Най-гадната зодия за мъж! - 3

  • 32 289
  • 761
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 15 960
Съфорумката със скорпиона, дето я блокирал, да спре да си търси белята. Такива ревнувания за глупости само ще ти стъжнят живота. Да си продава на друга номерата.

И другата с овена не мисля, че си заслужава. Щом си му признала чувства, и той нищо не прави, не се унижавай повече.

# 436
  • Мнения: X
Фантасмагории. Човекът е имал топки да каже в прав текст, че не изпитва нищо, не е жената за него. Те секс вече са правили, така че едва ли с още един път ще го спечели.

Моят съвет е да не търсиш под вола теле. Оттук нататък всяко унижение ще си е за твоя сметка. Остави го, ще срещнеш друг.

# 437
  • Мнения: 6 168
На мен пък ми хареса разказчето, съвсем точни характеристики.
Ех, ако даваха пари, Бутер, за всяко блокиране .. досега вила да имам на Хавай. Скорпитата и те са едни нежни души, ходиш по мини и не знаеш кога ще гръмнат от само себе си.
Някой питаше за Стрелец-Стрелец. Преди ехее, отдавна .. имах флирт такъв, ами пълен синхрон, можеше и думи да не ползваме. Обаче писва да си влюбен в себе си и да се гледаш клониран. В последствие си плюх в пазвата, защото човека се оказа вятър и мъгла, особено в семеен план, което ще рече флиртове, изневери, втора жена, второ дете за съвсем кратки периоди. После изгубих дирята, може и до 5 да е стигнал вече. Абе мъжът-момче, не расте на никъде.

# 438
  • Мнения: 1 200
silan, ти все едно говориш за семейството Овен- Риба,което аз познавам.
Отстрани ми изглеждат ужасно нещастни един с друг,но те така си карат вече над 20години брак.
Не им приемам отношенията за нормални и здравословни, но пък приемам, че то си е тяхна работа.
Грозни,груби обиди от Овена към рибата, и всякакви недопустими за мен, идиотски постъпки, и на двамата, но, тяхна си работа.
Те на мен също не ми се месят и не ме занимават с проблемите си.
Искано ми беше мнение в началото, аз съм си го казала, без заобиколки, и това е.
Как ли не се  мачкат и унижават един друг, ужас пълен, както и лош пример за децата си.
Аз дори смятам, че и двамата са на  мнение, че всъщност никакви проблеми нямат, особено след толкова години брак вече.

magia, не го гони и не му се обяснявай, рискуваш да те ползва, за когато другите му гаджета са заети. Примерно, Вторник и Неделя за два часа, понеже е великодушен...

# 439
  • София
  • Мнения: 6 372
На овните им харесвам прямотата, поне не те баламосва човека. И да се вреш вече си е на твоя отговорност, на него си му е чиста съвестта, нямаш поводи за сръдни.

Това с блокирането ми е много инфантилно, никога не съм имала нужда да блокирам някого, за да демонстрирам отношение.

# 440
  • Мнения: 3 350
Е щом те е блокирал без причина, забравяш го този на момента. Егати манипулатора! Аз на твое място, няма да се занимавам с него повече, дори да ми звънне пак. Просто дотук ще е с доверието. А без доверие нищо не става.
magia
Раче, к'во да ти кажа за Овена.....
Ти явно си доста търпелива, щом дотук стоически търпиш и го чакаш да кандиса. Прави са другите. Ако искаш дръж го за резерва, но си търси друг, който ще ти даде, това което искаш ти. Абе, изобщо като не получаваш това, което търсиш, щом не си удоволетворена, що не го разкараш ?

# 441
  • София
  • Мнения: 1 724
Всеки път си го казвам, ама на! Все розови облаци са ми в главата!

# 442
  • Мнения: 10 995
Магия, ще намериш друг. Не го гони тоя, явно не става...

# 443
  • Мнения: 18 331
Магия, сети се за думите "Водата не ни липсва, докато не пресъхне кладенеца." Затова някои мъже се сещат за хубавите качества на жената, когато тя си тръгне.

Докато си до него, няма да те оцени. Липсваш ли, ще го направи. Simple Smile

# 444
  • Мнения: 7 472
Магия, сети се за думите "Водата не ни липсва, докато не пресъхне кладенеца." Затова някои мъже се сещат за хубавите качества на жената, когато тя си тръгне.

Докато си до него, няма да те оцени. Липсваш ли, ще го направи. Simple Smile

Ето това важи винаги в моя живот. Как никой не оцени всеотдайността ми във времето, когато искам да я дам.Винаги се връщат разкаяни и молещи, но аз вече съм изстинала

# 445
  • София
  • Мнения: 38 619
Не знам дали някой е споменал Рак. Ужасно сантиментални и чувствителни, дотолкова, че чувствата им тотално им замъгляват трезвата преценка за живота. Склонни към алкохолизъм.

# 446
  • Мнения: 15 960
А, не, ти си първата...Joy В такава тема Раците не може да не са на някое от челните места.

# 447
  • София
  • Мнения: 38 619
Видях!😉 Аз се дразня, че първоначално изглеждат много печени, готини за компания, душички и после започват да се разкриват. И повечето имат някакви задни мисли и схеми.

# 448
  • Мнения: 4 424
На мен до сега първа позиция държеше студенокръвния Козел. Обаче май рязко беше избутан от Лъв.
Леле, ако мога ще изтребя всички мъже, родени от 1 до 20 август! Не ги понасям!
Сръдливи, обидчиви, засягат се от всичко, искат да е само на тяхното, и като не стане - номера, приказки, игнор, silent treatment и т.н.
Гадове!
И правят детски и женски номера. Сямо си чешат егото..и все е за тях - "красив ли съм? На мен ми е тъжно. Аз искам.."
Все те са важните

Weary

# 449
  • Мнения: 7 472
На мен до сега първа позиция държеше студенокръвния Козел. Обаче май рязко беше избутан от Лъв.
Леле, ако мога ще изтребя всички мъже, родени от 1 до 20 август! Не ги понасям!
Сръдливи, обидчиви, засягат се от всичко, искат да е само на тяхното, и като не стане - номера, приказки, игнор, silent treatment и т.н.
Гадове!
И правят детски и женски номера. Сямо си чешат егото..и все е за тях - "красив ли съм? На мен ми е тъжно. Аз искам.."
Все те са важните

Weary

Ако успееш да му погалиш егото и станеш най важната жена в живота му,ще те носи на ръце до безкрай. Да,съгласна съм ,че са доста трудни хора,но целта оправдава средствата в крайна сметка. Невероятни любовници и са верни, докато се чувстват комфортно и сигурно с жената, с която са. Дават всичко за човека до себе си.
Ти коя зодия си?

Общи условия

Активация на акаунт