Най-хубавото лято предстои, защото сърчице под моето тупти! Тема № 9

  • 27 413
  • 567
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 106
Честита да е Анна!!! И ти си се справила бързичко . Скорошно възстановяване !

# 31
  • Мнения: 2 024
Честита да и Анна! На теб бързо възстановяване Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 355
Честита рожба, да ви е жива и здрава и бързо въстановяване!

# 33
  • Мнения: 161
Честити бебчета на всички и леко раждане на тези, които очакват!

Аз съм 9 ден след секцио и ми спряха лохиите. Имате ли представа дали трябва да се притеснявам или да изчакам още ден-два и ако не тръгнат, тогава да ходя на лекар. Хич не ми се връща в болницата, ако ще и за преглед да е...

# 34
  • Мнения: 35 106
Аз съм десети ден и също спря течението. Не съм се притеснила.

# 35
  • Мнения: 235
МамаНаПринцеси благодаря за новата тема! Справила си се чудесно. Simple Smile

Честито на всички нови мамчета! Нека да са живи и здрави и много щастливи бебчетата ви. Heart

Вчера бях на преглед и тонове. Тоновете са добре и леки контракции имаше. Провериха ме и за разкритие, а аз си мислех, че ще ми се размине този така приятен преглед до раждането... Smiley Еми оказа се, че няма разкритие. Лекарката каза, че може да изпия еднократно една лъжица рициново масло, за да стимулирам контракциите, но на мен не ми се иска да го правя. До преди два дни си пиех магнерота за задържане, а пък сега да насърчавам процеса на раждане. Smiley Ще си чакакам кротко и когато реши да излиза тогава. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 278
Хоп в новата тема Simple Smile абе чудя се аз 2-3 дни викам защо никой не пише Joy а то нова тема има Simple Smile
Честито на всички мами за бебочетата! Да са ви живи и здрави, а вие бързо да се възстановите! Flowers Hibiscus
И аз чакам...обаче нещата стават все по тегави и болезнени... термина ми е 8.8, а секциото уж ще е след 25-ти...а то остана седмица и малко...чакам с нетърпение да свърши мъчението... че много болки и тежести Sad успех на всички Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 024
Лохиите може отново да тръгнат. И с първото, и сега на 3-4 ден вече ми беше оскъдно и само при забърсване имах тъмнокафяво. Да, ама днес си текна червена кръв, не много обилно. При някои като нас явно са на "приливи и отливи".

# 38
  • Мнения: 35 106
При мен са така

# 39
  • Мнения: 1 131
Мама наПринцеси, благодаря ти от сърце че се грижиш за нас и направи новата темичка! Прекрасна е, вече има толкова бебета Heart хайде и другите мами скоро Simple Smile

За лохиите- моите бяха по-оскъдни, спираха и на няколко пъти пак започват точно както описвате по-ясна кръв. Даже бях при АГ и се оказа че каналът е затворен и оттам се набират. Бихме окситоцин и се следя, сега се промени цветът.
Та, мисля че явно е нормално донякъде да спират и почват. Ако е много голямо количество и е ярка кръв, придружено с болка- задължително консултация. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 35 106
Към родилите- подадохте ли документи в социалните за еднократната помощ за раждане на дете? Какви документи се изискват?

# 41
  • Мнения: 132
Момичета, как изписват децата в тези жеги? С късо или дълго ръкавче / панталонче?

# 42
  • Мнения: 161
Момичета, как изписват децата в тези жеги? С късо или дълго ръкавче / панталонче?

Моето дете в болницата го държаха с дълъг ръкав и крачол, с тънко памучно одеало и отгоре - памучна пелена, от по-дебеличките. Бях приготвила и къс, и дълъг ръкав, взеха дългия за изписването.

А за лохиите - докторката изрично ми каза, че трябва да текат месец. Ама трябва го подчерта.

# 43
  • Мнения: 278
Момичета...усещали ли сте болки ниско долу....като тежест в интимната област. Днес ставайки от стола така ме заболя там. Сякаш бебето реши да пропадне надолу...така се почувствах. Наболява ме доста. Утре сутрин съм на преглед. Чудя се дали се е смъкнало на долу...Та някой...боляло ли го е така?

# 44
  • Мнения: 35 106
Моето го изписаха с боди с къс ръкав, ромпър, пелена, шапка
В болницата беше повит в пелени 5 дни

Общи условия

Активация на акаунт