед. Тук няма какво повече да ти кажем.

[/b]
Направи си теееест и мирясай!


Здравейте отново! Все още не ми е дошло, а трябваше да ми дойде на 20ти, като 20.07. се пада 29ти ден от цикъла. Не знам какво да правя, объркана съм. Мислех дали не е нормално, защото бях настинала преди това около седмица преди датата, в която се очакваше да ми дойде и дори все още имам хрема и кашлица, просто до по-малка степен. Чудя се все още дали може да не идва от нещо друго.
Някой има ли някакви предположения?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Най-много да си първата, забременяла от бутане.

# 71
  • Мнения: 14
Тези 10 теста в един ден ли са правени?
не
първият е от петък (денят когато очаквах менструацията), а последния е от снощи (около18ч)

# 72
  • Мнения: 546
Здравейте, следя ви от много време. Обожавам да ви чета и да се информирам.
На 24 години съм, а моят съпруг е на 26. От няколко месеца може да се каже, че опитваме за бебе, като мисля че това е третият месец. Не съм напълно сигурна, тъй като винаго съм била с нередовен цикъл, последните 4 месеца приемах утрогестан за регулиране и за бучките в гърдите. Зная, че докато се приема утрогестан (ако се приема преди овулация, я подтиска), аз моята не я следях, дори не зная дали овулирам. Затова и не съм се напрягала, просто си правим секс и не ни е фикс идея. Може би изчаквам нещата да се нормализират. Този месец не приемах утрогестан вече. Да спомена че съм с Хашимото с хипофункция и СПКЯ. Преди 2 месеца се откри и тежък дефицит на вит. Д. Откакто приемам вигантол, се чувствам значително по-добре. Приемам също и метформин, тъй като преди време бях с лека ИР, но ендокринолога и гинеколога ми казаха да продължа да пия, тъй като подобрява качеството на яйцеклетките. Не съм с наднормено тегло, нормално е и винаги е било такова. Та да премина на съществената част (извинете за дългото обяснение). Около 1 година приемах ясмин, за да имам редовен цикъл. След спирането му цикълът ми беше редовен на 32-33 дни. Няколко месеца след това, нещата отново се объркаха и започна да става изключително дълъг. Идваше ми през 2-3 месеца. Затова гинеколога ми ме посъветва да започна други противозачатъчни, но аз отказах тъй като в последните месеци, когато съм приемала не се чувствах добре. Получавах изтръпвания на ръцете и краката. Имам склонност към разширени вени, също така тромбоцитите ми бяха завишени и затова ги спрях. По тази причина приемах утрогестан (вагинално) тъй като няма тези странични ефекти. Приемах утрогестан от 17ти ден на цикъла за 10 дни, а менструацията ми идваше на 29ти ден.
Този месец, не зная кога трябва да ми дойде, тъй като не приемам нищо. Последната ми менструация (предизвикана) беше на 16.06 до  20.06. Този месец правихме секс редовно, като на 21-я ден бях почти убедена че съм в овулация. Ориентирах се по ЦС, имах напрежение в гърдите, леко подуване и силно желание за секс. На следващия ден,след полов акт имах изключително силни болки, които не бяха типично менструални. Случва ми се за втори път в живота. Беше нещо като разкъсване, болката беше по скоро в матката, отиваше и настрани, не можех да помръдна, корема ми се стягаше. Може би нещо като контракция (въпреки че не зная точно какво е). Дори болката отиваше към ануса. Мисля че дори вдигнах лека температура и от болката заспах. (Съмненията ми са че може би е имало някаква киста). Вече е 37 ден от цикъла и аз не зная кога трябва да ми дойде. Не съм правила тест. Все си мисля че просто и сега няма да ми дойде и не съм и бременна. Не знам дори как да броя закъснение. Ако овулацията ми е била както предполагах на 21ви ден, което е било 06.07, днес вече трябва да имам ден/два закъснение. Моля за съвет. Извинявам се за дългия пост, ако има нещо неясно ще уточня.

# 73
  • Мнения: 39
Здравейте майчета може ли да спеделя и моите наблюдения и съмнения

Последен мц на 20 май оттогава нищо преди 10 - 15дни лека болка като мц и съвсем леко зацапване само на салфетката след пишкане (дори нямах зацапано на бельото)
След това никакви симптоми нищо. Не се притесних особено понеже съм с поликистоза и повечко тегло така че да ми се забави ц. за мен е нормално обаче....
Вечер почнаха често да ме мъчат киселини и повръщане а и умирам за спрайт и други киселки неща (като кисели краставички)
И така докато в крайна сметка почнах да повръщам и сутрин или следобяд, след ставане сутрин  температура 37 (меря я през последните 2 дни)
Моята АГ има съмнения за ранна бременност защото на снимката се вижда малко бяло... Нещо
Предписа ми дуфастон 2 Х 1 на ден
Чхг правих вчера резултат 0.200 а днес след обяда имах пак малко кръв след пишкане на бельото няма нищо...

Вие какво мислите?

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не си бременна с това ЧХГ, нито пък може да се види нещо ехографски. Отиди на друг гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт