Отговори
# 360
  • Мнения: 18 544
Айре Heart Eyes и аз така си мисля, май не е готова още Зейнеп да преминат към този етап Thinking Много му бяга по тъч линията Laughing
Силвето,  сладки са ми и на мен, независимо, че Керем ми изглежда малко хилав до Джемре, има химия между тях.
Гюле, гюле Адем ... Вели му подписа смъртната присъда с тази касетка Smirk


Селим Гюр го закъса яко ...




Серията свърши много тъпо, ама ... утре пак.

Лекинка! Hug

# 361
  • Мнения: 18 608
Привет!! Hug



и нова снимка от фотографа на АЯ


Фенче Kissing Heart, бързах да сложа пост, че твоя е последен Wink

КБТ обикалят с яхтата
много романтично
от Башак..
https://www.instagram.com/p/CDj8yFVJ2QD/
от гостенката им.......


Хубав петък!!

# 362
  • Мнения: 2 503
Здравейте! 🦋


Благодаря ви за всичко споделено, дружки! 🌺

Отново се връщам на клипа на Ана. Снощи отново го гледах, че леко скучаех. Ами великолепен е наистина. Още не мога да спра да се възхищавам на Къванч. Как се превъплати в ролята на Музафер?! Неузнаваем, сякаш не е той. Майсторска игра! Момичета, аз просто нямам думи - хамелеон, това е то!
Забравих да ви кажа, че като бяхме на гости на нашите, заговорихме за Сблъсък и дали го гледат. Та гледат го, разбира се. И всички бяха единодушни, че Къванч от край време си е номер едно. Само колко много сериали има и кой от кой по- хубав. Любимец им е и това си е. Името му е сякаш марка, за най- доброто, за това, което е неподвластно на времето, а именно талантът му, усърдието му! ❤ Нямаше как да не ви споделя тези добри възгласи. Даже исках да го направя по- рано, ама нали си ме знаете каква съм забравана. 😂

Айре 😍, Фенче 😍,
Ооо, разбира се, че е добър актьор Алперен. В Чукур за малко го погледах и освен Сблъсък не съм гледала нищо друго с него. Просто на моменти малко преиграва, в моите очи, разбира се. Дали защото го сравнявам все с Къванч, не знам. Може би това е причината...

А относно епизода снощи, да ви кажа честно не ми се коментира жестокостта и безчувствието на Вели...бива, бива, но пък да убие най- верния му човек ми дойде в повече. 😫
А Селим по някое време почна леко да буди  съчувствие в мен, имам предвид предстоящите епизоди.
Да ви кажа, че и на мен Зейнеп ми се струва свенлива, все бяга по тъча. 😂 Не знам как издържа на специфичния Кадиров чар. 🥰

Малко офтопик, но да кажа, че и аз бих се зарадвала, ако се гаджосат Ханде и Керем, хехе.

До после!
Имайте слънчев и щастлив ден! ❤

# 363
  • Мнения: 18 544
Айре Heart Eyes Привет! Благодаря, аз от 7. 30 чакам някой да ме покрие Grinning Дори си мислех, че днес няма да успея да пиша в темата до вечерта Satisfied

Благодаря за всичко, което си донесла! Kiss Ех, искрено има завиждам на КБТ за почивката им сред морето, обожавам го ...
Ирка Heart Eyes благодаря за всичко споделено! Kiss Ха ха май от цялото ти семейство само сестра ти не го гледа Киво , а ? Радвам се, че и вашите го харесват. Хората си имат всякакви предпочитания, не може да се харесва на всички, но че той е най-големият хамелеон  е факт, който едва ли някой би отрекъл Thinking
Вижте на какъв клип попаднах Grinning Срещу Кенан са го изправили Satisfied Сигурно се хилят, ако ги гледат тези анкети ... Има и много други сравнения, ако са ви интересни Grinning


Благодаря и за споделеното по серията! Вели не искаше да убива Адем, не видя ли как плака после ... А за Селим грам не ми е мъчно, този и Демир са ми по-гадни и от Вели Rage Забрави ли  какво предприе срещу Кадир, Керем, доктора ... Мъчно ми е за Джемре, че има такъв баща ...
Много му бягаше по тъч линията Зейно на Кадир, много Grinning Мислеха си, че имат много време пред себе си ...

Пожелавам ви хубав ден! До довечера! Hug

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 12:03 от queen_fenka

# 364
  • Мнения: 91
Изгледах 15 епизод от бг номерацията. Доста силен е сериала. Има обаче доста неща, които хич не ми се връзват и са малко като изнасилени от сценариста. Причината Зейнеб да напусне Кадир в миналото е повече от нелепа и противоречива. Жал ми стана как Вели загуби семейството си до някаква степен заради Кадир. Още повече, че Вели го предупреди какво следва ако не достави стоката. Можеше да действа след доставката. Обожавам сцените с Керем и Джемре. Много са непринудени и далеч по симпатични от Зейнеб и Кадир. Освен това Мерал е доста интересен персонаж. Има едно лутане в нея между доброто и злото, което те държи в напрежение.

# 365
  • Мнения: 18 608
Фенче Kissing Heart, знам го тоя клип с Кенан, почти са равностойни Wink
снощи гледах сторитата на Башачка, голям кеф с тия нощни морски пътувания, и аз им/й завидях Wink
ето да видиш и ти/намерих начин
музиката е в стила на Къванч....
а Башак в ИГ спомена рождения ден на баща й Disappointed Relieved
и днес е мълчалива.....

Ире Kissing Heart за всичко споделено!! Hands Plus1
предай поздрави на вашите, джанъм!! Blush
и на мен нещо не ми се коментира...но имаше силни моменти-с Демир и Серпил, особено тя като го попита дали има някой в живота му, който така да го подкрепя и на оня му се насълзиха очите. Хората страдат и стават лоши от липса на любов....
И Вели ме трогна със сълзите си за Адем, той сякаш му беше най-близък....
Джемре и Керем са страхотни, как се подкрепят и думите, които си казват!
Но Зейкад са тези, които ми топлят най-много душата!! Heart Eyes
едно клипче на Анна, от тогава Heart




Slavi_89, продължавай да гледаш, щом ти е интересно!
Цитат
Обожавам сцените с Керем и Джемре. Много са непринудени и далеч по симпатични от Зейнеб и Кадир.
твое си мнение! Laughing
за мен няма по-красиви и харизматични от Зейкад!!- и като визия и като актьорска игра!
но няма нужда от сравнения, никаква!!!

Heart


Елчин от днес

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 20:34 от Airra

# 366
  • Мнения: 18 544
Привет, дружки! Hug
Slavi_89 благодаря за коментара ! Flowers Hibiscus Много неща можеше да са други, но така го е написал сценария Али Айдън, а на мен именно такъв ми и харесва. В противен случай нямаше да гледаме толкова силен сериал, а някаква банална история като много други. За двете двойки мисля пък тъкмо обратното, всеки с вкуса си . Виж, за Мерал мисля също като теб Hands Plus1
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Завид, завид ... сигурно е голям кеф нощно време да се носиш по вълните с яхтата, слушайки хубава музика, от това по-голям релакс, здраве му кажи! А да не говорим какво е да спиш под звуците на морето ... Е,  поне това съм го изпитвала, за другото мога само да си мечтая ... в някой друг живот Smile
 Не ми е мъчно за Вели ...той самия обрече Адем на смърт още когато му каза да вземе касетката. Защо не отиде той да я вземе, а ?  Но, и без касетката, така или иначе Джансъз щеше да убие Адем, защото разбра, че той е казал на Кадир за доставката на парите. Беше изненадан обаче Вели, мислеше, че и този път пистолета ще е празен. Да, ама не. Но, не ми стана мъчно, не знам ... може би причината е и тази, че за мен на Онур не му се отдава да покаже точно тази човешка емоция така, че да му повярвам, знам ли Thinking Вели сам унищожи живота на Адем още като го вкара в неговите мръсни игри и отмъщение.
За ЗейКад! Hands Plus1
Приятно гледане! Hug

# 367
  • Мнения: 1 069
Здравейте и от мен!
Днес съм нс линия, обичам да гледам в крак с вас!
Тръпки ме побиха от Джансъз, направо е кошмарен този типаж, щом успя и Вели да накара да се подмокри в гащите...Пък и философски някак си го направи. Аз на мястото на Велко не бих залагала толкова на Якуб, пък още по- малко на Демир, ама есеки си е свободен да се дъни, както си иска!
Само не разбрах на какво се надява, като каза, че пред Джансъз скоро ще лежи трупът на сина му? Каквото и да стане, той е тотален пътник с издънките си дотук..

Айде, приятно гледане на всички!

# 368
  • Мнения: 18 544
Ето пак ... Кадир му е виновен и за Адем на Вельо Винаги някой друг му е виновен на този ...
Поли Kissing Heart радвам се, че си с нас тази вечер. Абсолютно!
Цитат
Тръпки ме побиха от Джансъз, направо е кошмарен този типаж, щом успя и Вели да накара да се подмокри в гащите...Пък и философски някак си го направи. Аз на мястото на Велко не бих залагала толкова на Якуб, пък още по- малко на Демир, ама есеки си е свободен да се дъни, както си иска!
Само не разбрах на какво се надява, като каза, че пред Джансъз скоро ще лежи трупът на сина му? Каквото и да стане, той е тотален пътник с издънките си дотук..
Елчинка каква физиономия направи тук, страхотна е!

Сладурите ми! Heart Как го дразни Зейно самооо Smile





Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 21:48 от queen_fenka

# 369
  • Мнения: 18 608
оххх много са сладки!! Heart Eyes


Поли Hugрадвам се да те видяя!!
Фенче Hands Plus1
за Велко, така е, но явно Онур ме е трогнал с играта си за разлика от теб Wink
и тая вечер много самонадеян, нямало втори като него:))
а на Демир преди му викахме Плешомир:)))

# 370
  • Мнения: 1 069
Айре, Фенче - как сте, дами?


Ауу, сладурите ми те Кадир и Зейнеб! Пълнят ми душата! Много е хитра Зейнеб, знае как да го държи на нокти, стана ми смешно!

Много ме радва нашият полицай колко е умен, нищо не откри за "чичо Пешо" и пак заподозря нещо във факта, че нищо не открива!
А Джансъз имам усещането, че почва да харесва Кадир и да му се възхищава, доколкото може да се употребят тези думи за такъв човек и да придобият някакъв смисъл. Ако не беше такъв хладнокръвен изрод, сигурно щеше да е идеална партия за сантасе...

Вельо пък се слага в графата "цивилизовани хора", голям смях!


П.С..Пепи, надявам се всичко да е наред с кучо. Аз самата имах домашен любимец, който гледах 19 години и 2 м.и знам какво е, то си е семейство!

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 21:57 от Polina_

# 371
  • Мнения: 18 608
Кадир ме кефи на макс в тая серия! Hands Facepunch
 но-по интересното в понеделник!!

Поли, ти как си?
Скрит текст:
как е малчо и зъбчетата?? Blush

Цитат
А Джансъз имам усещането, че почва да харесва Кадир и да му се възхищава, доколкото може да се употребят тези думи за такъв човек и да придобият някакъв смисъл.
възхищава му се, ама ако не беше Зейно да го светне, щяха да си го занулят....

една мила снимка от реала:)


лекинка.

# 372
  • Мнения: 2 503
Привет, момичета! 🦋

Айре, Фенче, Поли, Слави,
Благодаря ви най- искрено, че и днес сте се разписали. 👏🏻🌺

Ох, този Джансъз е истински актьор, така играе, че не е истина. Сто процента съм сигурна, че му доставя голямо удоволствие да разиграва толкова добре Кадир. Пък в този епизод си беше чист театър играта му - визирам хората, които обградиха Кадир. Несъмнено Джансъз е супер интелигентен, но бездушен, безсърдечен. Мислех си, че когато намери Кадир и за него ще има надежда, но... УВИ!
Джемре днес ми напълни очите - само как защитаваше Керем. И тя стана истинска лъвица, също като Зейнеп. Много се радвам, че се намериха с Керем. ❤
Оох, Селим и на мен в момента ми е трън в очите, но в предстоящите серии, в един определен момент ми стана жален, когато гледах онлайна. Няма да го назовавам, защото ще е чист спойлер. 😂 По- скоро ми стана тъжно за Джемре, защото все пак той ѝ е баща и тя го обича.
А гифчетата, които споделяте са чудни, благодаря! 💋💋💋

Ще предам поздрави на нашите! 😉
А и аз благородно им завиждам на КБТ. Вече май един месец са на морето, а аз таз година море не ще видя, ама нейсе, здраве да е!

Спокойна вечер! 😘

# 373
  • Мнения: 18 544
Айре Heart Eyes и на мееен! Толкова са ми естествени ! Heart  Харесвам сцените, в които Кадир е закачлив и весел, шегува се със Зейнеб и е щастлив.


Еее, най-после и Керем да се осмели да целуне Джемре пръв, до сега все тя беше инициатора Grinning  Той най-сетне повярва, че е обичан, добра душичка е, много хубав образ. Много ми харесва и образът на Джемре! Как само го защити пред майстора му, евала! И на баща си даде да разбере! И тя е смела и борбена като Зейно, жените в нашия сериал са такива Heart А най - много ми харесва приятелството между тях.
Поли Kissing Heart аха! Grinning
Цитат
Ауу, сладурите ми те Кадир и Зейнеб! Пълнят ми душата! Много е хитра Зейнеб, знае как да ги държи на нокти, стана ми смешно!

Много ме радва нашият полицай колко е умен, нищо не откри "чичо Пешо" и пак заподозря нещо във факта, че нищо не открива!
А Джансъз имам усещането, че почва да харесва Кадир и да му се възхищава, доколкото може да се употребят тези думи за такъв човек и да придобият някакъв смисъл. Ако не беше такъв хладнокръвен изрод, сигурно щеше да е идеална партия за белот...
Джансъз обича да има умни врагове пред себе си, а Кадир е такъв. Но, Айрето Heart Eyes е права, ако не беше Зейнеп ... колко пъти вече спасява животът му тази жена, невероятна е!
Ире Heart Eyes благодаря за споделеното! И на мен за Джемре ми е жал, за този изрод Селим изобщо! Rage
И така ... чак в понеделник ще видим продължението.

Лекинка!

# 374
  • Мнения: 18 608
Ире Kissing Heart, Фенче Kissing Heart благодаря за споделеното!!

слагам пост за утрешното кафе от Фенка Wink

КБТ Hearts


и тийзъра на Елкиния сериал
хахах лелка била ScreamLaughing

Общи условия

Активация на акаунт