За лаптопите

  • 14 072
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 567
Аз съм с hp. Доволна съм,ползвам го вече повече от година и нямам забележки.
Ако лаптопа има wireless, няма проблем да си приемаш интернет без кабел, стига около теб да има източник. Аз съм с Wireless LAN и с едно доп. устройство с антенки.
В момента пуша на терасата  и пиша  Grinning

И ние на нашият имаме такава джаджа и ходя с него на терасата. Хем на въздух, хем хвърлям по едно око на малката като си играе с дружките пред блока  Simple Smile

Иначе нашият е aser. За параметри не го знам. Съпругът ми си го избира, защото си го взима за работа, като ходим извън града.
Ако е някъде, където не може да ползва безжичен нет, ползва мобилният си телефон. Гледа да не е по много, че наистина не е евтино.

# 31
  • Мнения: 6 039
в къщи винаги сме имали само лаптоп, в момента 2, и с мъжа ми в легото............... с лаптопите, за това ги мразя, уж за малко ........

позлвам лаптоп от 99г и по стечение на обстоятелствата винаги Тoshiba
в БГ се продават с лицензиран  Windows, което е добре, ако смяташ да го разнасяс със себе си по чужбина

А кои са добри - колкото по-скъп толкова по-добър

# 32
  • Мнения: 7 430
С hp сме и сме много доволни Peace
Имаме си Wireless LAN и връзката ни става между двете компютърчета Wink

За Нет например във влак не знам как става  newsm78 а и МирОто го няма да ми обясни Confused

# 33
  • Мнения: 6 167
Имала съм
Фуджитсу Сименс, Тошиба Сателит Про,  и сега Ацер.

За мен Фуджитзу Сименс са най-добрите, Т
ошиба Сателит Про имах - много добра машина  Peace
Ацер - ПЪЛЕН , ама ПЪЛЕн боклук! ( само дано сега не ми се разсърди и да откаже) #2gunfire

Избрала съм си и следващия лаптоп, но събирам евра , за да го взема. Фуджитсу Сименс ще е.
12 инчов. Ех, мечти.

# 34
  • Мнения: 2 697
За мен Фуджитзу Сименс са най-добрите,

Подкрепям  Peace

# 35
  • Мнения: 27 524
За мен Фуджитзу Сименс са най-добрите,

Подкрепям  Peace

И аз  Peace Напоследък дръпнаха страхотно, вадят невероятни модели. Взехме супер мощен нормален техен комп - перфектен е просто. Наша позната си взе лаптоп от ТехноМаркет, пак Фуджитзу Сименс - много са добри. Pocket PC-тата и GPS-ите им също са  Peace

# 36
  • Мнения: 1 335
Аз използвам  Apple Macintosh. От началото го гледах като индианец пишеща машина, но като човек поработи разбира предимствата.Най -важното че не му се лепят много вируси.Доколкото знам са добри.Моят е вече на година и половина и не се оплаквам.

Буба, успех в избора.

# 37
  • Мнения: 3 932
Моят е ACER, нямам оплаквания, вярно ми служи машинката...

# 38
  • Мнения: 2 926
И аз имам Acer aspire  на Intel. Добре си работи. Ей така изглежда
 


Важно е при избора на лаптоп да се водиш от това за какво ти трябва. Ако ще работиш с програми ,кото са тежки така да го кажа, т.е изискват много памет- като тези за дизайн na компютърна  графика- Maya,3D Studio MAX , Fhotoshop е по-добре да имаш по-голям хард диск Ако го искаш ,за да надничаш във форума ,когато си на вилата , може да вземеш и някой по-олекотен:)
Моя има 120 ГБ и пак не ми стига Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 39 836
Аз съм от другите Simple Smile Щот хем го имаме, хем не. Дияна го заля с кола, и сега лаптопа отлежа, даже не знам къде, в килера вероятно. Затова компенсираме с няколкото ПЦта Simple Smile
На въпроса ми към Джони кои са най-добри, той рече "Най-скъпите" Simple Smile IBM, но те са доста скъпи. Зависи какво искаш.

# 40
  • Мнения: 2 407
Аз съм HP от 2 години и съм много доволна! Не заема място , места го където искам, свалям си филми, музика и тн.Сега се замислям за нов и или ще си купя пак HP ili Compaq!

# 41
  • Мнения: 2 257
За да не прегравят лаптопите ви, си търсете подложки като тази, не може да няма някакви подобни в БГ - . Има вентилатори в нея и охлажда отдолу, страхотно профилактично влияе на компютъра.
Моите са с безжичен интернет и имат връзка навсякъде, без да минава през телефон, но тук е различно от БГ. Имам два функциониращи, единия от които е умиращ лебед обаче.

# 42
  • Мнения: 2 550
Моят е compaq...честно казано нямах търпение да си взема и станционарен компютър за да си го ъпдейтвам по-често  Laughing
Много скъпи чарковете за лаптоп  Laughing

П.С. Колкото и да съм го мъкнала по хотели и простотии, не съм го ползвала...Даже не го включвам  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 5 622
За да не прегравят лаптопите ви, си търсете подложки като тази, не може да няма някакви подобни в БГ - . Има вентилатори в нея и охлажда отдолу, страхотно профилактично влияе на компютъра.
Моите са с безжичен интернет и имат връзка навсякъде, без да минава през телефон, но тук е различно от БГ. Имам два функциониращи, единия от които е умиращ лебед обаче.

Как и е точно името на тая подложка, на английски? Щото ако я няма тук, може да се поръча от Америка например  Wink

Аз засега както казах само разпитвам. Нямам възможност да си купувам ЛТ, не че не искам, обаче  Wink

# 44
  • Мнения: 2 109
Служебния вече 4 години НР-без проблем-носен достъ на път-доволна съм.
Домашен НР на няколко месеца-също доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт